Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotlet

Fallout Tactics

Polecane posty

jak juz mowimy o fallout tactics.... mam problem

tzn wydaje mi sie że to problem. jak gram to jak przesowam mapke głowna albo strzalkami lub mysza to jakos tak nie przesowa sie plynnie tylko przeskakuje mi (nie jest to uciazliwe ale wkurza mnie lekko) obojetnie czy strzalkami czy mysza

czy jest jakis patch na to? (aha mam dobry komp wiec to nie wina mojego sprzetu)

Na wszelkie cięcie się gry na dobrym sprzęcie zwykle wystarcza włączyć ją w trybie zgodności z 98/ME i wyłączyć antialiasing w menu gry. Poza tym, chociaż gra obsługuje np EAX i dzwięk brzmi lepiej, to jednak czasami zżera to astronomiczne ilości mocy komputera. Więc zwykły MilesFast 2D też pomaga ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam... mnie wszystkie trzy Fallouty chodziły pod XP <F1 - tryb zgodności z 95 i brak SP2>, aczkolwiek także miałem problem z odpaleniem gierki - brak cd w napędzie mimo że płytka była tam gdzie powinna być <mam wersję z extra klasyki cd-projektu>. Musiałem robić obraz za pomocą Clone CD, i uruchamiać z napędu wirtualnego - wtedy działało bez problemu... Trochę dziwne ale ważne że szło))...

Pzdr...

Wersja z Extra klasyki miewa taki bug niezależnie od systemu :evil: . Też tak miałem, a jak piszą na stronie CD Projekt, rozwiązanie okazało się proste:

Przy próbie uruchomienia gry pojawia się komunikat "Włóż drugą płytę do napędu CD-Rom" mimo iż płyta znajduje się w napędzie

W przypadku wystąpienia takiego problemu należy wykonać następujące czynności:

1. Otworzyć w notatniku plik cd.cfg znajdujący się domyślnie w katalogu C:Program Files14 Degrees EastFallout Tacticscore

2. Odnaleźć linijkę "{cdPath} = {X:FalloutT}", gdzie X jest literą napędu CD-Rom, w którym znajduje się druga płyta gry i zmienić jej wartość na "{cdPath} = {X:}"

3.Po wykonaniu tych czynności uruchomić grę z drugiej płyty

Swoją drogą aż dziwne, że wydali grę z takim bugiem. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam inny problem. Gdy próbuję odblokować dodatkową misję kończy się to, że muszę przeinstalowywać grę. A jeśli chodzi o wersję to jest to oryginalne pierwsze wydanie. Poprzednimi razami jak instalowałem to działało dobrze, teraz usuwa mi plik startowy i jego wpis w rejestrze, a jedyne co działa to uninstalator.

Edit:

Sprawa jest już nieaktualna, okazało się ,że i tak ta misja (Springfield) jest odblokowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w FT, grałem, grałem... Doszedłem do 15 misjik (Pierwsza, w której walczy się z androidami.) i mi się gierka znudziła (A raczej znalazłem sobie ciekawszy tytuł do grania. ;).) Jakby ktoś chciał sejwy niech skontaktuje się ze mną na GG/ via mail.

Ehhh... no i po co to piszesz ? Przecież i tak nikt zdrowy nie będzie grać obcą drużyną w "obcej" dla niego misji... Co to za zabawa ? Ehhhhh... lepiej nie dawaj takich propozycji już więcej :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy ktoś spotkał się już z czymś takim:

jak próbuję włączyć w menu jednego gracza tryb "inna gra" lub "własna gra" to po wybraniu wszystkich ustawień włącznie z mapom i włączeniu pojawia się mapa i panel(interfejs) lecz niema ani moich postaci ani komputera albo jest postać ale niema mapy i interfejsu(losowo)

czy ktoś mógłby mi powiedzieć co mam zrobić by takie błędy nie występowały ,a może to ja coś źle robie :oops: mam wersje 1.27 bodajże a grę z cd-action(lub jak kto woli dvd-action)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z misją 18(mamy wyczyścić główną fabrykę robotów). Użyłem terminala i wyłączyłem pole w przejściach. Teraz stoję przy głównej bramie i nie wiem jak ją otworzyć.

użyj nauki....i radzę Tobie zainwestować w nią mocno,bo możesz mieć problemy z ostatnią misją

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomi3

Jeśli nie masz żadnych map specjalnie spreparowanych do single'a (a standardowo w FT takich nie ma) to za pomocą tej opcji sobie nie pograsz - w grze nie ma żadnych botów, z którymi można by było powalczyć na planszach przeznaczonych do multi. A związane jest to z tym, że opcje wymienione przez Ciebie (oraz, o ile dobrze pamiętam, "Własna kampania") zostały wprowadzone dopiero w którymś z patchów do gry (1.25 lub 1.27) wraz z narzędziami do tworzenia mapek (i nie tylko - za pomocą FTTools można stworzyć całą kampanię, czego najlepszym dowodem jest Awaken).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam następujący problem:

Znalazłem mapę z... Riddickiem, było tam bardzo ciemno i pełno szponów śmierci. Szpony ubiły Riddicka, a ja szpony. Wszedłem na pole wyjścia z mapy i wszystko było OK, wróciłem zpowrotem na tą mapę (zapomniałem obszukać Riddicka) i teraz wejście w pole wyjścia nie daje rezultatów, utknąłem. Da się jakoś z tego wybrnąć? Pomocy, nie przeżyje ponownego przechodzenia gry :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wcześniejszy save :). FT kontynuuje "chlubne" tradycje poprzedników i bugów w nim nie brakuje :). BTW, jak już natknąłeś się na Riddicka, to trzeba było nie dopuścić do jego śmierci - opuszczając razem z nim mapę lub wybijając wszystkie szpony zyskałbyś nowego, całkiem ciekawego rekruta dla Bractwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seregil

W czym dokładnie problem? Jakiś komunikat się pojawia (jeśli tak, to podaj jego treść)?

Na początek polecam sprawdzić skrót, przez który uruchamiasz moda - pamiętam, że w starszych wersjach (bodajże 1.3) instalator coś z nim kiełbasił i zamiast wpisu "-path awaken" umieszczał w skrócie "-game awaken" (lub na odwrót :), nie pamiętam dokładnie, ale to nie problem, bo sposób uruchamiania modów jest opisany w readme do FTTools, więc możesz sobie to sam sprawdzić :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zdaje mi się, że jest to opisane w instrukcji obsługi :D.

O ile dobrze pamiętam, to należy zaznaczyć postać (klikając na pasku z jej imieniem na panelu u dołu ekranu), najechać kursorem myszy na pojazd i kliknąć w momencie, gdy kursor zmieni się w ikonkę drzwi ze strzałką. Innym sposobem jest przytrzymanie jakiegoś klawisza skrótu (Shift lub Ctrl) i kliknięcie gdziekolwiek na mapie - postać powinna wyjść z pojazdu i udać się w miejsce, na którym kliknięto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...