Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Godzilla211

Minecraft

Polecane posty

Ja natomiast zapraszam na mój ulubiony serwer freebuild : DWA ŚWIATY

IP : ds.mycraft.pl

Zanim zaczniecie grać radzę zapoznać się z regulaminem bo polecą bany, wiem co mówię bo jestem tam moderatorem.

Serwer jest dobrze zarządzany i ma 125 slotów. Średnio online jest 40 osób.

Mój nick w minecraft to FireDirect

PS. Wymagane jest konto premium gry minecraft ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Szukam ludzi (dokladnie to piątki) do nakręcenia filmu, prace na zdjęciami będą trwały jeden dzień (17 lub 18 marca 2012) i gdyby się przedłużyło to też w następnym tygodniu (23 lub 24)

co jest wymagane

>teamspeak 3 (głos nie będzie brany pod uwagę. lektorzy zostaną dobrani później

>cierpliwość

>czas (17 lub 18 i może 23/24 marca 2012) (godziny 14 - 19)

>ogólny "ogar" i umiejętność pracy w grupie

>przydatny będzie premium

co oferujemy

>serwer ts

>serwer minecraft tylko do filmu (10 slotow)( nikt nie będzie przeszkadał)

>nasze doświadczenie

>podczepienie Waszych linków pod film

>nasz doświadczenie (małe bo małe ale jest )

Proszę pisać na email trawagg@gmail.com, kto pierwszy ten lepszy

co w emailu

>troszęczkę o sobie (wiek, troche o swoim craftingu, i trochę o sobie)

>czy masz ts'a 3

>na ile % będzie w sobote/niedziele

>czy masz premium

Przydali by się też budowniczy do scenografi i to od zaraz, piszcie do mnie na email jak najszybciej, po lekkim sprawdzeniu was dostaniecie gamemoda

>serwer ma wgrany także worldedit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Dragoncraft.pl][Dedyk][No-WL][27/7][RP][VIP][NO-PREMIUM]

Wersja 1.2 3R

post-618608-1331964508_thumb.png

post-618608-1331964665_thumb.png

Parametry naszej maszyny-dedykowane zasoby, ulegają podwyższeniu w razie potrzeby.

6 rdzeni

RAM 16GB

Net 100 MBit/s

Szukasz fajnego serwera? Który nie zniknie za parę dni?

My isniejemy juz 4 mc Zmienilismy tylko nazwe serwera.

Posiadamy ogarniętą załogę i staramy się by wszyscy byli zadowoleni, pamiętajcie jednak że administracja to tylko ludzie!

Nie tolerujemy hackow.

Na serwerze jest anty xray wiec jesli chcesz grac nie fairplay nawet do Nas nie zaglądaj!!!

Możliwość zakupu VIP'a z dodatkowymi funkcjami(wielka dzialka, latajacym dywanem,range,kufer na start).

serwer gry IP- s.dragoncraft.pl

serwer glosowy ip ts3.dragoncraft.pl

strona domowa http://www.dragoncraft.pl wszelkie info oraz mapa swiata :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do siebie IP:178.19.105.179:25566, Mamy 3 Światy, dobrą administracje, forum, TS3 no i dobre chęci :).

Serwer jest prężnie rozwijany, zapraszam serdecznie tych co cenią sobie po prostu miłą atmosferę. Do gry wchodzimy bez żadnych podań itp. Wchodzisz i grasz ;)

EDIT:

Nowe IP :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1332871687-U274504.jpg

Nudzisz się?, Chciałbyś Zabić tą nudę?

Są dobre wieści, mamy na to sposób

Serwer IndBuildCraft

Możesz spełnić tam swoje wszystkie, Minecraftowe marzenia

Mamy Kilka nowych modów pozwalających na ciekawe zabawy.

Zbuduj Dom , I graj! Czego chcieć więcej

informacje.png

IP - Razem z paczką modów

Sloty: 30

Potwory:ok.png

Zwierzęta:ok.png

Nether:ok.png

PVP: ok.png

(na cuboidach OFF)

Potwory:ok.png

Premium:no.png

Whitelista:no.png

team.png

ADMINI:

GothDawid

KazikuKazik

MOD:

Lukem

Aby zagrać ściągnij naszą paczkę z modami:

http://gothdawid.aevers.com/IndBuildCraft.zip/IndBuildCraft.exe

SKAN

37205040pluginggaqqeu20.jpg

Wystarczy zainstalować i odpalić clinta przez plik "IndBuildCraft" na pulpicie.

