Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Czy pójdą? II

Polecane posty

Pójdzie Bf3 i skyrim na maksymalnych detalach i full hd w 30-40 klatkach/s ?

Poza tym - czy taka konfiguracja starczy na 2 lata (gry) ?

Komputer:

Procesor: AMD Phenom II X6 1090T 3.2 GHz

Płyta główna: AsRock 890GX Pro3

Ram: 8Gb 1750 MHz

Karta graficzna: Gainwand GeForce Gtx 560 Ti Phantom 2Gb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gulaszenko:

Skyrim na 100% pójdzie na full detalach, battlefield 3 też powinien śmigać na najwyższych. :wink: I moim zdaniem taki komp na 2 lata powinien starczyć, no chyba, że informatyka zacznie nagle znacznie szybciej się rozwijać, a jak na razie na to się nie zanosi :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy pójdzie a jak tak to na jakich detalach: CoD MW 2, CoD MW 3 i CoD Black Ops.

Mój komputer to:

Windows XP SP2

1 GB RAM

GeForce 9500GT

AMD Athlon? 64 X2 Dual Core Processor 3800+, MMX, 3DNow (2 CPUs), ~2.0GHz

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cheter - za słaba karta graficzna, zmień.

Mati107 - nisko-średnie, 1024x768

Damianix - The Third na tych wysokich powinien być dźwignięty, ale nie w Full HD, w tej rozdzielczości, to średnie. Ale Wiedźmin 2 - na średnich będzie jakieś 45 fps średnio.

Iwaniev - wszystkie na średnich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rac00n: Gra zajmuje około 10gb, tak więc na pewno Ci się na dysku zmieści. A bardziej na serio: na Twoim kompie gra powinna spokojnie ruszyć w okolicy wysokich detali :wink:

To dobrze. Czy ta gra ma jakieś demo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie NFS The run na tym:

intel core i5

3GB ram

Ati Radeon hd 4570

ponawiam pytanie

Nie wiem, czy karta graficzna da radę, bo w wymaganiach minimalnych jest napisane, że musisz mieć co najmniej ATI Radeona 4870. Może uda ci się ją odpalić, ale głowy nie daję uciąć. Tak więc radzę najpierw sprawdź, czy w ogóle pójdzie ściągając wersję demo :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi TES Skyrim na jakichkolwiek ustawieniach jeśli mam komputer dokładnie taki jak w minimalnych wymaganiach:

Dwurdzeniowy procesor 2.0 GHz

2 GB pamięci RAM

Karta graficzna z 512 MB pamięci (8800 gtx)

(Niby powienien ale wymagania to jedno a życie drugie, nie chcę wywalać kasy bez sensu więc jeśli ktoś wie czy pójdzie..)

dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egiva ile masz ram? pamięć karty i taktowanie procesora. Ja grałem w mass effect 1 i 2 na starym kompie który miał 1gb ram karta geforce 7300512mb i proc intel pentium dual core 1,80ghz na minimalnych ale grać się dało bo miałem około 30 klatek gra świetna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rac00n - nie ma demka najnowszego Saints Row.

To w takim razie mi się zdawało, czy rzeczywiście widziałem demo tej gry na Steamie? :biggrin: Jeśli odpalimy tą platformę, to zobaczymy, że w zakładce dem jak byk widnieje wielkie logo najnowszej części Saints Row. Radzę tam sprawdzić, chyba, że naprawdę mam zwidy. W co szczerze wątpię :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi Skyrim?

Mój sprzęt

NVdia GF 7900GS

2GB ram XP

Intel Pentium D CPU 2.80 x2

Strona Can You Run It pokazuje że powinno mi pójść, lecz chce się jeszcze upewnić przed wydaniem 100zł

Być może pójdzie Ci na minimalnych, ale raczej nie będzie to zbyt komfortowe granie z powodu nie za dobrej karty graficznej. Będzie mocno się ciąć ta gra, więc ja na Twoim miejscu bym jej nie kupował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...