Skocz do zawartości
Grabarz1987

Fallout: New Vegas - przywołanie towarzysza

Polecane posty

No to trochę błędnie podane. Po pierwsze, jak go usprawniłeś? Po drugie, to kod się zaczyna zerami. Więc tak:

player.moveto 001732d1 - wersja podstawowa ED-E

player.moveto 001732d0 - już po ulepszeniu broni

player.moveto 001732cf - już po ulepszeniu pancerza

Teraz powinno przenieść Cię do właściwego ED-E.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jest ulepszenie pancerza? Ostatnio dałem go do badania u takiej babki w obozie w New Vegas.

Jeśli miałem tylko ulepszoną broń, a przywołam z ulepszonym pancerzem to w późniejszej grze będą jakieś komplikacje z np: ponownym ulepszeniem pancerza?

Dobra, wiem gdzie jest. Został w krypcie gdzie było pełno roślin, dokładnie tam gdzie trzeba było podpalić gaz.

Problem w tym, że po wybuchu robota gdzieś wcięło i go nigdzie nie widać.

Jest sposób by to jego przywołać do mnie?

Edytowano przez Grabarz1987
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj komendy z Fallouta 3 (tak musiałem skrybę Rotchilda przywoływać, bo lubił wchodzić w niebyt). Oto ona: prid <ref_id>. W miejsce <ref_id> wstawiasz odpowiedni numer z podanych wcześniej (w twoim wypadku, ulepszyłeś mu broń).

Komenda powinna zadziałać, tylko ważne, żebyś po przywołaniu ED-E zapisał i wyszedł a potem znów wszedł do gry, bo inaczej steam nie naliczy Ci aczików (każda komenda wpisywana, traktowana jest jak cheat i choć nie wyskakuje info o tym, to jednak jest wtedy blokada aczików do czasu resetu gry).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze została opcja taka. Zapewne podczas eksplozji wpadł w ścianę ale nadal masz jego perka i gra widzi ED-E jako twojego towarzysza. Akurat błąd w krypcie 22 jest popularnym.

Rozwiązanie jest takie: na początek w konsoli wpisujesz komendę z pridem, potem komendę (disable), następnie (enable), potem (moveto player) i ewentualnie (resurrect). Co prawda, na vault wiki ma to status niepotwierdzonego, ale sprawdzić nie zaszkodzi :)

Edit: Gdyby i to nie zadziałało, to wpisujesz komendę tcl, potem wchodzisz w ścianę do ED-E i może tak do niego zagadasz.

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mogłem znaleźć ED'a. Po drugim wklepaniu kodu

player.moveto 001732d1

pojawiłem się obok niego. Okazało się, że nie dotarł jeszcze do Primm (leciał sobie w jego kierunku) :-)

Edytowano przez Shinu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...