Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Nowa wersja cdaction.pl - raporty o błędach, oceny, opinie

Polecane posty

Mi strasznie przeszkadza to, ze tresc newsow na stronie glownej jest teraz OBOK grafiki. Czesto przegladam stronke na fonie i przez ta zmiane gdy probuje sformatowac strone(klikajac dwa razy w ekran) to tekst wyswietla mi sie obok zdjec i musze jezdzic paluchem z lewej do prawej zeby przeczytac tekst. Plisss, dopasujcie stronke pod telefony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa strona wygląda całkiem nieźle, ale denerwuje mnie to białe tło. Na panoramie mam po bokach czarne pasy i nieprzyjemnie się czyta, gdy na środku mam tło innego koloru (wzrok znacznie bardziej się męczy). Wg mnie lepsze byłoby czarne/szare tło i jasna czcionka, dopasowane do reszty strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szata graficzna jest bardzo ładna, aczkolwiek niektóre barwy zostały źle dobrane, przez co np. niebieski tytuł newsa na białym tle dla mnie wygląda trochę słabo. Ogólnie - zmiany wyszło IMO na plus

Jedyne co zauważyłem, to to, że będąc zalogowanym na forum nie mogę umieścić żadnego komentarza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze wrażenie: trochę kanciate to wszystko ;) kontury rzucają mi się jakoś mocno w oczy, nie wiem czy poprzednia strona też takie miała. Po 2, wyp.... znaczy się trochę ten biały bije po oczach. Jeszcze w poprzedniej stronie fajne było to (jak by to nazwać...) belka z działami. Poprzednio tak fajnie się rozwijały kategorie jak najechało się myszką ;)

jeszcze zauważyłem coś: beztytuut0.png

trochę to ciemne tło tytułu za szerokie sie zrobiło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się w ogóle nie podoba! Ciemniejsze tło było o wiele lepsze, teraz jest jak dla mnie o wiele mniej czytelnie. Zgadzam się także z opinią, że blogi powinny wrócić tam gdzie były. Najlepiej w ogóle niech wróci stara stronka:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Generalnie mi się podoba i na razie nie znalazłem nic, co by mi się nie podobało... Ogólnie strona wygląda trochę świeżej... Tylko fajnie by było, gdyby dało się edytować komentarze... Tyle jeśli chodzi o mnie (przynajmniej na razie)... Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blogi na samym końcu to trochę policzek wymierzony w co aktywniejszych bloggerów. Miejsce z boku był naprawdę dobre.

E tam, w końcu mocno wyróżnione, tyle że na końcu... Ale w tak przejrzystej formie miejsca na boku nie ma. Mnie się podoba - kto ma tam zajrzeć, to zajrzy, a kto nowy i na blogi chce trafić szukać już musiał nie będzie - w porzedniej wersji strony blogi nieco zlewały się z resztą, teraz jest dobrze.

EDIT: Z drugiej jednak strony, fajniej by blogi wyglądały, gdyby przedstawione były tak, jak recenzje po prawej stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak:

Mi się stara wersja bardziej podobała (siła przyzwyczajenia :wink: ), ale ta nowa wersja też nie jest zła... Jak się już do niej przyzwyczaję, to chyba nawet zapomnę o tej starszej ^^

A teraz taka rada: może najlepiej byłoby, jakby można było sobie wybrać, którą wersję strony chce się mieć wyświetlaną (tak jak ma to miejsce na forum).. Wtedy najprawdopodobniej udałoby się zadowolić wszystkich użytkowników (no chyba że takie wyjście nie wchodzi w grę, to przepraszam, pomysłu nie było :tongue: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ot wszystko wygląda, ale moim zdaniem powinniście jakoś chociaż lekko przyciemnić ten biały kolor pod newsami. Ciemna szata reszty strony daje dość duży kontrast w porównaniu z tym białym podkładem i ,według mnie, razi lekko w oczy. Na wielką pochwałę zasługuje możliwość dodawania komentarzy bez restartu strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany to oczywiście plus :), strona się rozwija jest bardziej funkcjonalna, no ale...

-Kontrast i kolorystyka strony, moje oczy cierpią :( po 30 min moje gały nie wyrabiają, ale to pewnie się zmieni jeśli zostanie wprowadzone nowe jaśniejsze tło, bo takie chyba będzie ?

bo nie wyobrażam sobie dłuższego obcowanie :P.

-Edycja komentarzy please, tej funkcji jak i możliwości odpowiadania na komentarze brakuje, oj brakuje :)

-ogólny wygląd strony jest nie najgorszy aczkolwiek nieidealny, stary kalendarzyk był fajniejszy xD

-blogi powinny być umiejscowione jak wcześniej z prawej strony, to trochę dziwne że są na samy końcu przecież one w pewnej minerze też wpływają na odbiór strony.

Czekam na końcowe zmiany, teraz wygląda to tak sobie, jest funkcjonalnie lecz ogólny efekt psuje szata graficzna strony, który wygląda trochę jak mało profesjonalny blog.

Ale wierze że weźmiecie sobie to serca wszystkie posty i komentarza userów i przemyślicie wygląd strony bo to przecie jest dla nas :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie strona mi się podoba, co by inni nie mówili czarne na białym łatwiej się czyta, ale...

Pierwsza rzecz, to rzut okiem grafika, mam wrażenie że coś jest nie tak z kolorystyką loga, jak by ktoś zwiększył saturację, wygląda to średnio.

