Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vergil

Call of duty 2

Polecane posty

Czy ta gra wyjdzie w wersij cd czy dvd i jeśli to na ilu cdkach będzie?Pójdzie na moij sprzecie i na jakich detalach i roździelczości

Mój sprzęt GeForce 5600 128mb,Pentium 4 2.4,768 ram,Win XP bez żadnego service packa.

Powinno chodzić super-szybko, tak na oko rozdzielczość 1700xileśtam, medium detale, antyaliasing x4. Aby się upewnić, ściągnij sobie demko z www.gamershell.com

Premiera full wersji w listopadzie, miejmy nadzieje, że nie na później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać, że gierka ma spore wymagania. (..)

Czy gra która dziala na rozdzielczości 800-600, aax2, minimum detale, na kompie (jeżeli mozna go tak w ogóle nazwać) AMD athlon 1600+ , 256 RAM i GF 4 mx 420 (tak moi mili, na MX'ie!!) bez zarzutów ma "spore wymagania"?? Nie wydaje mi sie. Jeżeli dla Ciebie ta gra jednak je ma, to przeczytaj sobie wymagania np. Boiling Pointa, albo Fear'a. TO są spore wymagania!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zadziwia ta gra. Na moim kompie chodzi na 1024x768 wszystkie detale HIGH i wygladzanie 2x. I PŁYNNIE! :shock: Bez żadnej zacinki, nawet przy zadymie.

:) sprobuj wykorzystac wszystkie smaczki DX 9.0c w tej grze wylaczajac "force directX 7 mode" czy cos takiego w menu ustawien ( u mnie byl defaultowo wlaczony a mam podobny komp). Wtedy zobaczysz max detali... albo i nie jesli twoj komp tego nie uciagnie. ja mialem gora 5-10 fps :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobuj wykorzystac wszystkie smaczki DX 9.0c w tej grze wylaczajac "force directX 7 mode" czy cos takiego w menu ustawien ( u mnie byl defaultowo wlaczony a mam podobny komp). Wtedy zobaczysz max detali... albo i nie jesli twoj komp tego nie uciagnie. ja mialem gora 5-10 fps :lol:

Ma rację. Zanim zaczniecie się zachwycać nad szybkościa działania tej gry wyłączcie sobie tę małą funkcję w opcjach. Ja, gdy ją włączyłem to miałem ponad 40 fps, zaś gdy wyłączyłem to coś między 10-20 fps.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem:

Jestem w misji po zdobyciu niemieckich bunkrów (kampania amerykańska, tak mi się zdaje :P ) i teraz muszę za pomocą snajperki wyeliminować niemców z moździerzami, tylko że po załatwieniu wszystkich niemców z moździerzami nie pojawia mi się nowy cel na liście :( , chyba z 4 min biegałem dookoła bunkru wybijając Niemców, aż wkońcu oni mnie za załatwili :roll:

wie ktoś co robić :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kosior
Mam taki problem:

Jestem w misji po zdobyciu niemieckich bunkrów (kampania amerykańska, tak mi się zdaje :P ) i teraz muszę za pomocą snajperki wyeliminować niemców z moździerzami, tylko że po załatwieniu wszystkich niemców z moździerzami nie pojawia mi się nowy cel na liście :( , chyba z 4 min biegałem dookoła bunkru wybijając Niemców, aż wkońcu oni mnie za załatwili :roll:

wie ktoś co robić :?

To chyba przedostatnia misja tak? Jeśli tak to musisz czeka na wsparcie i nie pozwolic aby niemcy weszli do bunkru. Jeśli jednak chodzi ci o pierwszą misję(omaha beach) to musi sz zaznaczonym miescu upuścic flarę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w tej misji to musisz tak wybijac namców aż pokarze sie czas i potem podkoniec przyjadą 2 tygrysy rozwali sie ich i koniec misji.

Ps.Szkoda że cod 2 nie ma wersji cd-rom bo sformatowałem kompa starszy odał dvd i teraz nie mam :( a multi sie fajnie śmiga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie w tej misji trzeba być cały czas w ruchu, szukać celów, i najważniejsze: Nie dać się zabić. A zabijają tu gracza naprawdę łatwo... Można siedzieć co prawda w bunkrze, ale wtedy zasypują cię niemilcy granatami. Lepiej gdzieś się usadzić z ocalałymi kumplami przy skrzynkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie dym najlepszy jest na czołgi! jak sie tylko lekko wychylisz to dostaniesz serie z działka lub oberwiesz z pocisku! Jak czołg zadymujesz to on zatrzyma obstrzał. Niestety jest tez zła strona tego! Czołg bedzie sie posówał do przodu az wyjedzie z dymu chba ze jakas przeszkoda mu przeszkodzie! Takze zeby sie wywinac od czołgu trzeba miec 3 smoki :D:D:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...