Jump to content
CorteXPL

DJ Hero - Problem z kontrolerem

Recommended Posts

Witam. Mam taki problem. Otóż zakupiłem dokładnie wczoraj DJ Hero 2 + "jedynka" gratis, wszystko wyciągnąłem, zobaczyłem. Wygląda wszystko na dobrze i takie właśnie jest ale gdy zacząłem przechodzić samouczek (sprawdzałem w 1 i 2 i innych trybach gry) okazało się że crossfader nie działa! Próbowałem podłączyć parę razy i udało się ale tylko na pewien okres... dziś znowu działało przez 15min. potem kolejne 30min nie działało.... POMOCY! Napisałem e-mail do LEM (dystrybutor) ale może ktoś tutaj miał taki problem więc piszę...

Musiałeś dorwać jeden z mixerów z wadliwej serii produkcyjnej. Sam niedawno kupiłem DJ Hero 2 z mixerem i jedynką dorzuconą do zestawu, ale ja nie mam takich problemów.

Musiałbyś to wyjaśnić w miejscu zakupu - może zaoferują wymianę. Jak kupiłeś w empiku to jeśli masz paragon to powinni zgodzić sięna wymianę na inny zestaw

Niestety, kupowałem w sklepie internetowym (Ultima.pl). Zawsze miałem do nich zaufanie i niby tak super wszystko robią... dzwoniłem i się dowiedziałem że mogę to wysłać do polskiego wydawcy (LEM) i tak właśnie zrobię. Może za miesiąc lub dwa przyjdzie spowrotem...

Napisałem do Activision ze sprawą reklamacji. Dziś dostałem dwa papierki które muszę wydrukować i dołączyć/nakleić na paczkę żeby i zadzwonić do UPS żeby przyszedł kurier i to wysłał do frankfurt'u w niemczech. Oni tam to naprawią. Temat do zamknięcia!

Edited by CorteXPL

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...