Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

Lubie gdy wydają tą samą grę tylko na nowszym silniku bo wtedy gdy wwłączam tą grę widzę ją taką jaką ją zapamiętałem. I to już za kilka dni, Valve powinno natychmiastowo dodać to do steam za darmo bo oni zrobili to co valve nie potrafiło z Half Life Source .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic o tym nie wiadomo i nie rozumiem czemu cena miałaby się nagle jakakolwiek pojawić? :P Pamiętajmy, że z Greenlight trafiają też na Steam darmowe produkcje, a czasem mi się wydaje, że wszyscy uważają, że tylko płatne gry stamtąd się wydostają na światło dzienne :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie pykam w Black Mesa, i nie licząc tego, że gra jest tak tragicznie niedopracowana, że w pewnym miejscach az niegrywalna, to jest git. Stary, dobry HL w nowej oprawie.

Niedopracowana? :O Niegrywalna? :O Grasz w to samo co ja? Bo ja widzę naprawdę baaardzo dopracowaną, z wieloma smaczkami, grę, którą Valve z trudnością by zrobiło lepiej. Nie gadaj takich herezji człowieku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie pykam w Black Mesa, i nie licząc tego, że gra jest tak tragicznie niedopracowana, że w pewnym miejscach az niegrywalna, to jest git. Stary, dobry HL w nowej oprawie.

Ale walnąłeś posta, niegrywalna? wiesz o czym mówisz?, mod jest dopracowany, nie wiem chyba grasz na telefonie, wszak, jest parę innych miejsc na które się natknąłem, ale to dobrze, że znalazło się miejsce na nowe nowinki w starym HL, chciałbyś to samo przechodzić, co było w oryginale? ( Oczywiście jestem i będe na wieki z oryginałem ), matko jedyna no....

@MrPyro

I nie tylko inne miejsce, w oryginale dostaliśmy od Barney'a shotguna, w modzie mamy Magnum, niektóre miejsca są zmienione, pod względem oryginału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, znowu hate... Przeszedłem może gdzies 25% i musiałem grę wczytywać jakieś 8 razy, bo mi się gdzieś postać zbugowała i nie chciała ruszyć. I kto do cholery wymyślił to przybliżenie do rewolweru? To bardziej przeszkadza niż pomaga. Dobre jest za to AI, nie trzeba stać, czekać i prowadzić za rączke profesorków i ochroniarzy. Chociaż ci drudzy mogli by mieć nieco więcej życia, na hardzie składają się dośc szybko. Szkoda że nie moga za nami wchodzić po drabinach, czy kucać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym rewolwerem, to się z tobą zgodzę, oczywiście nic do niej nie mam, ba, to jedna z moich ulubionych zabawek w tej grze, no ale te celowanie...jak już powinno być szybsze te przybliżenie, bo zanim Gordon ją przybliży i wymierzy, to komandos, zrobi z nas sieczkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym grał w Black Mesa ale internet nie pozwala. Podobno zmienili miejsce znalezienia łomu D:<

EDIT: Starh, ten link ... niemiecki, nie ogarniam.

Klikasz na zum Download, potem na serwer i po chwili pobiera smile_prosty.gif

Dobra, co do gry:

Nie grałem do tej pory w Half-Life (a zaczynałem grać oj dawno w gry :X) i nigdy nie rozumiałem dlaczego mój znajomy uważa tę serie za "bożyszcze" gier komputerowych. Po godzinie gry zrozumiałem dlaczego aż tak bardzo ceni on sobie produkcję Valve. Jeżeli ktoś nie grał, to polecam spróbować, bo gra jest tego po prostu warta. Nie mówiąc już o tym, że można robić z niej świetne materiały na YT. Nic tylko grać! smile_prosty.gif

Edytowano przez Starh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem do tej pory w Half-Life (a zaczynałem grać oj dawno w gry :X) i nigdy nie rozumiałem dlaczego mój znajomy uważa tę serie za "bożyszcze" gier komputerowych. Po godzinie gry zrozumiałem [...]

To teraz cofnij się w myślach do roku 1998 i wyobraź sobie jak ta pozycja musiała "miażdżyć" swoim klimatem, oprawą graficzną (obsługa akceleratorów 3D) oraz ogólnie pojętą miodnością. To właśnie ten tytuł przyniósł Valve i Gabe Newellowi sławę i OGROMNĄ kasiorkę :trollface: . Ale po części Cię rozumiem, bo też miałem w swoim życiu epizod, w którym nie rozumiałem fenomenu tej gry oraz piania z zachwytu przez prasę branżową całego świata. Na szczęście trwało to bardzo krótko ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz cofnij się w myślach do roku 1998 i wyobraź sobie jak ta pozycja musiała "miażdżyć" swoim klimatem, oprawą graficzną (obsługa akceleratorów 3D) oraz ogólnie pojętą miodnością.

Ależ to temat o Half-Life, nie Unrealu trollface.gif

Unreal.. matko boska, jak kiedyś pisali o tym że to arcydzieło, potem własnie pod koniec 1998 przyszedł na świat kochany HL wink_prosty.gif

Ktoś z was pamięta stare czasy, przy oryginale?

Edytowano przez GutekHolubek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...