Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Czy pójdzie mi The Elder Scrolls: Skirim i Wiedźmin 2. Intel? Core?2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz; 3GB RAM; Microsoft Windows Vista Home Basic Edition Service Pack 2 (build 6002), 32-bit; nVidia GeForce 9800 GT.

Jeśli chodzi o Wiedźmina, to może nie na "ultra", ale w rozsądnej rozdziałce i na średnich ustawieniach nie powinno być problemu. A Skyrim? szczerze się przyznam - nie wiem, znam tylko wymagania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy są jakieś szanse , że wejdzie mi gra Brothers in Arms Hells Highway(mogłem źle napisać)

na tym komputerze ?

Konfiguracja komputera: AMD Athlon 64 X2 Dual

Core Processor 4200+

2.21 GHz, 1,00 GB RAM

GeForce 9500 GT

Podane wymagania minimalne gry są wyższe, ale nie od dziś wiadomo, że producenci lubią takowe nieco zawyżać. Będzie na styk... może pójdzie, może nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@burnout- wysokie detale w obu grach ;)

@lisu125- Dawn Of War 2 Retrubution na mniej więcej średnich detalach . A Skyrim zaś na minimalnych, ale ręki nie dam uciąć ;)

@BloodDeath- na więcej jak średnie detale w obu grach nie masz co liczyć ;)

@Kdam24- Celerony nie są najlepsze do gier, karta też wydajnością nie grzeszy, możliwe ,że na niskich detalach zagrasz ale może przycinać ;)

@ssdd112- Skyrim; wątpię żeby był u ciebie grywalny, jak już to najniższe detale i najniższa rozdziałka ale tu też ręki nie dam uciąc. A co do MW 3 to nisko-średnie ;)

@kebabKILLA- okolice średnio wysokich detali. rozdziałka nie za wielka bo karta trochę już słaba ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich detalach i z jaką płynnością pójdzie mi albo nie pójdzie wiedźmin 2 na

windows xp

2,5gb ram

karta gt440 1gb

Intel Pentium E6700 3.20GHz

zasilacz 500w

W ogóle jakie gry z tego roku powinny mi iść na tym komputerze i na jakich detalach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi The Elder Scrolls: Skirim i Wiedźmin 2. Intel? Core?2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz; 3GB RAM; Microsoft Windows Vista Home Basic Edition Service Pack 2 (build 6002), 32-bit; nVidia GeForce 9800 GT.

W Skyrima pograsz sobie z powodzeniem na średnich detalach, bo ja na takich gram, a mam bardzo podobną konfigurację kompa do Twojej :wink:

Na jakich detalach i z jaką płynnością pójdzie mi albo nie pójdzie wiedźmin 2 na

windows xp

2,5gb ram

karta gt440 1gb

Intel Pentium E6700 3.20GHz

zasilacz 500w

W ogóle jakie gry z tego roku powinny mi iść na tym komputerze i na jakich detalach?

Gdyby nie fakt, że masz dwurdzeniowca, to mógłbyś odpalić grę na wysokich detalach. Ale masz dwurdzeniowca, a więc odpalisz tę grę na średnich detalach. Oczywiście możesz pokombinować w ustawieniach gry i może uda Ci się wycisnąć coś więcej :happy:

Witam na jakich detalach pójdzie mi w rozdzielczości 1366x768:

- TES 5 skyrim

-NFS The Run

Z góry dzięki za odpowiedzi

Hehe, na takim sprzęcie powinny działać na maksymalnych detalach :wink:

Core 2Duo 2,13ghz

4gb ram

geforce g102m 512mb

windows 7(64bit)

czy pójdą i na jakie detale mogę liczyć?

Battlefield 3

Call of Duty MW3

Skyrim

L.A. Noire

Fifa 12

DZIĘKI!!!

Hmm...jeśli chcesz grać w najnowsze gry to niestety musisz wymienić swoją kartę graficzną. Z tych gier, co podałeś to Fifa może pójdzie Ci na minimalnych, tak samo Skyrim oraz CoD MW 3. B3 i L.A Noire raczej Ci nie pójdą, niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam pewien problem, a mianowicie chodzi mi o Wiedźmina 2 oraz Skyrim. W tej pierwszej automatycznie ustawiają mi się wysokie detale, jednak gra strasznie wolno działa. Nawet po przejściu na najniższe ustawienia nic się nie zmienia i dalej masakratycznie wręcz wolno chodzi. Co do drugiej, to mam wątpliwości czy pójdzie na moim sprzęcie (Biorąc pod uwagę Wiedźmina 2):

Windows: XP Professional SP3

Ram: 4 kostki po 1GB, ale wykrywa tylko 3.12GB

Karta Graficzna: Radeon 5750 1GB

Procesor: AMD Athlon II X4 620

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi COD: MW3 ?

Intel Core 2 Duo E4600 2.4 GHz

2 GB ram

Win Xp

Geforce 8500 GT 512 MB

PS: Czy mogę marzyć o tym żeby Wiedźmin 2 mi poszedł ?

Wiedźmin 2 na pewno. Kolega przeszedł tę grę na podobnym sprzęcie, tyle że procesor miał inny (dużo słabszy). Ale w bardzo niskich detalach. W MW2 też grał, a że podobno MW3 graficznie wygląda identycznie, to nie widzę przeszkód, ale na 100% pewien nie jestem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...