Więcej informacji o modach:

BC:

http://minecraftbuildcraft.wikia.com

IC2:

http://wiki.industrial-craft.net

RP:

http://integratedredstone.wikispaces.com

ComputerCraft:

http://computercraft.info/wiki/index.php?title=Main_Page

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym wam przedstawić serwer Minecrafta, survival z właczonym pvp, mobami i potworami. Jest to znany i ceniony serwer cieszący się duża popularnością. Serwer posiada 350 slotów a czasami nawet więcej. Z czego zwykle większość jest zapełniona! Dodatkowym atutem tego servera są co-sobotnie eventy, w których można wygrać konto vip lub xp.

IP SERWERA: mc.Majkrafci.pl

SERWER TEAM SPEAK: ts.Majkrafci.pl

Serwer jest zrobiony na profesjonalnym sprzęcie o dużej mocy obliczeniowej. Dzięki temu mimo ogromnej ilości graczy lagi są niewielkie. Administracja serwera jest pomocna i dzięki wysokim umiejętnościom serwer działa bez zarzutu. Na serwerze są wgrane jedynie najlepsze bukkity. Ponadto na serwerze jest zabezpieczenie anty x-reyowe.

Zapraszam też na strone serwera: Majkrafci.PL - 100% survival !

oraz na forum: Majkrafci.pl Polski serwer Minecraft survival

Serdecznie polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie...Taki serwer można by było postawić. Co prawda nie będzie to 40 slotów i 16GB RAMu, ale z 20 to może jakiś internet by jeszcze pociągnął. Zawsze można kupić ,,dedyka" tak zwanego. Lecz to wyjdzie 20-30 zł lub nawet więcej miesięcznie. Ja kupiłem dedyka, lecz dla kolegów na 3 sloty. :P Jeśli macie cierpliwość, to zapraszam na stronę www.mcpodhale.pl . Chłopaki, których znam się postarali mocno z tą stroną, więc może niedługo powstanie jakiś serwer. Zaglądajcie na stronę na bieżąco! Już kiedyś był taki serwer!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

134605579z__glowneinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Nazwa Serwera: Advance Tech

1346003482__de2zjo.gif IP Serwera: s141.csrv.pl:39926

134605585z__podstawoweinformacje.png

1346003482__de2zjo.gif Wersja Serwera: 1.4.7

1346003482__de2zjo.gif Slotowy: 20

1346003482__de2zjo.gif Rodzaj: 4fun

1346003482__de2zjo.gif Typ Serwera: Dedyk

1346003482__de2zjo.gif White-List: Nie

1346003482__de2zjo.gif Premium: Nie

1346003482__de2zjo.gif Nether: Tak

1346003482__de2zjo.gif PvP: Tak

1346003482__de2zjo.gif Zwierzeta: Tak

1346003482__de2zjo.gif Pluginy: Dużo...

1346055890__zalogaserwera.png

Ultimatus, Rafal23, Orrox

1346055924__dodatkoweinformacjeo.png

Aby dowiedzieć się więcej na temat naszego serwera oraz sposobu podłączenia się zapraszamy na nasze forum http://AdvanceTech.csrv.pl

Na serwerze wgrane jest 121 modyfikacji, jest możliwość zakupu VIP oraz SuperVIP i wielu innych rzeczy. Zapraszamy!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ludzi do gry w miłej atmosferze nie wiem czy na nowym serwerze http://doscraft.eu/news.php ,wersja najnowsza mogę zagrać też na którymś z zachodnich serwerów, ewentualnie na farcry mod przez lana szczegóły przez PW lub xfire==>aziomer

Zapraszam też na grupe xfire http://www.xfire.com/communities/minecraftpoland nie wiem czy tak wolno reklamować smile_prosty.gif

najlepiej grac mogę wieczorem po 20.00 ale wciągu dnia jak jest czas też(premka mile widziana acz niekoniecznie i TS3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam smile_prosty.gif

Jestem w stanie zahostować własny serwer, bez hamachi i 24H na dobę. Otwarty praktycznie dla wszystkich tlyko tutaj jest pytanie:

Jaki tryb? Czy po prostu wolne budownictwo ?

