Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sHChypp

Klipy

Polecane posty

A widzieliście teledyski Menela Mensona ? czy jakoś tak ? No wiesz ... ja tam do goscia nic niemam (może jednak ...) dobrze graja ... ale to co on robi ... to chyba najgorsze pedały tak nie robią ...

Misiu, dostałeś ostrzeżenie, za nieznajomość tematu, za stats i za bezpodstawne używanie wulgaryzmów - Mithu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL MUAHAHAH. niszczycie chłopcy :D dawanie ostrzeżeń kumplom ist Krieg :D ! Hail SATAN :twisted: ..

Co do call of the winter moon, chcemy nakręcić coś podobnego :) Może nakręcimy jakąś bekę do "Under Frost Moon" Będziemy biegać w kolczugach i kapeluszach kowbojskich z pochodniami nocą po parku ;P.

Pamięta ktoś taki fajny teledysk od Die toten hosen ? 10 kline jegermeister ? (czy jakoś tak) Była to animowana bajeczka o 10 jelonkach które gineły w brutalny sposób aż został; jeden :D... fajne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL MUAHAHAH. niszczycie chłopcy :D dawanie ostrzeżeń kumplom ist Krieg :D ! Hail SATAN :twisted: ..

Hmm... raczej to nie kumpel, tylko udawacz:

-Jeszcze niewidzialem by zaden prawdziwy metal na tym forum niemial w avatku jakis 6 i satanow. Tylko ci ktorzy udaja metali i niemaja o ich pojecia tak robia.

-zaden metal nieobraza metalowego zespolu(MM chyba niejest metalem,ale to tylko drobny szczegulik :twisted: )

-MM to nie metal chy(choc pewnosci nie mam), tylko rock. Dobrze mowie Psze Pana Feaonora? :wink:

Jesli mieszkasz gdzies kolo kielc to przyjedz do lasow golejowskich(kolo staszowa), 10-tki kilometrow lasow, jakie sobie zazyczysz, park przy tym wysiada :wink: .

Panowie(i panie, tylko tak ladniej brzmi), napotkalem juz mase teledyskow do Cradle of Filt w wersji mangowej, o ile mi wiadomo sa to nieoficjalne teledyski(tzn. robione przez fanow). Wiec sie racze spytac, co o nich sadzicie? Ja uwazam je za dosc ciekawe dla wielbicieli mangi, a tak jak dla mnie, normalnego czlowieka, bezsensowne,nuzace i trochce przyglupawe. Ale licze i na wasze zdanie...

Edit: Pan_Feaonor na poprzedniej stronie pytal sie o teledysk Creadle of Filth"From The Creadle To Enslave", przed chwila na niego natrafilem i odrazu sobie przypomnialem kto go polecal. Uwazam ze jest fajny, ale osobiscie wole"Her Ghost in The Fog" i "Scorched Earth Erotica", poprostu one maja dla mnie to cos, czego niema "From The Creadle To Enslave".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pytałem ja stwierdzałem :) A teledyski z fragmentami ANIME (na miłość MANGA to nie jest, animowane to ANIME). to przeważnie AMV Anime Music Video, robione prezz fanów danej pozycji dla fanów (coś jak sado-maso;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL MUAHAHAH. niszczycie chłopcy :D dawanie ostrzeżeń kumplom ist Krieg :D ! Hail SATAN :twisted: ..

Feo, ocb ?

Pamięta ktoś taki fajny teledysk od Die toten hosen ? 10 kline jegermeister ? (czy jakoś tak) Była to animowana bajeczka o 10 jelonkach które gineły w brutalny sposób aż został; jeden :D... fajne

NO BA!!! :D To było świetne i do dzisiaj mi się podoba, mistrz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz Misiu na Blashyrkh (Mighty Ravendark) z Battles In The North ??

Jak dla mnie jest to chyba najbardziej lol'owy klip jaki mi dane było obejrzeć...

Szczególnie ten cwał z gitarą po górskiej przełęczy... :twisted:

A co tu można powiedzieć? Krieg! m/ ;[ Oba klipy są zresztą bardzo podobne i należą do niewątpliwej klasyki blackowych straszydeł. Naturalnie nie moża tu zapomnieć o "Mother north" po którym zawsze miałem dziwne sny :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z klipow to ostatnio najczesciej ogladam:

- Arch Enemy - Nemesis <swietna robota, swietne parte gitar, Angela troche za bardzo "elektryczna" chyba, ale spiewa znakomicie :]>

- Behemoth - Slaves Shall Serve <i co tam takiego kontrowersyjnego? Dobra robota, klip trzyma w sumie poziom Conquer All>

