Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

??!! Kiedyś pytałem o to, jak pójdzie mi Stalk z ciut gorszym Athlonem 2 rdzeniowym i mówili, że spokojnie na full, więc pierdoł nie wygaduj, a nawet na 1 rdzeniowcu ciągnałem ją na full bez DX10, bez sens, kolego walisz. O Metro, z tamtym 2 rdzeniowym AMD mówili, że koło średnich, bo z reguły Metro na średnich z 2 rdzeniami leci, więc znowu biadolisz, a Crysis wyżej powinien, więc ponownie biadolisz. Czemu pytam, czy pójdzie CoD? Parę osób miało problemy, więc pytam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metro 2033 jest tragicznie zoptymalizowane więc nie wiem czy sobie tak pograsz bez zacięć na DX10.W Crysisa może jakoś pograsz na tych średnich,a w Stalkera zagrasz na wysokich,pomyliłem Czyste Niebo z Zewem Prypeci.

Edit:A,to sorry myślałem,że chodzi ci o wszystkie gry z DX10.W takim razie Metro powinno iść na średnich detalach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tk2121 ja tam bym nie ryzykował zakażenia kompa jakimiś wirusami, przez które możesz utracić nawet hasła do konta bankowego... Podobno prawo nie zabrania takiego procederu, lecz samo użycie cracka jest już naruszeniem postanowień umowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to albo na ślepo, albo pożyczyć od kolegi, albo, albo to już nie ma chyba.

Nowy CoD jest zintegrowany ze Steamem, więc nie ma opcji, aby pożyczyć go od kolegi. Chyba, że wziąć jego dysk i zalogować się u siebie na komputerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kruczek11

Po co dysk brać? Wystarczy zainstalować steam, zalogować się na koncie kolegi i zainstalować BO z płyty, lub pobrać z serwera steam.

@tk2121

Nie wiem jaki WinnereK ma komputer, ale z osądzaniem czy BO pójdzie na danym kompie jest trochę tak jak z wróżeniem z fusów. Sam się o tym gorzko przekonałem kupując własną kopię, niby powinno wszystko na max śmigać, a działa tak sobie niezależnie od ustawień graficznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...