Z doświadczenia wiem, że trzyma co najmniej 15 osób więcej nigdy nie było...

czekam na odpowiedź smile_prosty.gif

Jak na razie mam gotowca, a on ma:

-Factions - tu zazwyczaj ustawiam power na nieskończoność żeby można było się zabezpieczyć przed grieferami i tnt :)

-lockette - na skrzynki

- mobdrophead - główki wypadają z potworów

- essentials - przydatne komendy ( problem jest z /home, nie wiem jak ustawić opóźnienie, pomoc mile widziana)

- MCMMO - dodaje smaczek rpg i skillowania umiejętności

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał tak: darmowe działeczki (dużo działek), na którymś serwie nie dało się blokować drzwi wejściowych, tu by można było.

Jakiś świat, gdzie można byłoby uzupełniać surowce (nie mogę znaleźć tego serwera, ale na którymś, gdy rozwalałeś jeden klocek z drzewa, całe się rozpadało a Ty tylko zbierałeś klocki), Jakaś arena z mobami byłaby fajna ;p Ewentualnie później jakieś questy i zawody wprowadzić, by można było na targowisku kupować jakieś rzadziej spotykane luksusowe towary, zaś portal do netheru każdy by mógł budować sobie sam(np w swojej piwnicy, tak by nie wbił się nikt inny ;D).

Co sądzicie? ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do działek to właśnie factions na to pozwala - są nieograniczonej wielkości i kształtu jakiego chcecie - po prostu nie jesteście ograniczeni smile_prosty.gif Lockette pozwala na zablokowanie imienne (wydaje mi się, że niestety do 3 graczy tylko bo działą na tabliczkach) drzwi, piecyków i skrzyni. Ale i na to znajdzie się rozwiązanie, gdyż na terenie twojej frakcji mogą klocki stawiać/niszczyć otwierać drzwi i skrzynie tylko członkowie: podwójne zabezpieczenie. Więc nawet ustawiając skrzynie dla każdego tylko członkowie gildii mogą otwierać, pod warunkiem, że skrzynia znajduje się na terenie gildii.

Co do drzewa to jest to w MCMMO - na superbreakerze (opcja aktywowana na około 5s) możesz to zrobić smile_prosty.gif

Questy to średnio, gdyż to bardzo obciąży serwer ale zobaczymy ilu graczy będziemy mieli i na co się zdecydują.

Co do zawodów i areny PVP to cóż... gracze do roboty i wszystko da radę zrobić.

Apropos targu to muszę się zorientować jak to działa ale komenda /money jest już w Essentials

Dodam także, że nie lubię bawić się w permissions tongue_prosty.gif

Ma ktoś pomysł jak ustawić opóźnienie na /home;/spawn;/f home ???

Pytanie jest także do ludzi: czy ma ktoś z Was pokój na Teamspeaku albo lepiej cały kanał ? Ewentualnie i to mogę zahostować. No i oczywiście... kiedy zaczynamy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i już, zaraz zaczynać! :) Może się znajdzie ktoś, kto zahostuje i będzie opłacał kanał TeamSpeak. Choć ten serwer można dać dopiero wtedy, kiedy będzie widać, że ludzie chętnie grają na serwerze. Jeszcze spytam znajomego, znał dobry hosting.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam to ja już sam hostowałem ! Tak będzie łatwiej smile_prosty.gif Dobra no to tylko tylep owiem, bo się teraz śpieszę - o godzinie 20 czasu polskiego odpalam serwer na ip:

82.41.181.175

W tym samym czasie będę konfigurował ts3 żebyśmy mogli sobie swobodnie pogadać smile_prosty.gif

Każdy jest mile widziany!

Serwer Teamspeak3 już działa, również na tym samym ip - jestem Cykada.

Dobra jest - serwery oba postawione - czekamy na graczy.

Póki co zagramy z tym co jest i wspólnie zdecydujemy czy czegoś nam jeszcze potrzeba czy też nie - wszystkich chętnych zapraszam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeszcze raz żeby wszystko podsumować:

82.41.181.175 - IP obu serwerów: Minecraft oraz Teamspeak3

Wersja MC to 1.5.2 (przepraszam na początku postawiłem na 1.5.1) - właśnie to naprawiam

Póki co organizujemy ekipę do grania i z tą właśnie ekipą zadecydujemy jak będzie rozgrywka na serwerze wyglądała i jakie pluginy nam w niej pomogą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...