Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Okładka z Klarą

Polecane posty

Po burzliwej dyskusji z samym sobą kazałem sobie wziąć się w garść i się opamiętać. Słuchaj, Marek, skoro masz taki problem z wybraniem jednej najlepszej okładki, wybierz dwie!

Posłuchałem siebie, zastanowiłem się i?

Bardzo podobają mi się obie okładki i nie ma sensu aby wybierać tę ?lepszejszą?.

Nagroda (czarny Klarendarz i fan kit) powędrują do melona i Shakera.

Gratulacje!

Nagrody powędrują do Was po świętach (najpewniej po Sylwestrze?).

Nagrodzone prace- w załączniku.

Wszystkim pozostałym dziękuję za udział w konkursie i cierpliwość.

post-6062-1292876354_thumb.jpg

post-6062-1292876377_thumb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Jak zobaczyłem te trzy okładki melona1992, to od razu byłem pewny, że wygra (albo będzie wysoko), lecz przy okładce od Shakera to ciut nie fair, bo "pożyczył" ramkę od melona i według mnie to było ciut nie fair w Jego stylu :P - @melon1992 - nie powinieneś chyba, by rosła Ci "konkurencja"? - żartuje ofc :cat2:

@down - przecież ja się wcale nie czepiam, to tylko taki mój malutki foch.. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecz przy okładce od Shakera to ciut nie fair, bo "pożyczył" ramkę od melona i według mnie to było ciut nie fair w Jego stylu :P

Nie wydaje mi się. W wielu pracach jest sporo zapożyczeń, by nie powiedzieć kopii. W tym wypadku (i tylko w tym) to raczej umiejętne korzystanie z dostępnych materiałów. Oczywiście, dobrze byłoby zobaczyć dobrą okładkę zrobioną w 100% samodzielnie, ale nie widzę ujmy u wielu autorów prac, którzy "zapożyczyli" jakiś element bez szkody dla innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłe zaskoczenie ;] Dziękuję za docenienie mojej pracy :D Inne prace też są całkiem niezłe. W niektórych podobał mi się np. humor, a w innych wykonanie. Swojej pracy nie ocenię, bo wiadomo, że dla twórcy zawsze jest najlepsza xD

Gratulacje też dla melona, bo jego okładka jest równie wspaniała :cat2:

@HacKNSlasHMonsteR21

Aj tam, aj tam :D Trzeba korzystać z tego, co dają :cheesy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...