Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Ogólnie o Grach   22.03.2016

Dział Ogólnie o Grach został stworzony do szerszych rozmów niż Dyskusje o Grach. Jeśli chcesz podyskutować o konkretnej grze, szukaj jej właśnie w Dyskusjach. Tematy umieszczone w tym dziale pozwolą Ci prowadzić dyskusję np. o przewadze jednej gry nad inną, o najlepszej grze w gatunku itp. Obowiązuje tutaj taki sam regulamin - KLIK. Zapoznaj się też z pozostałymi ogłoszeniami.
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.

Polecane posty

Czy pójdzie mi mw 3 i na jakich detalach ?

Mój komp to

Intel Pentium e5300 (2,6GHz x 2)

4 gb ramu

ATI Radeon HD 4670

windows 7 64 bit proffesional

z góry dziękuje

Powinno śmigać w wysokich detalach :wink:

Czy pójdzie mi AC: B ?

3 GB RAM

ATI Radeon 4350 512MB

AMD Athlon 7750 Dual-core 2.7GHz

Windows XP SP 3

Pójść na pewno pójdzie, tylko nie wiem w jakich detalach (wymagania sprzętowe nie są sprecyzowane co do karty graficznej) :wink:

Witam,

[...]

Tego badziewa nie kupuj. Komp ten ma zintegrowaną kartę graficzną. Ogólnie to najlepiej samemu złożyć komputer :wink:

Możesz złożyć sobie kompa z takich części:

Płyta główna: Intel DH61WW Woodworth Box

Procek: Intel Core i5 2300 2,80 GHz BOX

[...]

Stacja dysków: Samsung DVD+/-RW SH-S222AB bulk black (Serial ATA)

Do tego dobierz jeszcze obudowę. Zestaw powinien kosztować około 3000zł :wink:

HD6770 i i3 w zestawie za 3000zł? To żart? @pixinixi załóż temat w dziale Nie tylko gramy->Sprzęt->Składamy komputer kupujmy części.

Tam ci złożą coś lepszego.

@ArturMasiak

No ok z tym i3 przesadziłem, ale wg. mnie ładowanie 6770 do jakiegokolwiek intela to bez sens.

Zdecydowanie za rzadko tu bywam.

Edytowano przez BladyPiter

BladyPiter: Czytaj ze zrozumieniem. Nie i3, tylko i5, to po pierwsze. A po drugie, przesadziłem z ceną :wink: teraz sprawdziłem, to by kosztowało nieco ponad 2 tysiące (wliczyłem przez pomyłkę drogą obudowę, której nie uwzględniłem w tym zestawieniu oraz za drogi zasilacz) :wink: Ale niech sprzęt składają specjaliści, ja to dałem tylko przykładowe zestawienie robione na szybko :icon_twisted: A po trzecie, następnym razem od razu wysyłaj kogoś do odpowiedniego działu, a nie czekaj, aż ktoś coś powie, aby móc go krytykować.

BladyPiter Jeśli uważasz, że to bezsens, to spójrz na specyfikację swojego laptopa. Też masz połączenie Intel z Radeonem.

I dobra, nie kłóćmy się, bo to nie miejsce na coś takiego. Ja popełniłem błąd, ty popełniłeś błąd, a więc koniec tematu.

Ruszy CoJ The Cartlez i Homefront na komputerze z miniaturki ?

Na Celeronie Ci nie pójdą.

Edytowano przez ArturMasiak

@elosa -> powinno pójść na minimalnych, ze względu na słaby procesor.

/edit

Ale i tak nie liczyłbym na więcej niż 10-15 fps.

Edytowano przez Miczkus

@elosa -> powinno pójść na minimalnych, ze względu na słaby procesor.

/edit

Ale i tak nie liczyłbym na więcej niż 10-15 fps.

Czyli właściwie na niegrywalnym poziomie (dlatego napisałem, że nie pójdą, bo nie ma sensu się męczyć z grą), bo to są strzelanki. Do komfortowej gry powinieneś mieć przynajmniej procka Core 2 Duo. Tu masz wymagania minimalne do CoJ: The Cartel http://www.gram.pl/news_8AzfG,q6_Znamy_min...The_Cartel.html a tu do Homefront http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/wy...gania-sprzetowe

Gość Rac00n

Witam. Mam pytanie, czy pójdzie mi gra Saints Row: The Third? I ile kaltek będzie chodzić? Nie zależy mi na grafice, może nawet chodzić na low detalach, ale oby się uruchomiła i oby dało się grać.