- Soulfly - Seek'n'Strike <pozytywna energia :)>

- Dimmu Borgir - Spellbound (live) <nie musze chyba niczego wyjasniac? ;)>

- Dir en Grey - Yurameki <spodziewalem sie jak zwykle psychodelii w ich wykonaniu a klip okazal sie...nawet normalny..i to bylo wieeelkim szokiem :P>

Btw. witam wszystkich ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nori - widziałem teledysk do Mein Teil i podczas całości nie pojawia się nawet kropla krwi ;] Za to ziomki obrzucaja sie pierzem a potem udają psy i jakaś stara rura prowadzi ich na smyczy ;]

A widzieliście teledyski Menela Mensona ? czy jakoś tak ? No wiesz ... ja tam do goscia nic niemam (może jednak ...) dobrze graja ... ale to co on robi ... to chyba najgorsze pedały tak nie robią ..

nie wiem o czym mówisz, widzialem kilka teledysków Mansona i jakoś nie specjalnie wywolywaly we mnie jakies negatywne emocje, tak wiec może uściślisz o co chodzi ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z najlepszych teledyskó Mansiona był dla mnie DOpe Hat :) ah ten dziwaczny klimat, i wtedy facet jeszcze jakoś się prezentował... Teraz to jest "czymś"..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam proponuje obejzesc Pandaemonaeon na podstawie Cradle of Filth "From the Cradle to Enslave", proponuje potem obejzec normalne "From the Cradle to Enslave". Wiecie czym sie ruzni? Na poczatku i koncu dodano wstep z jakims gostkiem w sutannie ktory cos gada i wycieli wszystkie najlepsze sceny, np. jak kobiety podchodza do tego mezczyzny rysujacego glowe kozla wszedziena scianie, nie pokazano jej khm czesci intymnej, kobiety nie graja smyczkami sobie na zylach i krew im z nich nie plynie tylko na skrzypcach ktore krwawia :lol: (Juz slysze Pan_Feanor`a ktory wydaje pomruk niezadowolenia :D ) Poizatym niema pokazane jak ta kobieta co sie z krwi wylonila podcina tego mezczyzne ktory pomogl jej wyjsc z wannny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie nie moża tu zapomnieć o "Mother north" po którym zawsze miałem dziwne sny :oops:

A ponoć scenę z podpalaniem krzyża kręcili kilkanascie godzin :twisted: Widać, uzdolnionych ludzisków od realizacji zatrudnili :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludkowie jestem zszokowany! Pierwszy Polski klip (poza oczywiście klipami Kazia, ale to przeca nie metal), który nie jest tandetny i nie wali po gałach budżetem w wysokości trzech jaboli!

Rootwater - Hava Nagila - nie jest to jakaś tam medżik-pro-rzeź, ale fajny klimacik. Ściągnąc można z ich stronki.

Z niepolskich klipów najbardziej spodobały mi się:

Amon Amarath - Pursuit of Vikings - nic genialnego, ale z wpadającą w ucho muzyką (wpadający w ucho viking metalowy łomot :shock: :twisted: ) wypada całkiem nieźle.

Wednesday 13 - I Walked With the Zombie - pewnie zgnoicie mnie, że to jakieś popowe [beeep], ale teledysk jest super - kadry z Nocy żywych trupów:D

System of a down - Spiders - taki dosyć dziwny i fajne efekty.

Cradle of Filth - cokolwiek - zamierzenie kiczowate, porąbane klipy. Hehe możecie sobie pluć żółcią, że to komercha itp., ale teledyski mają po prostu mistrzowskie.

Strasznie rozczarował mnie Benzine Rammsteina - praktycznie wszystkie ich poprzednie klipy były conajmniej niezłe, a tu żal dupę ściska.

A teraz największy rotfl - Tokio Hotel - żenada, festyn, syf i malaria - co to do @#$%^ nędzy jest? Włączyłem, zobaczyłem, cud, że przeżyłem. Jasne rozumiem, że nie wszystko musi być wywalającym mózg na lewą stronę łomotem, ale to coś jest gorsze nawet od ozone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaves Shall Serve, Conquer All i As Above so Below Behemotha mysle, ze rownaja klip rootwater z ziemia. Zachecam wiec, do obejrzenia klipow Behemotha, ktore pokazuja, ze w polsce tez mozna robic nie najgorsze klipy.

Z tych wymienionych widziałem tylko Conquer All, rzeczywiście niezły, ale ten kolo (Nergal chyba się zwie), wyglądał raczej komicznie, co zwaliło cały efekt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to co on robi ... to chyba najgorsze pedały tak nie robią ...

Weź sobie oglądnij jakis teledysk albo zdjecia kapel grajacych symfoniczny gotyk - zobaczysz co to znaczy pedał. Obcisla, przezroczysta koszulka (grunt aby bylo widac suty), kapelusz o szerokim rondzie, skorzane spodnie, kowbojskie buty, plaszcz. Ku*wa, wypisz wymaluj kowboj poganski : /

MM to nie metal chy(choc pewnosci nie mam), tylko rock. Dobrze mowie?

