Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Homefront (seria)

Polecane posty

Na razie powiedzmy, że jestem umiarkowanym sceptykiem co do sukcesu tej gry :P Obawiam się, że zrobią z niego w singlu kolejnego CoD'a z kampanią krótką jak diabli oraz masą skryptów, która filmowo wygląda świetnie, ale już przy kolejnym przechodzeniu nie jest się zaskoczonym ;] Scenariusz można powiedzieć, że ujdzie, bo specjalnie odkrywczy nie jest - Ameryka zaatakowana z tą nowinką, że tym razem skutecznie i to jeszcze przez Koreę Północną :D Nic to, zobaczę jak dalej się będzie rozwijać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także wątpię w jakiś większy sukces tej produkcji. nawet fajnie wygląda w zapowiedziach, jednakże wciąż jawi mi się jako gra typu "poczekać, aż stanieje". do tego o Homefroncie jest dosyć cicho, jakby twórcy / developerzy nie wierzyli w sukces swojego dzieła. może na kilka tygodni przed premierą to się zmieni, ale raczej nie przełoży się to na znakomitą sprzedaż, w najlepszym wypadku zwrócą się koszty produkcji, a gra zostanie raczej szybko zapomniana. no chyba, że zostanie zamieszczony jakiś kontrowersyjny fragment, o mocy rażenia co najmniej równej scenom z lotniska w MW2. wtedy można założyć, że sprzedaż z miejsca wzrośnie trzykrotnie :D ale przekonamy się o tym po premierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba, że zostanie zamieszczony jakiś kontrowersyjny fragment
Wedle ostatniej zapowiedzi w CDA gra ma pokazywać koszmar wojny z oczu cywila więc materiał jest a jego obróbka aż się prosi o takie sceny :D Ewentualnie szansą na jakiś umiarkowany sukces będzie tryb multi, który może nie będzie totalną zrzynką z innych a przy okazji zapewni emocjonujące starcia ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat fabuła jakoś szalenie oryginalna nie jest, bo to nie pierwszy raz gdy Ameryka zostaje najechana tylko tym razem zamiast Rosjan mamy Koreańczyków :P, którzy wykorzystali kryzys gospodarczy przywalając w Zachodnie Wybrzeże ładunkami EMP ;] Ale kto wie jak w czasie gry historia się rozwinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na grę czekam, bo zapowiada się ciekawie pod względem fabularnym. Mam jednak nieodparte wrażenie, że tryb single będzie zrobiony wedle dzisiejszych standardów: pełne oskryptowanie, żenująca długość kampanii. Multi, jeśli będzie to pewnie nie odniesie sukcesu. Studio nie ma doświadczenia w produkcjach sieciowych zatem pobić CoD i BC2 będzie diabelnie ciężko, a na tym poletku mam już ogromne wymagania. Generalnie to czekam na pierwsze recenzje, aby wybadać grunt. Jeśli gra w singlu będzie zaprzeczeniem moich przewidywań, a ponadto multi pozytywnie zaskoczy to biorę. W przeciwnym wypadku gra podzieli los sezonowców, którzy przechodzą do tanich serii nawet pół roku po premierze. Wtedy zakup jest nawet korzystny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że dostaniemy bardzo dobrą kampanie dla pojedynczego gracza. Fabuła na pewno jest interesująca, i jeżeli zostanie ciekawie opowiedziana, a rozgrywka nie będzie polegała na ciągłym parciu do przodu, zabijając setki Koreańczyków, gra zostanie hitem, nawet bez dobrego mp. Wyobraźcie sobie takie ciche skradankowe misje, jak pamiętna misja w Prypeci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie.

To ostatnio w FPS'ach panuje moda na gry typu no COD np. Gdzie musimy pchać się na przysłowiowego chama by dotrzeć do celu. Rzadko kiedy widzę już jakieś akcje snajperów, wyjątkiem był COD4. Mam nadzieje że w Homefront pobawimy się w snajpera, tak jak w COD4. W ogóle to po Homefront mam spore oczekiwania, bo to końcu projekt THQ choć, ich ostatnie projekty np. Dawn of War 2 były lekkimi niewypałami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na multi wzięty z Bad Company 2 - ale rozbudowany i trochę inny, bo pojazdy i bronie będziemy kupować podczas gry... Czyli raczej średniawka, bo przecież nie zaoferuje nic nowego. Choć oczywiście może to się okazać bardzo grywalne, miło byłoby dostać demo multiplayer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też po cichu liczę, że zostanę pozytywnie zaskoczony zarówno singlem jak i multi, ale są na to nikłe szanse. Jedyną grą, która z dużym prawdopodobieństwem zarządzi w multi będzie Brink - zapamiętajcie ten tytuł, bo ostatnio o nim cicho, ale to jedynie cisza przed burzą. Zabić tę grę może jedynie słaby marketing.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie gra zapowiada się ciekawie :D Jak wyjdzie to zagram napewno ;]

Mam nadzieje że w Homefront pobawimy się w snajpera, tak jak w COD4.

Było by super, ta misja z Modern Warfare zapadła mi w pamięci najbardziej.