AMD Athlon 64(X2) dwa rdzenie 3,2 Ghz

2 GB RAM

Karta graficzna Radeon HD4850 z 512 MB RAM

Windows XP SP3

W chwili pisania tego posta 31,7 GB wolnego miejsca na dysku

Pozdrawiam i z góry dziękuje!

@Rac00n: Gra zajmuje około 10gb, tak więc na pewno Ci się na dysku zmieści. A bardziej na serio: na Twoim kompie gra powinna spokojnie ruszyć w okolicy wysokich detali :wink: Edytowano przez ArturMasiak

Pójdzie Bf3 i skyrim na maksymalnych detalach i full hd w 30-40 klatkach/s ?

Poza tym - czy taka konfiguracja starczy na 2 lata (gry) ?

Komputer:

Procesor: AMD Phenom II X6 1090T 3.2 GHz

Płyta główna: AsRock 890GX Pro3

Ram: 8Gb 1750 MHz

Karta graficzna: Gainwand GeForce Gtx 560 Ti Phantom 2Gb

@Gulaszenko:

Skyrim na 100% pójdzie na full detalach, battlefield 3 też powinien śmigać na najwyższych. :wink: I moim zdaniem taki komp na 2 lata powinien starczyć, no chyba, że informatyka zacznie nagle znacznie szybciej się rozwijać, a jak na razie na to się nie zanosi :wink:

Mi saints ROW the third idzie na takim czymś na wysokich 30 klatek i wystarcza komp to geforce gt440 1gb proc intel pentium e6700 3,20 GHz windows xp i 2,5gb ram. jaką płynność będę miał w wiedźminie 2 na średnich ustawieniach?

Witam,

czy pójdzie a jak tak to na jakich detalach: CoD MW 2, CoD MW 3 i CoD Black Ops.

Mój komputer to:

Windows XP SP2

1 GB RAM

GeForce 9500GT

AMD Athlon? 64 X2 Dual Core Processor 3800+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~2.0GHz

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Cheter - za słaba karta graficzna, zmień.

Mati107 - nisko-średnie, 1024x768

Damianix - The Third na tych wysokich powinien być dźwignięty, ale nie w Full HD, w tej rozdzielczości, to średnie. Ale Wiedźmin 2 - na średnich będzie jakieś 45 fps średnio.

Iwaniev - wszystkie na średnich.

Gość Rac00n
@Rac00n: Gra zajmuje około 10gb, tak więc na pewno Ci się na dysku zmieści. A bardziej na serio: na Twoim kompie gra powinna spokojnie ruszyć w okolicy wysokich detali :wink:

To dobrze. Czy ta gra ma jakieś demo?

Ivaniew- mw2 może i tak na średnich i mw3 pewnie też ale w black opsa to wątpie że pograsz choć na minimalnych z przyzwoitą ilością fps bo ma strasznie słabą optymalizacje i gra strasznie zwalnia

Czy pójdzie NFS The run na tym:

intel core i5

3GB ram

Ati Radeon hd 4570

ponawiam pytanie

Nie wiem, czy karta graficzna da radę, bo w wymaganiach minimalnych jest napisane, że musisz mieć co najmniej ATI Radeona 4870. Może uda ci się ją odpalić, ale głowy nie daję uciąć. Tak więc radzę najpierw sprawdź, czy w ogóle pójdzie ściągając wersję demo :wink:

@up - demówki nie udostępniono na PC, więc chyba trzeba będzie ryzykować. Ale karta faktycznie chyba za słaba na Runa.

Czy pójdzie mi TES Skyrim na jakichkolwiek ustawieniach jeśli mam komputer dokładnie taki jak w minimalnych wymaganiach:

Dwurdzeniowy procesor 2.0 GHz

2 GB pamięci RAM

Karta graficzna z 512 MB pamięci (8800 gtx)

(Niby powienien ale wymagania to jedno a życie drugie, nie chcę wywalać kasy bez sensu więc jeśli ktoś wie czy pójdzie..)

dzieki

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.