Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Kane and Lynch: Dead Men - Tnie sie niemiłosiernie

Polecane posty

może nawet gdyby i faktycznie redakcja CD-Action wiedziała o problemie i nie chciała poinformować czytelników, to jednak jest to wina programistów (IO Interactive? Radeona?), którzy nie naprawili usterki frustrującej kilku tysięcy graczy.

Zastosowałem się do rad Ghosta oraz użytkownika seba31kg, ale niestety gra tak klatkuje, że nie da się grać :/ radek w wersji HD5770 jakby kto pytał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie mogli przewidzieć, że AMD schrzani sterowniki. Ale, jak już pisałem, nie w tym widzę ich winę, lecz w celowym tego zatajeniu. Gdybyście wiedzieli o problemie, moglibyście przynajmniej o tym poinformować czytelników i uniknięto by wielu rozczarowań. No tak, ale wtedy zmniejszyłaby się sprzedaż tego numeru... Hmm, niechcący wyszła mi spiskowa teoria dziejów. ;)

Myślę, że odbyłoby by się to trochę inaczej. Gdyby nas poinformowali o tym, że gra ma problemy z nowszymi Radeonami, to mimo jej atrakcyjności rekomendowałbym, że jej w ogóle nie kupować na pełną wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh super... wszedlem na forum chcac zadac takie samo pytanie: dlaczego gra tnie sie na najnizszych detalach, na komputerze spokojnie spelniajacym rekomendowane wymagania? (Core2Duo 4300 2.4Ghz, 2gb ram, Radeon 5770 1gb). Widze, ze odpowiedz juz jest.

Jakos nie mam ochoty instalowac sterownikow z 2007 roku, szczegolnie ze moglyby nie dzialac dobrze z karta ktora w 2007 jeszcze nie istniala.

No to sobie pogralem.

Pozdrawiam,

Przemek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tak czytam i wpadłem na poszlakę, która przerodziła się w pewną teorię.

Ta gra się tnie na systemie Windows XP, lecz już się wypowiadało parę osób, że na Windowsie 7 gra działa bezproblemowo, więc tak sobie myślę......

Czas na upgrade systemu na Siódemeczkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
Czas na upgrade systemu na Siódemeczkę.

Brawo! Brawo dla tego pana! :brawa: Znakomity pomysł. Z gatunku tych z podmianą sterowników na rupiecie sprzed ostatniego zlodowacenia (a nawet jeszcze lepiej, bo jeśli ktoś absolutnie ma parcie na tę grę to moim zdaniem lepiej jest cofnąć się do starych sterowników niż babrać z instalacją nowego systemu).

Poza tym patrzę na niektóre konfiguracje i zgaduję, że ich właściciele pewnie Win 7 już mają. Raczej wina leży po stronie kart ATI (a właściwie po stronie programistów sterowników, bo skoro na starych działa, a na nowych kompatybilność została zachwiana to odpowiedź nasuwa się sama).

No, ale chciałeś dobrze; mnie przynajmniej rozbawiłeś. Tak trzymaj :ok: , pozdrawiam serdecznie :heej::icon_mrgreen: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tak czytam i wpadłem na poszlakę, która przerodziła się w pewną teorię.

Ta gra się tnie na systemie Windows XP, lecz już się wypowiadało parę osób, że na Windowsie 7 gra działa bezproblemowo, więc tak sobie myślę......

Czas na upgrade systemu na Siódemeczkę.

Dobrze proszę pana.

Proszę tylko o sfinansowanie tego procesu.

Właśnie sciągam sterowniki w wersji 9.4 Do ATI i najnowszego dajrekt ixa.

Jeśli to nie pomoże wyrzucę płytę przez balkon (z 8 piętra fajnie leci)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje wydanie gry z PKK nie cięło się na komputerze z systemem Windows XP SP3, Radeonem X1600/1650 PRO. Wydaje mi się, że po prostu trzeba ulepszyć stery i DXa i będzie działać. Obecnie mam Windows 7 na pokładzie, to mogę sprawdzić wersję z CDA ale raczej stery + DX + VCredist nowy i będzie działać spokojnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
i teraz pytanie czy to wina radeona czy windowsa xp?

Przecież udało się już dojść w tym wątku do wniosku, że sterowników do kart ATI, a nie systemu czy samych kart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...