Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Mam pytanko, czy Modern Warfare 3 pójdzie mi na tym lapku:

Intel Core i3-370M

3 GB ramu ddr3

geforce GT 420M

Chodzi mi głównie o multi, czy lagi będą znośne ? Grywałem już na tym lapku w bad company 2 to na singlu 0 problemów, natomiast na multi ping 200-250+ w miejscach akcji, a w nieco mniej zatłoczonych lokacjach około 150. Czy tu będzie podobnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc chciał bym się dowiedzieć czy pujdzie mi Battlefield 3 na moim komputerze. Na jakich ustawieniach i z jaką ilością frapsów pociągnie mój sprzęt nowego BF-a. Sprzęt :

Procesor : Intel Core i5 650 3.20 GHz

Karta Graficzna : ATI Radeon HD 5570 1024 MB

Pamięć Ram : 4 GB (DDR3)

System Operacyjny : Microsoft Windows 7 (64 bitowy)

Indeks Wydajności Systemu Windows : 6,0

Za szybkie odpowiedzi bardzo dziękuje, i pozdrawiam !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy na moim sprzęcie pójdą, a jeśli tak to na jakich detalach gry: Batman Arkham City oraz Skyrim

Konfiguracja:

-CPU: C2D E6750

-4gb ram

-Radeon hd5770

-win XP

Gram w rozdzielczości 1400x900 (wyższe są ograniczane przez monitor)

P.S. Mój windows ma dobre 3lata, nie był reinstalowany, jest masę śmieci na nim, nawet przy wymianie karty graficznej nie robiłem formatu tylko usunąłem stare sterowniki, stad moje pytanie czy jak bym zrobił format dysku i wgrał świeżego XP-ka (nie opłaca mi się kupować win 7 dla BF3) to dałoby to jakąś poprawę wydajności w grach??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy spokojnie moglbym smigac sobie w multi bez przyciny w Battlefield: Bad Company 2 na takim sprzecie:

Win XP SP3

AMD Athlon x2 dual core 5200+, 2.71ghz

2 GB RAMu

Nvidia geforce 9500 GT

?

I ew na jakiej rozdzielczosci, w najblizszym czasie zamierzam kupic monitor, moze nawet taki z rozdzielczoscia 1920 x 1080

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siubak-Pójść, pójdą, lecz na niskich wartościach-średnich powiedzmy że w 1280x1024. :thumbsup:

TheKowal98-Wszystkie powinny ruszyć spokojnie na średnich w 1280x1024 ew. AAx2, być może uda Ci się coś skubnąć z wyższych detali(np. tekstury). ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siubak-Pójść, pójdą, lecz na niskich wartościach-średnich powiedzmy że w 1280x1024. :thumbsup:

TheKowal98-Wszystkie powinny ruszyć spokojnie na średnich w 1280x1024 ew. AAx2, być może uda Ci się coś skubnąć z wyższych detali(np. tekstury). ;)

Serdeczne dzięki, bo nie chce aby się zamówione gry zmarnowały :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon? 64 X2 Dual Core Processor 5200+

2.70 Ghz, 2,00 GB RAM

ATI Radeon HD 2400 XT

Windows XP Professional

Ponawiam. Czy pójdzie Call of Duty Modern Warfare 2 lub Black Ops ?

Ja mam tylko inna karte graficzna, mam Black Opsa i chodzi tak sobie - grac sie da, ale np w multi tak jakby przycinal, z wiekszej odleglosci ciezko kogos trafic.

Chetniej gram wiec w cod 4 lub mw2..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...