Skocz do zawartości

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?


Gość Qn`ik

Polecane posty

  • Odpowiedzi 904
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Lubie recki Elda i Generala. Wszystkie recki rpg czytam od deski do deski z piec razy. Na luzie jest spoko, ale jakos kiedys bylo chyba troche bardziej szmiszne. AR trzyma klase i oczywiszcie wstepniak :lol:

Ulubiony numer to chyba 2/01

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO - oczywiście AR :) No, do tego dorzuciłbym jeszcze KASZANKA ZONE, uwielbiam czytać o słabych grach. A w tym numerze tekst w recenzji Hulka mnie rozbawił do łez. Cytuję:

HULK NA SPACERZE

"(...)Gdy kroczy ulicą, wokół słychać okrzyki przerażenia, głównie kobiet. "Policja! Zabierzcie tego niebieskiego{babol? :)}ekshibicjonistę!" No, a jak taki gigant ma się ubrać w takie upały? {Teraz najlepsze:} Na te okrzyki do akcji wkraczają bojówki pobliskiego kółka różańcowego i za pomocą elektrycznych pastuchów usiłują poskromić zielonego zboczeńca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio do gustu przypadł mi do gustu dział "Kaszanka Zone"

Taaaaaa......... Kaszanka Rulez!!!!!

Popieram! Uwielbiam czytać o słabych grach.

Taaa. A jak autor sie jeszcze nad nimi zneca :twisted: jeahhhh!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze są wstępniaki (mega-podliz ;) ) a najgorsze? Czemu nie ma wątku o najgorszych tekstach w CDA? Chyba sie nie obrazicie chłopaki co?

Takwięc najgorsze są recenzje Elda. Ale tylko tych gierek ktorych pisal wczesniej zapowiedzi! Do dziś śni mi się koszmar RUNE, te teksty " Jam jest coś tam ktos tam" czy ostatnio BloodRayne. Nie mógł ktoś inny napisać reckę. Rozumiem ze pisanie w koło macieju dwa razy o tmy samym to może dobić człowieka piszącego, więc po o na siłę, tworzyć potworki?

No pewnie teraz dostane forumowe wpierdu.... :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HULK NA SPACERZE

"(...)Gdy kroczy ulic?' date=' wokół słychać okrzyki przerażenia, głównie kobiet. "Policja! Zabierzcie tego niebieskiego{babol? :)}ekshibicjonistę!" No, a jak taki gigant ma się ubrać w takie upały? {Teraz najlepsze:} Na te okrzyki do akcji wkraczaj? bojówki pobliskiego kółka różańcowego i za pomoc? elektrycznych pastuchów usiłuj? poskromić zielonego zboczeńca.[/quote']

Zadna pomylka, koles ma niebieskie spodenki :) - sugeruje to drugie zdanie "jak taki giganty ma sie ubrac w takie upaly"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze są wstępniaki...

TAk, pamietam jak sie smialem ze wstepniaka bodajze 2/98, jak byla do wygrania karta 3DFX... "Ktos" zrzucil na ssaka naczelnego monitor :D

A pozniej byla gadanina o podwyzce.

Czy jeszcze boli Ciebie glowa Zibi? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HULK NA SPACERZE

"(...)Gdy kroczy ulic?' date=' wokół słychać okrzyki przerażenia, głównie kobiet. "Policja! Zabierzcie tego niebieskiego{babol? :)}ekshibicjonistę!" No, a jak taki gigant ma się ubrać w takie upały? {Teraz najlepsze:} Na te okrzyki do akcji wkraczaj? bojówki pobliskiego kółka różańcowego i za pomoc? elektrycznych pastuchów usiłuj? poskromić zielonego zboczeńca.[/quote']

Zadna pomylka, koles ma niebieskie spodenki :) - sugeruje to drugie zdanie "jak taki giganty ma sie ubrac w takie upaly"

Ja tam na Hulku się nie znam, ale to nie zmienia faktu, że recenzja Zaje*ista :) Ktoś tam mówił, że recenzje Elda są najgorsze. A ja się nie zgadzam, mi się podobają. Koszmar Rune? Kilka dni temu wzięłem sobie numerek 12/00 i przeczytałem recenzję Rune Ulvera. Podobała się. Chciał wprowadzić klimat, i, moim zdaniem, udało mu się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos kiedys napisal do AR, ze tak go wciagnela recenzja Rune`a, ze sie biedaczyna zaczytal pod lawka :twisted: i nauczycielka go przylapala :wink:

Mi sie bardzo podobaja recenzje wszystkich ludkow z redakcji, czasami trafia sie lepsza recenzja, gorsza, kwestia gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takwięc najgorsze są recenzje Elda.(...) Rozumiem ze pisanie w koło macieju

Nomen omen? :)

Recka Top Guna

W pierwszej chwili myślałem, że trafiłem od razu do replaya w slow motion albo nowatorskiego w tego typu grach bullrt time'u

Bite 5 minut siedziałem i ryłem nad tym zdaniem. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takwięc najgorsze są recenzje Elda.(...) Rozumiem ze pisanie w koło macieju

Nomen omen? :)

Recka Top Guna

W pierwszej chwili myślałem, że trafiłem od razu do replaya w slow motion albo nowatorskiego w tego typu grach bullrt time'u

Bite 5 minut siedziałem i ryłem nad tym zdaniem. :lol:

Teraz ja ryje nad tym zdaniem piec minut! Wow! Babol miesiaca! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do recenzji to wspomnieć trzeba o recenzjach spolszczeń autorstwa EGM. Po prostu genialne! Specjalne pozdrowienia dla niego!

Dajcie mu herbaty a przedniej, bo mądrze prawi człek. :) BTW Wszystkie recenzje EGM są fenomenalne.

Oki! Zakladamy kulta Genialnego Generala (GG)!

Ustanawiam sie Pierwszym Kaplanem GG. Jako Snieta Ksiege bedziemy uzywac recenzje GG!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...