Drugie, kalendarz znowu na dole, tak jak przy poprzedniej zmianie strony, nie wiem dlaczego tak bardzo go nie lubicie, ale tak być nie może, wrzucić go między "następny CD Action" a "Forum" (i tak jak to pisał ktoś wcześniej, można by naprawdę wykorzystać jego potencjał nieco lepiej)

Trzecie, EDYCJA KOMENTARZY, EDYCJA KOMENTARZY i jeszcze raz EDYCJA KOMENTARZY, proszę was, to jest opcja która powinna tu być juz od 2 generacji tej strony.

Czwarte, komentarze pod filmikami, super, to może wreszcie dali byście te wspaniałe wideo gameplaye (i może wideo-recenzje) tam gdzie powinny być czyli na stronie internetowej a nie gdzieś upakowane na coverze. W sumie, tak już tytułem przemyśleń, mogli byście na stronie dawać, nie, pisane recenzje tylko właśnie wersje wideo, a pisane zostawić w czasopiśmie, wtedy by się nawzajem uzupełniały a nie wypierały.

Piąte, a to taka pierdółka, fajnie by było żeby po zalogowaniu się, koło nicka pojawiał się też avatarek użytkownika.

Tyle ode mnie, pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest bardzo fajnie, dobrze zaprojektowane, rozmieszczone i w ogóle OK (ewentualnie sondy walnął bym nieco wyżej i kilka małych rzeczy zmienił, ale to już moje osobiste fanaberie :P), jednakże to białe tło przy newsach strasznie wali po oczach, po przeczytaniu 2 musiałem przez chwilę porządnie pomrugać, by odzyskać ostrość widzenia...

Jest tylko mały zonk, strona ma u góry margines około 200px i brzydko to wygląda, a przy tym cusiu z najważniejszymi newsami co można je przełączać, szary pasek pod tytułem newsa nachodzi na obrazek. Nie wiem czy tylko na mojej rozdzielczości (1366x768), ale można by to poprawić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle jako użytkownik Opery nie mogę się zalogować na stronie CDA (chyba że to tylko mój przypadek jest taki szczególny). Poza tym, zmieniłbym ten biały na trochę ciemniejszy. Dosyć bije po oczach.

Ja mam to samo w Chrome'ie. Wyskakuje komunikat, że złe jest hasło lub login, jeszcze na starej stronie tak miałem, również używając Firefoksa. Żeby się zalogować muszę najpierw wejść na forum i zaznaczyć opcję żeby mnie zapamiętało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, trochę "słodziłem" na temat nowej szaty, teraz przyszedł czas na kalkulację na chłodno. A więc stanowczo nie podoba mi się to, że blogi umieszczone są na samym dole - takie zlekceważenie twórczości blogowiczów, nawet tych wybitnych, nie mówiąc już o blogach, które nie są polecane - sam tytuł + login autora to stanowczo za mało - kawałek tekstu (początek) mógł zostać, aby można się było zorientować OCK. Tak samo avatar użytkownika - nie rozumiem dlaczego został usunięty...

To tyle jak narazie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w szkole na programowaniu strasznie mi się nudziło więc postanowiłem że zerknę na CDA, a tu takie zdziwienie stronka została odświeżona, muszę przyznać że wygląda dużo lepiej :D No jeszcze to i owo przydało by się odświeżyć ale taj jak jest obecnie jest naprawdę przyzwoicie.

A tak swoją drogą to troszki dziwne bo Play też odświeżył swoją stronkę może jakiś miesiąc temu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę niestety nic dobrego powiedzieć o tej "nowej stronce", po prostu wygląda jak dla mnie paskudnie, lepiej by było gdyby każdy mógł sobie wybrać jaką woli wersję. Ta starsza była dużo bardziej przejrzysta, fajniej i ładniej wyglądała, wszystko było "ładnie poukładane" a teraz po prostu nie chce się newsów przeglądać :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z reguły konserwatywny więc zostałbym przy dawnej wersji. Ale mimo wszystko nie jest źle. Kiedy przeczytałem ten temat spodziewałem się kolosalnej zmiany, ale na szczęście były to tylko niewielkie zabiegi kosmetyczne. Muszę powiedzieć że nie podoba mi się tło newsów, ciemne było lepsze. Co do newsów nie podoba mi się także opcja Zobacz więcej newsów, wolałem gdy nie miały one swojej zakładki, ale z czasem pewnie się przyzwyczaję a nawet mi się to spodoba. Bardziej podobało mi się gdy informacja Następny CD-Action już za x dni była blisko kalendarza. Opcja Szukaj, informacja Witaj użytkownik, Ostatnia wizyta: data i przycisk wyloguj są wyraźniejsze co jest oczywiście plusem. By znaleźć więcej zalet i wad nowej strony CD-Action muszę trochę dłużej na niej posiedzieć. Póki co ogólna ocena jest dobra.

Znalazłem malutki błędzik, na najwyższym pasku jest napisane CDA (...) xbox360,pc (...), chodzi o to że po przecinku powinien być odstęp. Błąd mały bo mały ale jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, wróciłem do domu i jeszcze raz pooglądałem stronę. Jest super! Kolorystycznie nic jej nie trzeba!

Wniosek? Wasi graficy mają za dobre monitory, kupcie im jakieś "szajsungi" za 200 zł, żeby mogli wyciągnąć średnią, czyli to, co zobaczy przeciętny użytkownik monitora LCD. : D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...