Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Czy Wiedzmin 2 pójdzie w rozdzielczosci 1280x1024 w wysokich detalach na takich zestawach:

Intel Pentium Dual-Core e5300 2.6@3.0GHz, Gigabyte GeForce 9600gt 512mb, 2gb ramu

i

AMD Phenom II X2 565 3.4GHz , GeForce GT440 1gb, GOODRAM DDR3 4GB

i

laptop: i3 370m 2.4GHz, hd5650m 1gb, DDR3 4GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nikooo - średnio-wysokie. Ale raczej więcej się wysokimi pobaw :D

@jachu96 - BF3 : nisko-średnie. LA N: wysokie będą :D Co do rozdzielczości to nie wiem. Myślę, że tak bęzie wyglądało w 1280x1024. Najbardziej rozbawiła mnie pewna rzecz na pewnej stronie (nie sugeruj się tym :D )

RAM: minimalnie 2GB, zalecane 8GB
- wymagania RAM dla LA. Bardzo zabawne :tongue:

@gladiator8 - na wysokich pójdzie Ci jedynie na zestawie 3 i raczej też 2. (może trochę średnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manufacturer: K8T890

Processor: AMD Athlon? 64 Processor 3000+, MMX, 3DNow, ~1.8GHz

Memory: 768MB RAM

Hard Drive: 32 GB

Video Card: RADEON X600/X550 Series

Fifa 09,10,11,12

Gta 4

Assassins Creed 2

Dragon Age 1 i 2

S.T.A.L.K.E.R Cien Czarnobyla

Deus Ex : HR

Left 4 Dead 2

Kane & Lynch DM i DD

Mass Efect 2

Wiedzmin

Devil May Cry 4

Resident Evil 5

Sprinter Cell Double Agent

Bioshock

Disciples III

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie Assassin's Creed 2.

Specyfikacja mojego komputera:

- Intel® Pentium® D CPU 2.80GHz

- 1.0 GB RAM

- GeForce 9500 GT 1,3 GB

- Windows XP 32

beztytuultl.png

Tak więc AC2 chodzi, lecz cały czas 'scina'. Wystarczy wejść na wysoki budynek i spojrzeć w dal, zacząć biec i już widać jak klatki maleją i gra laguje. I tu moje pytanie, czy jeżeli dokupię ten 1GB Ramu, to jakość gry będzie poprawiona? Czy do coś da?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem: Can you run it czasem podaje niezłe głupoty, tak jak i wydawcy gier. Sugerują się komputerem, jakim grę odpalali w pracy, bo na naprawdę minimalnych na rozdzielczości 1024x768 itp. wiele gier śmiga u ludzi, u których wg wymagań podanych w necie czy nawet na pudełku gry, gra miała nie ruszać na mur beton ;)

Niektóre gry mają naprawdę ostro na wyrost podane zalecane i minimalne konfiguracje, dlatego jak macie grę to śmiało odpalajcie i testujcie z frapsem liczbę klatek. 60 fps to stan idealny, ale dopóki się gra nie ścina, albo ścina rzadko, ale da się grać to problemu nie ma. Oczywiście znam osoby, co regularnie w odstępie roku czy nawet jego połowy wymieniają sprzęt- takich też trzeba szanować, nikt im nie broni tego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...