Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

S.T.R.A.C.H (seria)

Polecane posty

Co mnie urzekło? Wszystko ! Grafika (oczywiście na full detalach xD ), fabuła oraz osoby z drużyny. Jak to mówią: "Hit na mundial" ! :)
True. Grafika w dwójce wygląda lepiej - ta krew... - chociaż w pełni next-genowej bym jej nie nazwał. Ale to tylko moja opinia. Co do fabuły, w porządku, ale jednak nie zachwyca. Znając jedynkę mogłem oczekiwać co się stanie (boom w pierwszym poziomie) i tylko poznawać nowe wątki starej historii. Na pewno nie zarzucę grze, że jest płaska, bo sam wątek jest nawet nieźle rozbudowany :happy: Szkoda jedynie, że gra zmniejszyła elementy horroru...

... chociaż walka robocikiem i robienie zadymy na ulicach i tak już zniszczonego miasta robi wrażenie :biggrin: (o, head'y ze snajperki też)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pobrałem i zainstalowałem niedawno demo F.E.A.R. Extraction Point.Było świetne i straszne.Najbardziej wystraszyłem się momentu gdy Alma biegła w szybie wentylacyjnym.Jak tam szłem to się przestraszyłem, bo ona mogła mnie wystraszyć drugi raz np.:rzucając się na mnie.Właśnie wtedy zwalnia czas co wygląda także świetnie.Fajnie wyglądają ci niewidzialni z z ostrzami, ale nie są straszne.Fajna była sekwencja walki z mechem i te ożywające ciało mnie wystraszyło, a zaraz potem te przesuwające się krzesło w kałuży krwi.Nie wiem czy tą grę kupię, bo jest bardzo mroczna i straszna.(Dead Space taki nie jest).:)

Ocena za demo F.E.A.R. Extraction Point:

Grywalność:9

Grafika:9

Dźwięk:10 te odgłosy niewiadomego pochodzenia są fajne i budują klimat.;)

:smile::smile::smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie! :tongue: Nie wiesz co czynisz. Polecam, szczerze polecam zabrać się za podstawkę albo skombinować ją z dodatkami (wydaje mi się, że w sklepach taki zestaw idzie dosyć tanio), bo nie wiesz co tracisz. Pierwsza część naprawdę powoduje strach. Ostatni poziom tworzył normalnie jakiś psychol :tongue: Genialny klimat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są w tej grze mutanty, które wyskakują nagle z ciemności?Wiem, że są roboty i niewidzialne stwory z nożami.I czy ta Alma jakoś daje znać o swojej obecności czy ona zwyczajnie pojawia się przed graczem?I czy ta gra jest straszna tak jak o niej mówią?Grałem w demo więc pojęcie mam niewielkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mutantów w tej grze nie uświadczysz a na pewno nie w takim stricte znaczeniu. W jedynce z tego co kojarzę to głównie walczy się z żołnierzami Repliki a potem... nie mogę napisać, bo coś zdradzę. Mutantów na pewno nie ma. Albo pewni paranormalni przeciwnicy są - spokojnie, normalna broń ich załatwia :=] Co do straszności tej gry - nie obstawiam, że filmiki są w 100% wolne od spoilerów, ale polecam zajrzeć

albo
.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwójce mutanty? Cholera, albo ja nie pamiętam albo nie grałem w taki etap ;P Tak czy inaczej, mate. To co widziałeś w demie to nic - akcja rozwija się w kolejnych rozdziałach a końcowe akcje po ciemku mogą powodować zawał serca, bo nie ma takich zwykłych skryptów jak np. gaśnie światło i zacina muza obwieszczająca nadchodzące niebezpieczeństwo. Jednakże, żeby poczuć strach na własnej skórze to trzeba zagrać w pełną wersję - słowami ani filmikami na YT tego się oddać nie da ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikista10

A, to teraz wiem już o czym dokładnie mowa :happy: Powiem tylko, że ja tych przeciwników mutantami bym nie nazwał... Dlatego, że nie podchodzą mi pod ogólne wyobrażenie tychże. Jakieś genetyczne modyfikacje, pranie mózgu (jeśli widziałeś cały etap w szpitalu to wiesz o czym mówię :tongue: ). Poza tym, są dosyć niebezpieczni dla postaci gracza, bo jednak dziady szybko się poruszają - a oglądać jak załatwiają ludzi w szpitalu. Ała. Krew się leje a ciała latają :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych co grają w COMBATa :D jaką broń preferujecie ? tak na starcie

Mnie sie podoba ten 10MM Miotacz gwozdzi czy jakoś tak, nie dość że fajnie przebija wroga do ścian to jest skuteczny na tych co nie mają kamizeli, i mały odrzut jednie co irytuje to mały magazynek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Combat? Nie miałem okazji zagrać, bo przez jakiś czas strona z wysyłaniem CD-Keyów nie działała :tongue: Teraz widzę, że jest w porządku.

Natomiast co do samych broni z normalnego F.E.A.R'a to oprócz miotacza gwoździ nie przypominam sobie jakiś lepszych spluw. Świetny był efekt gdy blisko nas eksplodował granat w zwolnionym tempie - najlepiej po wrzuceniu go do innego pomieszczenia gdzie byli wrogowie :=] Z nich zostaje krwawa miazga a resztę można dobić starając się wyczuć kiedy strzelić jak celownik lata. Fajnie wyglądy też elementy walki wręcz - kopniak z półobrotu ;=)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Combat? Nie miałem okazji zagrać, bo przez jakiś czas strona z wysyłaniem CD-Keyów nie działała :tongue: Teraz widzę, że jest w porządku.