Teraz pozostaje nam czekać na premierę :D Chyba że jakieś demko trochę wcześniej wypuszczą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat co by nie powiedzieć to potencjał na takie misje w produkcji jest, bo w końcu gramy cywilem w amerykańskiej partyzantce a ta najbardziej skupia się na akcjach typu uderz i uciekaj czyli takie załatwienie wrogiego generała na odległość mogłoby być całkiem fajnie zrealizowane ;] Oczywiście zakładając, że panowie z studia Kaos postanowią pójść w totalną arkadowość i z cywila jakim jest bohater po dwóch misjach zrobią komandosa-zabójcę godnego tytułu Terminatora ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram w tą grę. Lubie FPSy i od pierwszego zwiastuna byłem Homefront'em zaciekawiony. Chociaż mam pewne wątpliwości, bo jakoś niewiele gier od THQ zapadło mi w pamięć. Oby ta nie okazała się średniakiem, no, i żeby dobrze odwzorowali bycie partyzantem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black. Właśnie największą wadą CoDa i to dopiero od CODMW jest taka. Że tam jak rambo robisz akcje by iść dalej, bo tam przeciwników pojawia się ni stąd ni zowąd od cholery. Jeśliby w Homefront rozwiązali to jakoś tak, że owszem wzywane jest przez wroga wsparcie, to musieli by poczekać np. 5 minut by doszło wsparcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrypty, skrypty, skrypty... doskonale zdaję sobie sprawę i pamiętam o tych niekończących się falach wrogów, ale sądzę, że patent przybywający posiłków dopiero po jakimś czasie całkiem nieźle by się spisał ;] (o ile kojarzę to coś takiego w Prototype było) Jednakże jaką drogą pójdą twórcy... na razie jeszcze nie wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten patent byłby dobry właśnie do Homefronta bo załóżmy tak.

Koreańczycy okupują pocztę jako siedzibę główną, Amerykanie chcą ją odbić za wszelką cenę. To dowódca Koreańczyków wzywa wsparcie i nagle informacja pojawia się w ekranie gracza. Że wsparcie dla przeciwnika przybędzie no za przysłowiowe 5 minut. Mogło by to przypominać trochę Brothers in Arms które sobie cenie gdyż. Tam poza zabijaniem wroga, musisz ustalać taktykę, wtedy ten patent ma sens. Taktyka i wzywanie o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półśrodki. Najlepiej zrobić wzorem Crysisa, gdzie w pierwszych etapach były bazy rozsiane po wyspie i jak wybiliśmy skośnooki inwentarz to mieliśmy spokój.

BTW uwielbiam mechanikę walki aka pierwsze misje pierwszego Crysisa - ja i otwarty świat, brak respawnujących się wrogów, element zaskoczenia, dbanie o amunicję. Jeśli Kaos pójdzie tą drogą to będę zachwycony!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, aby gra osiągnęła umiarkowany sukces, bo zapowiada się dobrze. Ale jeszcze bardziej chcialbym jakiegoś przełomu na rynku FPS-ów. Miałem nadzieję, że zapoczątkuje ów przełom nowy Medal of Honor, ale to nie to jak widać. A szkoda, bo wielki powrót byłby czymś cudownym. Battlefield zaś nie potrafi nawiązać równej walki z CoD-em (przynajmniej jeśli idzie i wyniki sprzedaży).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może marketingowo nie potrafi, ale imo BC2 to gra roku i zdecydowany multiplayer roku. O ile BO to nadal wysysacz czasu i gra szalenie miodna to przy fenomenie BC2 wymięka. Czy w to grono wmiesza się multi Homefronta, szczerze wątpię. Prędzej na tym piedestale upatruję... no kogo? <patrz jeden z moich poprzednich postów, bo nie chcę być posądzony o rozpuszczanie się nad tamtym tytułem :P>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brink, mówisz? A dlaczego nie BulletStorm? :laugh:

Mnie osobiście nowe CoD-y nie wciągają. Tylko CoD 2 (miałem okazję grać) bardzo sobie chwalę. Fenomenu MW i następców nie rozumiem i nie trawię. Bad Company 2 szczęśliwie zdobyłem, i po prawie 100 godzinach gry jestem coraz większym fanem tej gry, ale marzy mi się jednak Medal of Honor z pradziwego zdarzenia.

Co się zaś tyczy Homefronta - myślę, że główne ficzery tego tytułu będą przypominały największe atrakcje Turoka - dinozaury i taktykę z nimi związaną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news-16551/homefron...acja-wideo.html

Coś chyba było mówione o pokazaniu koszmaru wojny z oczu cywili... Trailer daje niezłe nadzieje i oby tego nie skrewili, bo może to być jeden z niewielu elementów, które sprawią, że gra zostanie zapamiętana na dłużej i lepiej niż kolejny klon serii CoD :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/jest-pierwsza-ocena-...est-szok/65622/

Przyznam, że pierwsza ocena dla Homefront jest jakimś zaskoczeniem, bo z trailerów nie wynikało, że szykuje się jakaś rewolucja w FPSach... ok, może za dużo powiedziane, ale najwidoczniej coś w grze poza pokazaniem koszmaru wojny z perspektywy cywila także się znajduje skoro zyskał sobie przychylność recenzenta ;] Niemniej, to nadal tylko jedna opinia, jednak początek branżowej krytyki na dziełko panów z Kaos może uznać za udany :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na więcej recenzji. Średnia pomaga obiektywnie spojrzeć na jakość gry. Ja nadal jakoś nie jestem przekonany do tej gry. Oczekuję solidnego średniaka z ocenami na poziomie 7, powielającego stereotypowe modele rozgrywki z obecnych FPS'ów, nic więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...