Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

czy pójdzie mi battlefield 3 i na jakich detalach ? sprzęt w stopce

Sorry, zagalopowałem się wtedy (dzięki, że zwróciłeś uwagę, BladyPiter). Pograsz na 32bit :happy: Myślę, że na średnich detalach gra będzie działać dosyć dobrze :wink:

Jak będzie z TES V?

Intel Core i5

RAM 4Gb

ATi Radeon HD 5830

Windows 7 32bit

Na spokojnie Full detale :wink:

Jakie detale w TES V?

HD 5830

E5200

3 GB

Powinno na wysokich detalach. A i prośba: następnym razem pisz dokładniejszą specyfikację :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

planuję kupić nowy komputer i chciałabym, aby poszły na nim nowsze gry typu Battlefield 3.

Czytałam jakie ma wymaganie ta gra itp. niestety jestem zupełnie zielona jeśli o to chodzi.

Znalazłam coś takiego http://www.skapiec.pl/site/cat/51/comp/2596229 HP Elite 7300 XT241EA

pójdzie na nim?

Może polecacie coś innego? budżet do 3000 zł

Czy składak nie opłaci się bardziej?

Tylko mówię od razu, że ja go nie złoże. Są jakieś sklepy w których można kupić części i oni od razu złożą?

Tego badziewa nie kupuj. Komp ten ma zintegrowaną kartę graficzną. Ogólnie to najlepiej samemu złożyć komputer :wink:

Możesz złożyć sobie kompa z takich części:

Płyta główna: Intel DH61WW Woodworth Box

Procek: Intel Core i5 2300 2,80 GHz BOX

Wentylator: be quiet! Shadow Rock Pro SR1

RAM: GoodRam 4GB 1333MHz DDR3 Non-ECC CL9 SODIMM

Zasilacz: be quiet! Pure Power L7-730W

Dysk twardy: WD Caviar Blue 500 GB WD5000AAKX 16MB cache SATA/600 (myślę, że 500gb Ci wystarczy)

Karta graficzna: Radeon 6770 Asus 1GB DVI&HDMI&D-SUB (PCI-E)

Stacja dysków: Samsung DVD+/-RW SH-S222AB bulk black (Serial ATA)

Do tego dobierz jeszcze obudowę. Zestaw powinien kosztować około 3000zł :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi mw 3 i na jakich detalach ?

Mój komp to

Intel Pentium e5300 (2,6GHz x 2)

4 gb ramu

ATI Radeon HD 4670

windows 7 64 bit proffesional

z góry dziękuje

Powinno śmigać w wysokich detalach :wink:

Czy pójdzie mi AC: B ?

3 GB RAM

ATI Radeon 4350 512MB

AMD Athlon 7750 Dual-core 2.7GHz

Windows XP SP 3

Pójść na pewno pójdzie, tylko nie wiem w jakich detalach (wymagania sprzętowe nie są sprecyzowane co do karty graficznej) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

[...]

Tego badziewa nie kupuj. Komp ten ma zintegrowaną kartę graficzną. Ogólnie to najlepiej samemu złożyć komputer :wink:

Możesz złożyć sobie kompa z takich części:

Płyta główna: Intel DH61WW Woodworth Box

Procek: Intel Core i5 2300 2,80 GHz BOX

[...]

Stacja dysków: Samsung DVD+/-RW SH-S222AB bulk black (Serial ATA)

Do tego dobierz jeszcze obudowę. Zestaw powinien kosztować około 3000zł :wink:

HD6770 i i3 w zestawie za 3000zł? To żart? @pixinixi załóż temat w dziale Nie tylko gramy->Sprzęt->Składamy komputer kupujmy części.

Tam ci złożą coś lepszego.

@ArturMasiak

No ok z tym i3 przesadziłem, ale wg. mnie ładowanie 6770 do jakiegokolwiek intela to bez sens.

Zdecydowanie za rzadko tu bywam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BladyPiter: Czytaj ze zrozumieniem. Nie i3, tylko i5, to po pierwsze. A po drugie, przesadziłem z ceną :wink: teraz sprawdziłem, to by kosztowało nieco ponad 2 tysiące (wliczyłem przez pomyłkę drogą obudowę, której nie uwzględniłem w tym zestawieniu oraz za drogi zasilacz) :wink: Ale niech sprzęt składają specjaliści, ja to dałem tylko przykładowe zestawienie robione na szybko :icon_twisted: A po trzecie, następnym razem od razu wysyłaj kogoś do odpowiedniego działu, a nie czekaj, aż ktoś coś powie, aby móc go krytykować.

BladyPiter Jeśli uważasz, że to bezsens, to spójrz na specyfikację swojego laptopa. Też masz połączenie Intel z Radeonem.

I dobra, nie kłóćmy się, bo to nie miejsce na coś takiego. Ja popełniłem błąd, ty popełniłeś błąd, a więc koniec tematu.

Ruszy CoJ The Cartlez i Homefront na komputerze z miniaturki ?

Na Celeronie Ci nie pójdą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elosa -> powinno pójść na minimalnych, ze względu na słaby procesor.

/edit

Ale i tak nie liczyłbym na więcej niż 10-15 fps.

Czyli właściwie na niegrywalnym poziomie (dlatego napisałem, że nie pójdą, bo nie ma sensu się męczyć z grą), bo to są strzelanki. Do komfortowej gry powinieneś mieć przynajmniej procka Core 2 Duo. Tu masz wymagania minimalne do CoJ: The Cartel http://www.gram.pl/news_8AzfG,q6_Znamy_min...The_Cartel.html a tu do Homefront http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/wy...gania-sprzetowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, czy pójdzie mi gra Saints Row: The Third? I ile kaltek będzie chodzić? Nie zależy mi na grafice, może nawet chodzić na low detalach, ale oby się uruchomiła i oby dało się grać.

AMD Athlon 64(X2) dwa rdzenie 3,2 Ghz

2 GB RAM

Karta graficzna Radeon HD4850 z 512 MB RAM

Windows XP SP3

W chwili pisania tego posta 31,7 GB wolnego miejsca na dysku

Pozdrawiam i z góry dziękuje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...