Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nieznanygosc

Komp czy Konsola co taniej wyjdzie do grania

Polecane posty

Wybór powinien należeć do ciebie co wolisz?

Zależy to od tego czy kupujesz dużo gier i czy często grasz?

Jeśli często i kupujesz gier naprawdę dużo to polecam kompa, a jak mało to konsole.

Jest jeszcze jedna sprawa są gry które wychodzą tylko na konsole i vice versa.

Najlepiej zapoznaj się z tytułami na obydwie platformy. Ja osobiście preferuje grę na komputerze, ale konsole również posiadam jest to PS2 można je kupić za 200-350zł i naprawdę warto bo gry są świetne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gier nie kupuje za dużo tylko raz na pół roku ewentualnie jak mam kaprys to przy dowolnej okazji.Wiem że są gry tylko na konsole takie ale pc też ma np:wow,starcraft2 itp.Nigdy nie miałem konsoli i tak się zastanawiam nad ps3 lub x360 z kinectem lub na początek takie ps2 tylko nie wiem czy będzie działało na nowym tv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompa mam już z 5 lat i z doświadczenia wiem że co rok cza go ulepszać itp czyli takie roczne granie kosztuje mnie z ok 700zł z ulepszeniem i grami czyli podsumowując wychodzi mi że lepiej jest mieć kompa do neta,filmów,i takich gier jak plemiona.Konsola też nie jest wieczna bo co około 10 lat gry są produkowane a potem na rynek wchodzi nowy model i w tym samym czasie produkcja gier na starą konsole staje po kilku miechach.Komp i konsola według mnie kosztuje tyle samo zależy czy x 360 czy ps3.No to w cenach sobie już sobie policzyłem a teraz czas na jakość.Czy ps2,x360 i inne konsole mają lepszą grafikę od kompa i dźwięk ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci radził konsolę, gdyż ja sam miałem ten problem gdy zbierałem kase. Później zdecydowałem się na konsolę i moje życie stało się lepsze :wink: ot tak sobie. Zwłaszcza jeśli chcesz kupić tylko do grania, to doradziłbym ci PS3... Obecnie najlepsza konsola na rynku i wg. mnie nie ma sobie mocnych... chyba, że nie zależy ci na jakości grania w tak znaczącym stopniu i chcesz kupić tanio byleby można grać to oczywiście Xboxa 360, tańszy od PS3 o jakieś 300 zł, ale tracisz na tym jeśli chodzi o technologię. Więc kupując konsolę na pewno wyjdzie ci taniej niż komputer, ale co do wyboru konsoli sam musisz się zdecydować, ja wybrałem PS3'kę i jestem happy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz sam nie wiem.Kompa mam narazie do grania,neta,fimów i innych ale raz co rok cza wymienić części a co 5 lat kupować nowy bo dtary już rady nie da nawet z Microsoft office ale jest za to ma dużo funkcji.Konsola ma gry tylko i dla konsoli i niezły multiplayer.Teraz to już sam nie wiem.Mój komp daje rade narazie tylko z netem filmami i muzą ale z grami nie.Do gier miał bym konsole i taki sprzęt by mi starczył tylko pytanie czy wyjdzie taniej jak nie kupuje dużej ilości gier i będzie lepsza grafika?

EDIT:Zrobiłem i sprawdziłem ps3 opyla się kupić choćby dla God of war i dla wielu gier które nie pojawią się na pc ta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale raz co rok cza wymienić części a co 5 lat kupować nowy bo dtary już rady nie da nawet z Microsoft office

Proszę?! Jeśli byś kupował komputer za 3-4tyś to jego podzespoły dały by sobie radę na dwa... może 3 lata. Po tym czasie byś dołożył z kilka GB ramu + nowa karta graficzna... a przez te dwa lata nastąpi taki next gen graficzny że nawet te "nowsze" karty potanieją do rozsądnych cen.

A z Microsoft Office da sobie radę nawet bardzo słaby komputer.

Co się odnosi do grafiki to sądzę że da się uzyskać taką samą jakoś na komputerze ale z oczywiście relatywnie większym nakładem finansowych (Karta z szerszą szyną pamięci i z szybszym taktowaniem).

Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na pc cie nie pogram w god of war chyba że cd-a wydało już to na swój krążek lub planuje ale sam nie wiem.

:pokerglass:

:trollface: :trollface:

A tak na serio, to już zależy od ciebie, dobry komputer, na którym da pograć się w te nowsze tytuły zapłacisz przynajmniej 2500zł, a za konsolę dasz 1200zł. Jednak, jeśli zamierzasz być zapalonym graczem kupującym dosyć często te nowe gry, to wiadomo, że po jakimś czasie kasa Ci się zwróci, bo gry na konsolę są dużo droższe od tych Pecetowych. Każda platforma ma swoje wady i zalety. Najlepiej będzie, jeśli sam wybierzesz odpowiedni sprzęt do własnych potrzeb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba źle słyszałeś bo nie nawala prawie wcale. Jedynie czasem zdarzy się jakieś zacięcie kończące się restartem, ale bardzo rzadko. Tak samo Xbox Slim czy też Elite ich awaryjność jest również bardzo mała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w media markt i stwierdziłem że xbox 360 ma znacznie lepszego pada i na moje odczucie szybciej gry wczytuje.Teraz stwierdziłem że xbox 360 będzie lepszy bo ma tańsze gry i exclusive nie najgorsze.Czy lepszy będzie elite jasper czy slim 240gb.Z tego co słyszałem to w jasperze rrod prawie nie występuje.A jak jest z slim wiem że jest odchudzona o 30% posiada wi-fi,specjalne wejście na kiecta ale gwarancja mniejsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbox nie ma tańszych gier, gry na Xboxa i PS3 są w różnej cenie. Raz na jednej platformie tańszy jest dany tytuł, raz na drugiej. To czy Elite 120Gb czy 250Gb to Ty musisz zdeycdować, ale osobiście uważam, że nie ma sensu pchać się w 250Gb bo i tak tego nie wykorzystasz, wiem po sobie jak miałem 120Gb, gier 10 na dysku, 5 na płytach i miałem ok. 50gb wolnego i nie miałem czym zapełnić. A czy warto brać Slima? IMO nie, Jasper Elite to bardzo dobry, nieawaryjny praktycznie sprzęt i przede wszystkim 3 lata gwarancji na RROD oraz E74 i 2 lata na pozostałe usterki. Na Slimie masz tylko rok na całą konsolę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mi by się przydał większy dysk (mam 120GB), wiem to IMO sprawa do rozważenia. Właściwie jeśli chodzi o pada u mnie było bardzo podobnie. Od początku byłem napalony na PS3, ale im więcej się dowiadywałem tym bardziej skłaniało mnie w kierunku x360, a moje wahania zaczęły się właśnie od tego, iż stwierdziłem, że pad od ps jest do ( ! ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...