Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Eee tnie mi na low ale dobra...

Nie wiecie czemu? Dopiero kupiłem a miałem GeForca 9500Gt

A i ten procek jego trzeba ustawić na 3.3 Ghz, ale w biosie nic nie kombinowałem dlatego jest 1.6Ghz bo trzeba ustawić 16.5 x 200.

Plis pomóżcie bo można się załamać kupiłem tą karte wybuliłem 600zł i jeszcze zasilacz nowy musiałem kupić bo by nie uciągło razem wydałem 815zł :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na tym:

2 GB RAM

Geforce 8500 GT

Pentium Dual Core E5200 CPU @ 2.50 ghz, 2.51 ghz

Windows XP Home SP 3

pójdzie MW3, MW2, Wiesiu jedynka?

Ponowiam i dorzucam jeszcze najnowszego TeS-a. Widzialem film, na którym gra śmigała na gf8400 więc...?

O, chciałem się pochwalić, iż na tym trochę już wiekowym sprzęcie ME2 śmiga jak talala w 1280x960 na nisko-średnich :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Niby mój sprzęt to złom, ale Skyrim na średnich działa. I to bez zacinania. Cuda jakieś, czy co? Tak, czy siak... Co z BF3? Mogę ustawić na najsłabsze dostępne wymagania, rozdzielczość 1024/768, zawsze na takiej gram.

Procek: Intel Quad 6600 2,4ghz

Grafika: ATI Radeon 3870 512mb (ten model jest na minimalnych na pudełku, łii! ^^ )

2 GB ram (tu pewnie będzie problem)

Windows 7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MathRaven27

Nie nastawiałbym się, że pójdzie bez zacinania. Hmm, chociaż w sumie ta rozdzielczość. Spójrz na mój komp z profilu. Powiem Ci, że u mnie w 1920x1080 na minimlanych poziom klatek utrzymuje się na poziomie 25 FPS, ale czasami spada, więc... BF3 to dziwna gra, ryzykuj albo nie, ja gdybym teraz kupował nie kupiłbym go wcale (bo gra jest w moim mniemaniu słaba i nudząca).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma "nadziała się" na Skyrima (tylko bez skojarzeń :tongue: ), który jakoś jej nie podchodzi i mam możliwość odkupienia jej kopii. Stąd pytanie - czy na :

Core 2 Duo E7200

2GB Ram

9600GSO

Skyrim będzie chodził na sensownym poziomie detali (low, medium?) w rozdziałce 1920x1080p?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Czy Skyrim pójdzie na takim sprzęcie?

AMD Athalon 64 X2 Dual core processor 5000+ 2.61 GHz

2GB RAM

Karta GeForce 8500GT

windows xp

pójdzie mi na medium na rozdzielczości 1280 na 768 ???

Trochę mało RAM'u, jednak powinieneś spokojnie na średnich detalach pograć. Co do medium, może zagrasz, jednak może ciąć w niektórych momentach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zieliq

Dzięki za odpowiedź. Średnie detale w rozdziałce HD na sprzęcie sprzed 4 lat? Bardzo się cieszę :icon_mrgreen:

Wyczytałem na jednej stronce, że 9600GSO wytrzyma medium/high detale, ja swojej dodatkowo podkręciłem zegary, także wydajnościowo dorównuje stockowej 9600GT.

Także w najbliższych dniach chyba kupię sobie tego Skyrima i jak już odpalę to dam znać, jak u mnie będzie wyglądać sprawa z detalami. Jest szansa na medium przy rozdzielczości fullHD.

@maciek220896

Pójdą bezproblemowo, Wiesiek na średnich, co do Skyrima, to zapewne też w okolicach średnich detali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...