Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Kane and Lynch: Dead Men - Tnie sie niemiłosiernie

Polecane posty

Ty masz szczęście, że masz 1 GB kartę - ja wziąłem 512 MB i już sobie wysokiego poziomu tekstur, ani bardzo wysokiego poziomu cieni w GTA IV ustawić nie mogę (reszta Very High), a oszukiwanie gry poprzez commandline nie pomaga, o przez to, ze jest łasa na ilość pamięci w karcie - tnie, gdy ustawiam na najwyższe ustawienia - ale cóż, dobierałem kartę pod monitor, a nie pod jedne GTA IV (nie zamierzam zmieniać na Full HD, bo i tak niedługo przesiadam się na PS3).

Koniec offtop'u. Wracając do gry, trzeba bawić się sterownikami, jak i USB. Ja mam to (nie)szczęście, ze klaw./myszka jest pod PS/2, więc pozostają tylko sterowniki. Jak już wspominałem użytkownicy chwalą 8.4/8.9/9.4 - na tych warto zatem próbować. Sam natomiast nie wiem, co mogą począć posiadacze kart z serii ATI/AMD HD 5 i 6 - gdyż nie wiem, czy na tak starych sterownikach, będą one funkcjonowały wystarczająco poprawnie, by K&L mógł chodzić z zadowalającą prędkością - oczywiście po jego przejściu, miast bawić się multi, zaktualizować sterowniki i wrócić do innych tytułów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na błyskotliwy plan.

Biblioteki sterowników są używane przez gry , więc ,czy nie możne zrobić przekierowania do odpowiednich bibliotek dodanych do nieoficjalnego patcha na płycie albo do zassania?

Coś takiego mi wypaliło przy starych produkcjach z pewnym silnikiem [Chyba id3 tech], który był używany przez Wolfensteina, Quake itp. Najgorszym jest znalezienie odpowiednich bibliotek, gdyż reszta to właściwie formalność dla doświadczonych programistów[czyli nie dla mnie].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biblioteki sterowników są używane przez gry , więc ,czy nie możne zrobić przekierowania do odpowiednich bibliotek dodanych do nieoficjalnego patcha na płycie albo do zassania?

Coś takiego mi wypaliło przy starych produkcjach z pewnym silnikiem [Chyba id3 tech], który był używany przez Wolfensteina, Quake itp. Najgorszym jest znalezienie odpowiednich bibliotek, gdyż reszta to właściwie formalność dla doświadczonych programistów[czyli nie dla mnie].

A skąd weźmiesz "doświadczonego programistę" który by za darmo zrobił patcha? Z całym szacunkiem dla redakcji nie wydaje mi się by ktokolwiek był by zdolny podjąć się takiego zadania. Gdyby natomiast producentowi/dystrybutorowi gry zależało na rozwiązaniu tego problemu, odpowiednie kroki podjęte zostałyby już dawno (bo problem nie dotyczy wyłącznie wersji z CDA). W zasadzie jedyna instancja do której można się odwołać to jakiś dobroczyńca-amator z doświadczeniem programistycznym gotowy zająć się tym na zasadach non-profit - a więc raczej Twój "błyskotliwy plan" nie ma w zasadzie żadnych szans powodzenia, przynajmniej do czasu znalezienia odpowiednio uzdolnionego łosia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd weźmiesz "doświadczonego programistę" który by za darmo zrobił patcha? Z całym szacunkiem dla redakcji nie wydaje mi się by ktokolwiek był by zdolny podjąć się takiego zadania. Gdyby natomiast producentowi/dystrybutorowi gry zależało na rozwiązaniu tego problemu, odpowiednie kroki podjęte zostałyby już dawno (bo problem nie dotyczy wyłącznie wersji z CDA). W zasadzie jedyna instancja do której można się odwołać to jakiś dobroczyńca-amator z doświadczeniem programistycznym gotowy zająć się tym na zasadach non-profit - a więc raczej Twój "błyskotliwy plan" nie ma w zasadzie żadnych szans powodzenia, przynajmniej do czasu znalezienia odpowiednio uzdolnionego łosia.

Swoim postem odstraszyłeś potencjalnych dobroczyńców. Ale na pewno znajdzie się ktoś kto umie robić przekierowywania, tylko trzeba poszukać.

Najłatwiej by było dać starszy sterownik , który należy zainstalować w konkretnym folderze z grą , gdzie zostanie ona przekierowana. Szczerze to nie bardzo się znam i tylko tak spekuluję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy znajdzie się choć jedna osoba, która ma jakiegoś nowszego radka u której gra działa. Jeśli nie nie można w takim razie mówić, że to problem marginalny występujący u paru osób. Panie Ghost czy w redakcyjnych kompach posiada pan jakiegoś nowszego radeona(chyba powinno tak być jeśli mówimy o testowaniu gier)? Jeśli tak mógłby pan podać konfig kompa i stery oraz jaki ma system?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam i oczom nie wierzę, bo u mnie na szczęście działa jak trzeba.

@Gumbas spróbuj na Catalystach 10.11. Na nowszym od 5770 Radeonie 5850 śmiga na tych sterach jak trzeba, aczkolwiek z tego co widzę to chyba ja tu mam ogromnego farta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Dziś kupiłem CD-Action, zainstalowałem, włączam, włączam nową grę. Co 5 sekund, gra ma ścinę. Tnie się, nie tnie się i tak w kółko. Można szału dostać. Chyba będę kupował GeForce, bo z ATI bez przerwy problemy!

ATI Radeon HD 5400

Win XP Pro 32bit.

Czy ktoś zna dobre rozwiązanie na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...