Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Total War (seria)

Polecane posty

Gość Venasque

powinna wyjsc niedlugo. tyle ze za cene KOSMICZNA: 139 zl!!!!!

Chyba nikt nie kupi oryginala......... no ja w kazdym razie sie nie spiesze 8) jakby bylo po 80-90 to bym kupil ale tak..............

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque

no fakt troche pomysleli i obnizyli cene do jakiegos wyobrazalnego poziomu :D ja bede ja mial na dniach, z recenzji wynika ze jest niezla........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque

no i mam, i fakt - jest niezla, choc to malo powiedziane. Kampania jest swietna, wlasnie podbilem Szkocje (gram Wikingami) - nowe jednostki, nowy ekran przed bitwa, ulatwiajacy bardzo zycie :) i ogolnie miodzio. Polecam :!: :!: :!: :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać. Mam zarówno Shoguna jak i Medievala, mam nadzieję, że Rome utrzyma ich poziom. Jedno mnie tylko martwi - rzymska taktyka nie była zbyt różnorodna...

Co? Wręcz przeciwnie. Rzymianie byli wielkimi taktykami. A ile mieli formacji wojsk, ile różnych oddziałów! Nie można marudzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, co mówisz. Ja tam swoją wiedzę opieram na paru książkach + grze the great battles of caesar + jeszcze paru grach (ale w mniejszym stopniu). Wydaje mi się, że Rzymianie mimo wszystko trzymali prosty szyk, a ich przewagę osiągali nie tyle dzięki finezyjnym zagrywkom taktycznym, co wyszkleniu i uzbrojeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, co mówisz. Ja tam swoją wiedzę opieram na paru książkach + grze the great battles of caesar + jeszcze paru grach (ale w mniejszym stopniu). Wydaje mi się, że Rzymianie mimo wszystko trzymali prosty szyk, a ich przewagę osiągali nie tyle dzięki finezyjnym zagrywkom taktycznym, co wyszkleniu i uzbrojeniu.

A mnie nawet na historii mówili to, o czym wspomniałem. Pamiętam jeszcze jakieś książki historyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomimo ze wyszedl taki mod do Medievala

Czy ja dobrze rozumiem, że wyszedł mod do Medievala przerabiający go nieco graficznie na Rome :?: :!: Coś nieprawdopodobne mi się to wydaje...

Mam wielkie nadzieje w zwiazku z tym tytulem.

Wielu ludzi ma wielkie nadzieje i spać po nocach nie może :) Gra będzie super, jak widziałem te screny i trajlery to normalnie dech zapiera :)

A wiecie jakie mniej więcej będą wymagania?Już się nie mogę doczekać.ale bym porzezał

Zapewne spore, ale konkretów raczej Ci nikt nie poda... Coś koło 512 Ram, karta graficzna 64 Mb plus proc jakieś 1,5Ghz to chyba minimum będzie. Aczkolwiek możliwa jest dobra optymalizacja kodu, zresztą i tak musi być niezła, skoro tyle trójwymiarowych jednostek znajduje się naraz na jednym polu bitwy... A większość RTS'ów ma ograniczoną ilość jednostek dla jednego gracza dla jakiś 200-300, bo silnik nie wyciągnie...

A mi tam epoka Rzymu bardzo odpowiada, moim zdaniem jest ciekwaszym materiałem na grę niż Średniowiecze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra będzie poprostu genialna!!! Zresztą tak samo jak Shogun i Medieval. :D Jeśli chodzi o strategie to te są najlepsze!!! :D:D:D:D

Pierwszy Twój post - dlatego został. W przyszłości uzasadniaj swoje zdanie, bo posty bedą znikały - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam słyszałem że gra będzie miała takie wymagania.

700 Mhz,

128 RAM,

Karta graficzna z 4 MB( nie nie ma pomyłki poprostu program ma być taki żeby gorsze komputery udźwigneły.) HEHe ale jak tam wiem to będą trochę większe, ale co tam pozyjemy zobaczymy.

Też tak słyszałem ale po tym co inni pisali zaczołem wątpić.Ale jesli by tak było to wwwowwwww.U mnie by pociągneło....... :arrow: :arrow:

A ktoś zna jakieś stronki z trailerami do ściągnięcia o romie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...