Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Total War (seria)

Polecane posty

Gość van Lucaas

Z chęcią bym w to zagrał (bo i lubię starożytność i Shogun mi się podobał), ale sprzęt mi tego nie wytrzyma, a na nowy kasy brak :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Uruk-hai_15
Z chęcią bym w to zagrał (bo i lubię starożytność i Shogun mi się podobał), ale sprzęt mi tego nie wytrzyma, a na nowy kasy brak :cry:

Nio tak ale niestety Shogun byl tak słabiutki ze szkoda gadac. Ale równiez bym zagrał w Roma :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KaWuHa

Shogun i Medieval jakoś mi do gustu nie przypadły, a patrząc na same screeny z Rome zakochałem się w tej grze. ;) Wygląda po prostu ślicznie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fifczak

Gralem w medival: total war i mi sie bardzo spodobalo. Nie kupowalem vikings: total war bo nie wiele sie roznil ale gdy zobaczylem screeny, pomyslalem ze musze zagrac obojtenie od ceby. I zrobie to!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jarał mnie i Tolkien i Imprium rzymskie :D . Trailery rozwalają u tego i tego. Jak to ładnie zaznaczył autor recenzji tych pięciu strategii obok siebie "ale i tak nie mają szans ze zbliżającym się wielkimi krokami Rome: Total War" czy coś takiego :?: . Dla mnie pozycja obowiązkowa choć pewnie jak wszystkie zostanie wydany w cenie takiej odpowiadającej polityce tej firmy cirka zakładam 169 zł i 99 groszy. AAaaaaa... rozdrabniam się... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze! Wreszcie po rozsądnej cenie i po polsku! Jak przeczytałem w prasie polonizacje zwiększają zyski ze sprzedaży kilkunastokrotnie toteż tym lepiej dla wydawcy. No i cena się poprawiła. W końcu nie każdy ma kieszonkowe na grę swych marzeń. :P :oops: :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEM w koncu sie postarał. Na pewno wielu miłośników strategii pamieta im sposób dystrybucji Medieval'a. Teraz LEM ma szanse na poprawę wizerunku i odzyskanie zaufania klientów. 99 zł to niby nadal sporo, ale dla mnie to standardowa cena nowej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde przyznam ż gra powala swoim rozmachem i czekam z niecierpliwościa.

Zastanawiają mnie jednak jej wymagania. Może sie okazać że mój nowy komp wcale nie jest taki nowy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie demo już jest :lol:

czy wie ktos skąd można je sciągnąć bo ja sciągnołem i mam taki problem mam sam plik i nie wiem jazmz niego zainstalowac gre

Rome_TW_Demo.mdf- to jst własnie ten plik

a wymagania będą takie

800Mhz

256Ram

karta graficzna GF2 i lepsza, i R7200 i lepsza

To dlaczego nie piszesz skąd, by inni też mogli? I zdecyduj się "leprza"czy "lepsza" :P - RoZy

EDIT:

Tumacie linak do dema sciągnołem i działa bardzo dobrze rozgrywa się bitwę kartaginą.

www.rome1.de/cms

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już grałem w demo - jest piękne, wielkie, rozbudowane cudowne ... No może poza tą wielkością ... i rozbudowaniem :lol: . Ale piękne jest na pewno - te jednostki arghhh szarża słoni bojowych rulez!!! Jedyne czego mi brakuje w demku to mozliwości szerszego zorientowania się w działaniu mapy strategicznej bo z zapowiedzi wynikało, że to tam właśnie czekają na nas niespodzianki. No ale cóż - nie marudzę tylko idę przejść to demko chociaż jeszcze jeden raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...