Natomiast co do samych broni z normalnego F.E.A.R'a to oprócz miotacza gwoździ nie przypominam sobie jakiś lepszych spluw. Świetny był efekt gdy blisko nas eksplodował granat w zwolnionym tempie - najlepiej po wrzuceniu go do innego pomieszczenia gdzie byli wrogowie :=] Z nich zostaje krwawa miazga a resztę można dobić starając się wyczuć kiedy strzelić jak celownik lata. Fajnie wyglądy też elementy walki wręcz - kopniak z półobrotu ;=)

Ja pobrałem F.E.A.R Combat i teraz została mi tylko rejestracja.Potem powiem czy świetne czy "takie se".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem FEAR-a oraz wszystkie dodatki. Ta gra jest poprostu genialna. Teraz mozna miec komplet za 60 zł i ma sie kilka godzin naprawde dobrego FPS-a. Nie rozumiem ludzi, ktorzy pisza ze FEAR nie jest straszny. Ja grajac w dzien juz mialem dreszczyk, a co dopiero o 11 w nocy na słuchawkach. Kilka razy podskoczyłem z fotela, a nawet bałem sie grac dalej. Uwazam ze pierwszy dodatek EP jest straszniejszy od podstawki. I bardzo dobrze. A motyw z Holideyem naprawde zostaje w pamieci. Niewidzialni przeciwnicy pojawiajacy sie z nikad. Naprawde dobra robota. Co do drugiego dodatku nie jestem zbytnio zaskoczony. Tworcy poprostu chcieli wyludzic kase, ale gra sie w miare dobrze. Naprawde polecam, jak ktos nie mial okazji spotkac sie z ALMA.

Natomiast FEAR 2 . Hmm .... Od poczatku sie napaliłem i kupilem odrazu w dniu premiery. Dostałem to na co czekałem. Jeden z lepszych FPS-ow tego roku z charakterem strachu. Oczywiscie, czlowiek juz wiedział jakie sztuczki zastosuja tworcy, ale gra sie z dreszczykiem szczegolnie w przechodzeniu prze szkolę. Według mnie, ta gra zasługuje na dobre miejsce w tym roku. Co ciekawe, mozna ja dostac za 70 zł :O:O:O Swietna grafika, fabuła i przeciwnicy. Naprawde, cos pieknego. A po zakonczeniu, (Ci co przeszli wiedzac jak ono wyglada) juz nie moge doczekac sie kontynuacji.

Ostatecznie, serie FEAR polecam kazdemu graczowi, ktory lubi postrzelac do przeciwnikow. Moze nie jest to gra, w ktorej wiele trzeba myslec, i jest liniowa, ale naprawde warto. Jezeli masz 20 zł to kup podstawke, a nie pozalujesz i kupisz dodatki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem FEAR-a oraz wszystkie dodatki. Ta gra jest poprostu genialna. Teraz mozna miec komplet za 60 zł i ma sie kilka godzin naprawde dobrego FPS-a. Nie rozumiem ludzi, ktorzy pisza ze FEAR nie jest straszny. Ja grajac w dzien juz mialem dreszczyk, a co dopiero o 11 w nocy na słuchawkach. Kilka razy podskoczyłem z fotela, a nawet bałem sie grac dalej. Uwazam ze pierwszy dodatek EP jest straszniejszy od podstawki. I bardzo dobrze. A motyw z Holideyem naprawde zostaje w pamieci. Niewidzialni przeciwnicy pojawiajacy sie z nikad. Naprawde dobra robota. Co do drugiego dodatku nie jestem zbytnio zaskoczony. Tworcy poprostu chcieli wyludzic kase, ale gra sie w miare dobrze. Naprawde polecam, jak ktos nie mial okazji spotkac sie z ALMA.

Natomiast FEAR 2 . Hmm .... Od poczatku sie napaliłem i kupilem odrazu w dniu premiery. Dostałem to na co czekałem. Jeden z lepszych FPS-ow tego roku z charakterem strachu. Oczywiscie, czlowiek juz wiedział jakie sztuczki zastosuja tworcy, ale gra sie z dreszczykiem szczegolnie w przechodzeniu prze szkolę. Według mnie, ta gra zasługuje na dobre miejsce w tym roku. Co ciekawe, mozna ja dostac za 70 zł :O:O:O Swietna grafika, fabuła i przeciwnicy. Naprawde, cos pieknego. A po zakonczeniu, (Ci co przeszli wiedzac jak ono wyglada) juz nie moge doczekac sie kontynuacji.

Ostatecznie, serie FEAR polecam kazdemu graczowi, ktory lubi postrzelac do przeciwnikow. Moze nie jest to gra, w ktorej wiele trzeba myslec, i jest liniowa, ale naprawde warto. Jezeli masz 20 zł to kup podstawke, a nie pozalujesz i kupisz dodatki :)

Gdy pojadę do większego miasta to na 100% kupię, ale chyba w zestawie.

Chyba, że osobno wychodzi taniej.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w "jedynkę", tzn. podstawę i wszystkie dodatki. Grałem już dosyć dawno, więc za bardzo jej nie pamiętam. Ale pamiętam, że na początku, gdy zaczynałem grę, myślałem, że mam mocne nerwy. Myliłem się. Może byłem młodszy i dlatego. Ale nigdy nie zapomnę zjaw :ohmy: . Ogólnie bardzo mi się podobała ta seria, ale nie miałem i nie mam nadal chęci sięgnąć po drugą część. Dlaczego? Tego nikt nie wie. Ale mam zamiar nadrobić zaległości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...