Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

GnC Bohaterowie

Polecane posty

To co narysowałaś to bardziej lutownica, ale też jej pasuje - w końcu (wbrew pozorom) elektroniką też się musi dziewczyna bawić. Ogólnie rysunki jak najbardziej, szkoda tylko, że warkocze wygrywają. Co jak co, ale mnie się jakoś nie widzą, ale to ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiego obrazka podoba mi się kucyk i poczochrane krótkie (chętnie zobaczyłbym też coś w stylu numeru 13 z poprzedniej kartki, krótkie w nieco większym ładzie i jakąś grzywką, ale nieprzesadną), warkoczyki niespecjalnie. Hmm, a może jakieś dredy? :P Lub trochę dredów, czy może bardziej cienkich, ciasno związanych warkoczyków. Fryzury mogą być akurat fantazyjne, tutaj nie ma się co powstrzymywać ;]

stylem mangowym, a dodatkowo (poprawcie mnie, jeśli się mylę) ustalaliśmy tutaj styl bardziej europejski

Nie przypominam sobie żadnych ustaleń, ale chyba zwyczajnie wszyscy tak założyli ;] Swoją drogą można pomyśleć, czy nie wprowadzić np. postaci jakiegoś otaku, który uwielbia "te stare egzotyczne komiksy sprzed apokalipsy", który rysowany byłby inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... Chyba nie wyrwę się nadmiernie przed szereg, jeśli powiem: Rysia! Cieszymy się, że z nami jesteś! : )

Szkice super. Najbardziej mi się podoba ten po lewej. Z fryzury tego po prawej chciałbym zobaczyć profil, bo jeśli ma taki kucyk, jak tam po lewej, to biorę dwa kilo.

Tym szortom i koszulce dodaj jeszcze taki gruby fartuch roboczy i pas narzędziowy. Buty bym też zmienił na "glanowate", wysokie - takie robocze bardziej. I wtedy będzie idealna... ; )

FAKE EDIT - aaa... Sorry, to są skarpety, nie buty...! To też super. Niech na nie założy coś robotniczego, to będzie mogła iść "w teren". Jest super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool:

Dzięki... :)

Kucyk? Do zrobienia. Też mi najbardziej pasuje połączenie kucyka z rozczochranym, przykrótkim przodem:)

Nie przeczytałeś komentarza? Ktoś w ogóle przeczytał? Z boku dodałam, że to są jej poranne ćwiczenia, wiecie, żeby utrzymała formę. :) Dlatego szorty, podkoszulek i skarpety. :P

Wieczorem wrzucę jeszcze moje kolejne wypociny, muszę je tylko troszeczku dopieścić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, gracz ma ją lubić a nie naklejać na monitorze gumę do żucia. xD But seriously - tak mi się zdaje, że wszystkie projekty, choć niezwykle pomysłowe i arcyciekawe, idą zbytnio w "techno" a za mało w "mag". Może warto by było trochę medievalu steampunkowego w to wcisnąć? W końcu magia to magia - nie sprowadza się tylko do kluczy i rękawic roboczych. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0o0o, moja rodzina jednogłośnie stwierdziła, że to trans- szerokie bary, wąskie biodra i ta twarz... :)

Mi też tak wygląda, ale to pewnie wina programu. :P

Ale Slee ma rację. Ale... jak kombinowałam na "szatami" dla Niej to ni w kij ni w oko nie pasują szerokie rękawy- ciężko majsterkować, długa sukienka- jak tu robić akrobacje?... Jak dla mnie płaszcz będzie najlepszym wyjściem. Długi, ale rozpięty, może być z kołnierzem, kombinuję teraz nad takim.

BTW, pisałam, że coś jeszcze wrzucę wieczorem i chcę przeprosić, ale nie wyrobiłam się z tym. Nauka...

Ooooo, ta jest ładna. :)

Podoba mi się rękawek.

Ale buty... zaraz była by cała poparzona. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie starajcie się zrobić długiego, powłóczystego szlafroku w dziwne wzorki, bo to jednak nie tak ma wyglądać ;] Właśnie coś w rodzaju płaszcza powinno być ok, do tego z jakimiś roboczymi elementami. Ewentualnie można się skupić tylko na dodatkach, np. rękawicach z dziwnym kryształem na wierzchu dłoni, naszyjnikiem itd. Ale to w ostateczności, jeśli jednak zabraknie weny na pomysłowe połączenie roboczego stroju z szatą maga (czyli w zasadzie roboczej szaty maga), która nie krępowałaby zbytnio ruchów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słyszę słowo "mag" to od razu przed oczami ukazuje mi się dumna persona, która nie jest zbytnio skora do fikołaków a raczej sprawy załatwia gestami rąk. Co prawda nie uważam, że ma to być kolejny mamroczący Gandalf, ale spokojnie można jej dać efektowny płaszcz i zbroję steampunkową z naramiennikami wielkimi jak u Samus - przy naturalnych ruchach nie będzie przeszkadzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer 2 jak dla mnie jest ok.

