Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

[Musiałbym mieć 100% pewność, że mi chociaż pójdzie na normal, bo na min. to nie będę grał, bo gra będzie kijowo wyglądać.

Ja gram na średnich w rozdzielczości 1024x768 wraz z patchem ENBSeries i jest super :) (tylko zauważyłem wyłączanie się gry w niektórych momentach ale to już chyba wina gry)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasin4 - Revelations nie jakieś Revolution :rolleyes: Ale pójdzie na wysokich.

A moim zdaniem da się przeżyć bez tych wszystkich detali, i nie trzeba tego tak wyolbrzymiać, oczywiście oko zadowolone gdy widzi wszystko zaokrąglone tak jak powinno być :) Jeśli grafika jest znośna to przypomnij sobie jak grałeś w pierwszą część np. HL, no jakaż tam cudna grafika była :D Oczywiście wiem że to zamierzchłe czasy, i nie wypada porównywać HL do ACR, ale mi chodzi głównie o ludzką psychikę i mechanizm postrzegania, teraz gdy mamy możliwości chcemy więcej i więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inel C2Duo E6750 @3,0 GHz

4GB RAM (na XP wykrywa tylko 3,25 >.>)

GF 250 GTS 1GB z OC.

Grałem już w Wieśka i chodził wyśmienicie na full detalach. A co sądzicie o Skyrim? Pójdzie, a jeśli tak to na jakim poziomie?

@down

Fakt, może przesadziłem. Chodziło jedynie o przekazanie, że nie było większych problemów. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi full w Wieśku 2 to chyba przesadziłeś, albo w 640x480 :D

Niemniej jednak, grasz w ok. 1280x1024 to Skyrim spokojnie pójdzie na średnio wysokich.

Twój GF250=450 - 15% wydajności, czyli spokojnie nie będzie przycinał.

Łapaj test.

PS

Nie opłaca się grać na najwyższych-prawie żadna różnica w detalach, a jedynie mordujesz swoją grafę.

Tu masz dowód:

NAJWYŻSZE DETALE

ogolne%20fullD.jpg

WYSOKIE DETALE

ogolne%20wysokieD.jpg

Mam nadzieję że pomogłem. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasin4

Crysis2 - średnio - wysokie (bardziej na średnie)

Dirt3 - wysokie

F1 - wysokie

Battlefield 3 - średnio - wysokie

Gothic 4 - średnio - wysokie

Skyrim - średnio - wysokie

Staram się jak najbardziej obiektywnie patrzeć. Wymagania napisane czasami mogą odbiegać od tego, co się naprawdę dzieje podczas gry. Raczej nie zrobiłam błędów :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą FIFA 12

Mianowicie chodzi o dźwięk . Gdy jestem z piłką na środku boiska kibice nagle cichną i słychać tylko dźwięk odbijającej się futbolówki no i komentarz. Dźwięki z trybun słychać dopiero wtedy gdy któraś z drużyn ma okazję na gola. Na XP'ku nie miałem takiego problemu, dopiero po zainstalowaniu Win7 ;(

Bardzo proszę o pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi :

1. Skyrim

2. Bf3

3. CoD Modern Warfare 3

na kompie

Producent HP

Seria HDX X18-1100

Matryca 18,4" 1920x1080

Procesor Core 2 Duo P8600 2,4

Wielkość dysku HDD 640GB

Pamięć RAM 4GB

Karta graficzna nVidia GeForce 9600M GT

Napęd optyczny BLU-RAY

System operacyjny Vista Home Premium

Bluetooth Tak

Waga 4,06 kg

Nr producenta FU768EA

Powiązane produkty HP HDX X18-1100

?

Najbardziej zależy mi na MW3 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam laptopa HP COMPAQ 6730s o takich parametrach :

-Procesor: Intel Pentium T3400

-Pamięć RAM: 3GB

-Grafika ATI Mobility Radeon HD3430

Wiem tylko tyle że gra RACE: Złota Edycja, Company of Heroes, World in Conflict działa świetnie a np Scarface i CoD 4 tnie strasznie.

Możecie polecić jakąś ciekawą, możliwie najnowszą z dowolnego typu która będzie działać na tym laptopie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...