Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Nowa wersja cdaction.pl - raporty o błędach, oceny, opinie

Polecane posty

Gdy wpisałem kod na tej nowej stronie pojawił się tylko kod, wydanie i data przypisania. Nie wiem gdzie mam pobrać te kody do gier, na emaila nic mi nie przyszło. Gdy wpisuję go znowu jest napisane "Wystąpił błąd!

SQLSTATE[HY093]: Invalid parameter number (SQL: select * from `serial` where `userId` = 11066 and `attractionId` = ?)"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się logować na stronie głównej. Mogę tylko logować się na forum i wtedy powracam na stronę główną i jestem zalogowany. Czy ten błąd już ktoś zgłaszał? Miałem bana ostatnio, ale mogłem się logować na forum, ale nie na stronie głównej teraz dalej tak jest. Czy to normalne? System: Windows 7, Przeglądarka: Chrome Wersja 51.0.2704.84

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli nie odpowiedni dział wybrałem.

 

Czekam już prawię tydzień na zatwierdzenie tematu. To normalna sprawa czy coś jest nie tak?

EDIT@ Rozumiem, że nic się nie zmieni w tej sprawie? Szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że mój temat nie został zatwierdzony to został usunięty. Rozumiem, że nie spełniał jakiegoś tam punktu w regulaminie? Można chociaż dowiedzieć się co konkretnie było nie tak? Niestety sam domyślić się nie mogę.

Dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona bardzo przejrzysta, lecz są błędy w stylu: 

"Kod nieprawidłowy
Nie znaleziono wprowadzonego kodu. Upewnij się, że prawidłowo wpisałeś wszystkie znaki. "

I teraz nie wiem, czy kupiłem egzemplarz CD-Action i ktoś mi już ten kod ukradł i wykorzystał, czy to ja jestem po prostu idiotą i źle wpisuję cyfry i litery. Myślę jednak, że to pierwsze chociaż czasami rozważam nad drugą opcją :wallbash:. Pomocy?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośniki do blogów na stronie głównej są skopane. Tylko zakładka "Blogi" na samej górze odsyła tam, gdzie trzeba. Jeśli dziabnę w panelu bocznym z najnowszymi wpisami "zobacz więcej", odsyła mnie na forum, "czytaj więcej" i kliknięcie na tytuł wpisu wyrzuca błąd "Strona, którą próbujesz wyświetlić, nie istnieje (ಠ╭╮ಠ)".


(ಠ╭╮ಠ)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzisiaj przeglądałem stronę CDA na Nokii Lumii 800 to pisało mi, że strona nie ma jakich certyfikatów bezpieczeństwa i dalej wchodzę na własne ryzyko. Czy komuś pojawił się taki komunikat? Bo ja dopiero spotkałem się z czymś taki pierwszy raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, goliat napisał:

Jak dzisiaj przeglądałem stronę CDA [...] pisało mi, że strona nie ma jakich certyfikatów bezpieczeństwa i dalej wchodzę na własne ryzyko.

Bo nie ma (poprawnego) HTTPS'a / certyfikatu więc normalne, że przeglądarki zaczynają zgłaszać takie rzeczy.

Przeczytaj to: https://www.dobreprogramy.pl/Tworcy-Chrome-chca-ostrzegac-przed-witrynami-ktore-nie-uzywaja-HTTPS,News,59856.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...