Zdrętwiałam przy tym rysowaniu, ale jest, już, w końcu. :)

W dwóch wersjach, jedna wielka, druga pomniejszona.

Oni, już razem, pewnie dłuższą chwilę po poznaniu. Tak sobie wyobrażam tego "klocka", para, śrubki, tępiutka buźka.:) A Ona... cóż, tak tylko, ale płaszczyk jest. I może tak siedzieć na barku. :)

A funkcjonalność Onego? Prawa łapa do walenia, jak widać, a lewa chwytna. Te wszystkie krzyżyki to pochowane karabiny czy tam inna broń. W środku trybiki pracują, jeszcze piły, jakby chcieli pokroić chleb. :P

http://img703.imageshack.us/gal.php?g=onikopia.jpg

I co Wy na to? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncept niezwykle efektowny tylko troszeczkę nadałbym więcej charakterystycznych elementów dla konstrukta poza klasycznymi pudełkami. Przykładowo:

- głowa, a dokładniej dolna szczęka w tym stylu: KLIK. Przy mówieniu cała "kopara" się rusza. ;)

- nogi, zwłaszcza jeżeli by schodził do parteru na bieganie na czterech kończynach: KLIK. Przy założeniu, że nie jest ledwo stąpającym klocem metalu, tu zależy jaki gameplay przyjmiemy.

- więcej trybików! :D Zwłaszcza dwa duże w klacie, ułożone prostopadle do korpusu i lekko odchodzące dołem względem siebie (/...\). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja czwarta:

bohaterka6.png

Nie wiadomo czemu, ale zawsze robiłem jej niebieskie ubrania, dlatego tym razem zrobiłem zielony płaszcz.

Właśnie myślę nad piątą wersją, może będzie dzisiaj.

A rysunek Rysi świetny. :smile:

EDIT: Właśnie skończyłem wersję piątą:

bohaterka7.png

Dodałem gogle, zmieniłem fryzurę, ale niestety w programie nie ma żadnych narzędzi, które bohaterka mogłaby trzymać. :rage:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wszystkich o chwilę uwagi, tydzień się kończy więc czas na podsumowania. Starałam się zebrać wszystkie opinie jak do tej pory i złożyć do kupy. Oto, co mi wyszło:

Ona:

Niewysoka, ładna, szczupła, wysportowana- akrobacje. Brunetka bądź ruda, ale więcej chyba było za ciemną. Co do fryzury: krótkie/ kucyk/ półdługie rozpuszczone. I coś, co budziło największe kontrowersje... strój. Wychodzi pomieszanie szaty maga- żeby to jako tako wyglądało, z wygodnym i użytkowym ubraniem roboczym- w końcu ma skakać, naprawiać robota i ogólnie majsterkować. Najlepszym rozwiązaniem byłby płaszcz, jak już wyżej pisano.

Robo:

Z nim było znacznie mniej problemów. Z tego, co widziałam pada na parowego olbrzyma, znacznie większego od Niej. Trybiki, zębatki, nity, śrubki.Ożywiony. Gada. I para. Para... :)

Nie będę pisać na razie więcej o robocie bo zależy od jego gamepleja jak będzie biegał, czym będzie strzelał i tym podobne.

Proszę pisać, czy się zgadzacie, czy coś może zmienić, albo że na prawdę Wam się podoba i to jest najsłuszniejsza wersja, jak mogła by być. Czas mamy do jutrzejszego wieczoru, kiedy to muszę złożyć raport do Wyższej Instancji. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za włosami rudymi :D Ogółem jednak wszystko pasuje, choć dokładny wygląd robota zależał pewnie będzie od koncepcji fabularnej. W jednych jest nowoczesny, w innych steampunkowy, a w innych to nowoczesna baza z dużą ilością parowych elementów (efekt uszkodzenia i naprawy czym było pod ręką). Ale to szczegóły, a póki co do ustalenia są ogólne zarysy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę choruję, więc proszę nie wymagać ode mnie aktywności :7

Co do bohaterki - ja chcę czarne włosy! Czarne i krótkie, jak na pierwszym obrazku Rysi najlepiej (<3). Strój steampunkowy i eleganckie, szmaragdowe wstawki. Ogólnie dałbym różnym ważnym postaciom takie wyróżniki. Tu karmazyn, tam purpura a tutaj szafir :7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, trzeba brać się do roboty! Jak w "zadaniach" jest już napisane, musimy wybrać ostateczny wygląd naszej parki. Tu prośba do wszystkich rysujących: wrzucajcie jak najwięcej concept artów, żeby było w czym przebierać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...