Źle. Rock to The Rolling Stones, a MM to rock industrialny. Widac roznice?

jak kobiety podchodza do tego mezczyzny rysujacego glowe kozla wszedziena scianie, nie pokazano jej khm czesci intymnej, kobiety nie graja smyczkami sobie na zylach i krew im z nich nie plynie tylko na skrzypcach ktore krwawia (Juz slysze Pan_Feanor`a ktory wydaje pomruk niezadowolenia ) Poizatym niema pokazane jak ta kobieta co sie z krwi wylonila podcina tego mezczyzne ktory pomogl jej wyjsc z wannny.

Jak mnie to cieszy jak ludzie potrafia robic cos ze zrozumieniem - pisac, czytac, sluchac, ogladac. W tym wypadku: fajnie, że nie rozpoznajesz w Tych Męzczyznach czlonkow zespolu. Widac nawet teledyski mozna ogladac bezmyslnie :) To taka moja mala konkluzja :)

A widział kto teledysk Opeth do The Grand Conjuration? Yyyy nie wiem do konca co to ma byc, jak ktos cos z niego rozumie to prosze o kontakt. Jakos nie moge pojac dlaczego genialna grupa kreci takie hmm oryginaly... Maja dwa w swoim dorobku - jeszcze Harvest - i nie sa one ani wciagajace, ani intrygujace ani w ogole jakies...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm niezpominajmy o objawieniu roku, a mianowicie Chińce Czikuczikulińce od Pashcalskiej i jakiekoś tam zioma.

Jak widać w Polsce można robić beznadziejne klipy do beznadziejnej muzy :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoznaje, ale jak ich nazwac? tych mezczyzn z zespolu, szczeze to zapamiealem tylko imie wokalisty.

Pan_Feaonor-->Proponuje uszczesliwmy go i wszyscy na poczatku kazdego posta skierowanego do niego piszmy:

Ohayo!

Przepraszam za ten niewinny zarcik, mam nadzieje ze cie nie obrazilem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh jakże ciężko zraniłeś mą duszę :) Niewiem gdzie mam sie teraz podziać i niemogę znaleźć sobie miejsca :) a nie lepiej Ohayo Gozaimasu :) to tak bardziej oficjalnie :D...

A co klipów znalazłem starą płytkę z klipami, niko innego jak Wierd Ala Yankowica :) Ten facet ma dryga do robienia parodii, Who's Fat pięknie pariodiujące Who's bad Jacksona czy chyba najbardziej znany Amish Paradise :). Like a Surgeon teżniczego sobie, słabszy Eat it. pastiż gwiezdnych wojen epizodu I i jeszce pare perełek :) czegóż to moja szafa nie kryje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem sobie dziś większość klipów na moim kompie i po raz setny stwierdzam, że klipem wszechczasów jest One Metalliki. Te klimatyczne wstawki z filmu i scena zbiorowego wymachiwania głowami członków zespołu na stałe wryły mi się w pamięć :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mialo byc bys byl szczesliwy, to byl prezent od przyjaciela z wojska(mnie) z ktorym poznales sie jakies 1/2roku temu(bo chyba wtedy gdzies napisalem 1 posta :D ) :lol: . A co oznacza Ohayo Gozaimasu? A co do klipow mam takie pytanie kazdy dobry klip cradle of filth pochodzi z mtv a jeszcze jak rok temu ogladalem ta stacje to niewidzialem zadnego teledysku cradle of filth. Wyjasnicie mi ten paradoks?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieiwem o co chodzi ci z tym MTV, czasem robią zgrywy na kompa z mtv teledysków, ale gwarantuje ci że zadnego z nich nieprodukowałą MTV.

Ohayo Gozaimasu dzieńdobry w formie grzecznościowej :) tak się zwracamy do osób straszych lub wyżej stopniem :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayo Gozaimasu

Nieiwem o co chodzi ci z tym MTV, czasem robią zgrywy na kompa z mtv teledysków, ale gwarantuje ci że zadnego z nich nieprodukowałą MTV.

Mi chodzi jakim cudem kazdy ma znaczek mtv, czyli byl w niej puszczany, jak nigdy zadnego z nich niewidzialem w mtv, no chyba ze tym niemieckim...

Ohayo Gozaimasu dzieńdobry w formie grzecznościowej :) tak się zwracamy do osób straszych lub wyżej stopniem :>

Oj przepraszam,niewiedzialem, wybacz mi moja karygodna newiedze :D . Swoja droga wole twoje delikatne aluzje niz ostrzezenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...