Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Czy na moim kompie pójdzie assassin's creed revelasion? Wiem że jeszcze nie wyszedł i mam nadzieję że ktoś zna jego wymagania lub je przewiduje. Byłbym wdzięczny za odpowiedź, jeśli nie zaczekam. Oto mój pc:

procesor- intel caleron d 3,03 gHz

2 gb ram

karta graficzna gigabate 220 gt.

Na Celeronie na pewno nie pograsz.

Prosze o odp czy na tym sprzecie pojdzie mi bf 3 chocby na minimalnych zeby tylko plynnie.

Intel Core 2 Duo E7200 2.53

Płyta główna Gigabyte G31M-S2L

DDR 2 2GB + DDR2 1GB

Radeon HD 4350 512 Mb

Windows 7 Home 32 bit

Gładko pójdzie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a jeżeli zmniejszę rozdzielczość z 1920x1080 na oczko niższą, gra będzie na moim 24'' monitorze wyglądać dużo gorzej?

raczej nie. tylko tyle,że będziesz miał wszystko troszkę większe ;)

@mikel89- na 100 % średnie detale, a potem się pobaw to może załapiesz się na wysokie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi The Elder Scrolls: Skirim i Wiedźmin 2. Intel® Core2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz; 3GB RAM; Microsoft Windows Vista Home Basic Edition Service Pack 2 (build 6002), 32-bit; nVidia GeForce 9800 GT. Jeżeli tak to na jakich ustawieniach (minimalne,normalne) i na jakiej rozdzielczości. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry THX...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę sobie kupić gre Doom3 bo

jeszcze w nią nie grałem. Czy da

rade pograć w nią na moim

kompie w 800x600 i detale na

medium lub low bez AA. P4

1,7Ghz 512ram, GF 4200 Ti

128mb, Windows XP.

Powinno pójść. Oto wymagania minimalne tej gry:

- Karta graficzna 3D, w 100% zgodna z DirectX 9.0b i z 64 MB oraz najnowszymi sterownikami Windows 2000/XP;

- Pentium IV 1.5 GHz lub Athlon 1500+;

- 384 MB RAM;

- CD ROM 8x;

- 2.2 GB na dysku twardym (dodatkowe 400 MB na plik wymiany Windows);

- 16-to bitowa karta dźwiękowa,

- mysz i klawiatura zgodne z DirectX 9.0b.

(wymagania ze strony miastogier.pl)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój sprzęt :

Procesor Czterordzeniowy PHENOM II AMD X4 840 AM3 4 x 3,2Ghz 45NM

4GB DDR3 1333Mhz

UKŁAD GRAFICZNY ATI Radeon HD 3100 1GB PAMIĘCI WSPÓŁDZIELNEJ

Pełna zgodność z DirectX 10 Pixel SHADR 4

Czy pójdą mi te gry :

Fifa11

Fifa12

NFS Carbon

NfS Shift

Gothic 3

Gothic 4 arcania

Risen

Wiedźmin 2

GTA 4

GTA 5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Goglo 89: Far Cry i Doom 3 wyszły w 2004 roku i z tego co wiem, wymagania minimalne mają bardzo porównywalne ze sobą. A więc jeśli działa Ci Far Cry, to i Doom też pójdzie :wink:

Czy pójdą mi te gry :

Fifa11

Fifa12

NFS Carbon

NfS Shift

Gothic 3

Gothic 4 arcania

Risen

Wiedźmin 2

GTA 4

GTA 5

Prawie wszystkie gry powinny działać bez problemu, ponieważ we wszystkie te gry (oprócz GTA V-premiera w czerwcu 2012) grałem na moim dużo słabszym kompie. Wątpliwości mam jedynie do GTA V, bo o ile wiem to wymagania sprzętowe nie zostały jeszcze podane.

Czy pójdzie mi The Elder Scrolls: Skirim i Wiedźmin 2. Intel? Core2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz; 3GB RAM; Microsoft Windows Vista Home Basic Edition Service Pack 2 (build 6002), 32-bit; nVidia GeForce 9800 GT. Jeżeli tak to na jakich ustawieniach (minimalne,normalne) i na jakiej rozdzielczości. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry THX...

W wiedźmina 2 na pewno zagrasz. Niestety, będziesz mógł zagrać co najwyżej na średnich detalach (ostrzegam, gra może wtedy wywalać do Windowsa- ja mam czasem taki problem). Powodem jest przede wszystkim dwurdzeniowy procesor (powinien być czterordzeniowy) oraz dosyć stara karta graficzna :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intel core 2 duo e4400 2.0 ghz

nvidia geforce 8500 gt 256 mb

1gb ram

Czy na tym sprzęcie i ew. w jakiej rozdziałce pójdą mi:

AC II

Wiedźmin (jedynka)

Warhammer 40k: Space Marine

NFS: HP

Hmm... masz słabiutką kartę graficzną. Ja miałem tę kartę przez długi czas i nie była zbyt wydajna (a miałem wersję 512mb). A więc AC II być może pójdzie ci na minimalnych, ale 100% pewności nie ma. Wiedźmin powinien ci w miarę przyzwoicie (15-20 klatek) działać na średnich ustawieniach. Na Warhammera 40000 nie masz co liczyć, karta graficzna nie da rady udźwignąć tej gry (będziesz miał pokaz slajdów), a NfS: HP może działać na minimalnych ustawieniach (choć masz za mało RAM-u). Nie ma sensu szaleć z rozdzielczością, tylko 800x600 lub 1024x768 :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy na takim laptopie pogram komfortowo na najwyższych lub przynajmniej średnich ustawieniach w cod mw 3?

Procesor: i7 4-rdzeniowy

karta graficzna=Radeon 5650 1gb

Ram=4gb ddr3

Powinno styknąć na Extra, jednak przy większych akcjach może leciutko przyciąć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...