Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Witam Pytanko moje brzmi czy pójdzie mi Dragon Age Origins na tym sprzęcie :

Proc. Inter Dual core 1.6 ghz

Ram 1gb

Karta grafiki Asus gts 250 1gb

Windows vista 32

Pytam się was ponieważ na pudełku piszą inne wymagania i w internecie piszą inne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprzętowa sprawa, albowiem Święta zbliżają się wielkimi krokami i urządziliśmy sobie w klasie tradycyjne kupowanie sobie nawzajem prezentów. I tak się z kumplem zastanawiamy co bym wolał - DIRTa 2 czy racing Megapack (czyli DIRT, GRID, FUEL). Gorsze to, że nie wiem jak te gry w ogóle będą sobie u mnie radzić, tak więc... Z góry dzięki. ;)

2,91 GHz, 2 GB RAM

AMD Athlon II X2 245

NVIDIA GeForce GT 220, bodajże 512ram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na laptopie 2 z sygnaturki pójdą mi Fallout New Vegas, Two Worlds 2 i Cities XI? A jak tak to na jakich detalach?

Wszystkie gry na wysokich.

Kolejna sprzętowa sprawa, albowiem Święta zbliżają się wielkimi krokami i urządziliśmy sobie w klasie tradycyjne kupowanie sobie nawzajem prezentów. I tak się z kumplem zastanawiamy co bym wolał - DIRTa 2 czy racing Megapack (czyli DIRT, GRID, FUEL). Gorsze to, że nie wiem jak te gry w ogóle będą sobie u mnie radzić, tak więc... Z góry dzięki. ;)

2,91 GHz, 2 GB RAM

AMD Athlon II X2 245

NVIDIA GeForce GT 220, bodajże 512ram

Wszystkie gry pójdą na tym sprzęcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam, pójdzie mi Mass Effect 2?

Nie jestem pewien ze względu na procesor...

CPU: AMD Athlon 3500+ 2,2@2,7GHz

GPU: HD4850 512mb

RAM: GoodRAM 2GB 667MHz

Mi ME2 chodził na Athlon XP 1800+,1,25 gb ramu i karcie Geforce 7600GS w full detalach w rozdzielczosci 1440x900 i chodziło ok.20-30 fps,więc tobie powinien ME2 śmigać na full detalach bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...