Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Witam czy na tym kompie pogram w DC Universe online i Brothers in Arms Hellls Higway(chociaż wszystko na minimum)

Konfiguracja komputera: AMD Athlon? 64 X2 Dual

Core Processor 4200+

2.21 GHz, 1,00 GB RAM

GeForce 9500 GT

Aha i co muszę dokupić by pograć w Assassina 2 chociaż na niskich bez przycinki

najbardziej zależy mi na Dc i assassinie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agatix001 - czemu uważasz że nie ruszy ? Ja uważam wręcz przeciwnie głównie dlatego ponieważ w minimalnych wszystko się zgadza (może oprócz procka ale gracze znają naturę wydawców).

@matrixo12 - jeśli chcesz wiedzieć czy ci pójdzie (a uważam że powinno) to kup CD-A lub pożycz od jakiegoś kolegi i sprawdź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ssdd112 - Czyli Skyrim ma w rzeczywistości mniejsze wymagania niż są podane na stronach?

Skoro już w to grałeś, to chyba możesz mi doradzić, czy mi ten TES V pójdzie, bo grałem w Morrowinda i Obliviona i chętnie pograłbym też w Skyrima.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thekowal- Już ci pisałem że nie sugeruj się wymaganiami bo to jest tylko takie przybliżenie jest wiele gier które by mi się nie uruchomiły patrząc na wymagania a kupiłem zaryzykowałem i idą w przypadku skyrim tak nie było bo pyłem pewnie że gra mi pójdzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thekowal- Już ci pisałem że nie sugeruj się wymaganiami bo to jest tylko takie przybliżenie jest wiele gier które by mi się nie uruchomiły patrząc na wymagania a kupiłem zaryzykowałem i idą w przypadku skyrim tak nie było bo pyłem pewnie że gra mi pójdzie

Też to znam, bo MW2 na starej grafie chodziło mi na extra zamiast na normal, ale obecne gry coraz gorzej mają z optymalizacją oraz grafika co nowa gra jest lepsza, więc kupowanie nowego kompa to wydatek kilku tysięcy na 2 lata.

Mi gra powinna ruszyć, tylko mnie ten procek irytuje, gdyż to tylko 3.6GHz, na dodatek gra jest na Steam'a, więc jak kupię i zainstaluję to już nie sprzedam :/ Musiałbym mieć 100% pewność, że mi chociaż pójdzie na normal, bo na min. to nie będę grał, bo gra będzie kijowo wyglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...