Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

No chyba sobie (i to bardzo) słabe żarty robią. Niedawno był patch 1.7 i też było 7gb. Teraz też 7gb. Niedługo, to W3 będzie miał 100gb jak dojdą dlc. Mam nadzieję, że zrobią edycję rozszerzoną, bo za każdym razem jak będę chciał pograć, a nie będę miał gry na dysku, to pobieranie będzie mordęgo przy necie mobilnym.

A pomyśleć żę śmiałem się z Ubi i ich Assassina.

Ehh płakać się chcę. Jedyna nadzieja w edycji rozszerzonej, która będzie zawierać dwa razy tyle płyt dvd z grą, niż ta co teraz.

crying-waterfalls.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak bo nie widzę.

Na GOGu wchodzisz w Account > Library, klikasz na "Witcher 3 Wild Hunt, The", upewniasz się że ustawiłeś "Lang" na Polski i na liście Game Downloads masz patcha 1.08 w formie dwóch części (1MB oraz 2.1GB).

Pewnie lepiej wyłączyć na ten czas Galaxy, żeby sam nie zaczął pobierać automatycznie, a po instalacji ręcznej ewentualnie w Galaxy wybrać "verify install", jeśli sam nie wykryje aktualizacji.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galaxy nawet po zainstalowaniu patcha ręcznie z GOGa i tak ma na niebiesko info o update, i ściąga te 7gb, ale sam Wiesiek i tak odpala się w 1.08, więc można to olać, mam mobilny net to ściągam z GOGa; bo te 2gb zawsze lepsze niż ponad 7gb.

W Galaxy można wyłączyć automatyczne patchowanie gier itd, tak jak w steamie, origin, uplay itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś inna strona oprócz goga (legalna), na której można pobrać tego patcha 1.8 do Wiedźmina 3. Bo od około tygodnia, nie mogę pobrać, a jak klikam to pisze że 403 - Forbidden. I tak z każdym pobieraniem nie tylko W3. Mam neta limitowanego, więc każdy gigabajt jest cenny.

Jak użyję galaxy, to zaczyna pobierać mi te 7gb. A na stronie internetowej goga, jest 4 gb, lecz nie mogę pobrać.

Bo jak już wcześniej napisałem, wyświetla się 403 - Forbidden.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/download.asp?GRU=3

Tutaj masz, aktualnie najnowszy jest 1.8, ale jest jeszcze nowszy 1.8.1, jak widzę to właśnie po 1.8.1 na GOGu zwiększyła się pojemność z 2gb na 4gb - zresztą sam o tym napisałeś.

Z Galaxy też można ściągać tego patcha 4GB, rozwijasz menu wybierasz download extras, wtedy ściągasz przez galaxy, a nie przez web,

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie waszym zdaniem NG+ w Wiedźminie 3 jest dobrze zrobiony? Mnie się on osobiście średnio podoba, bo tak naprawdę podbito tylko przeciwnikom poziom i przyśpieszono zdobywanie expa a reszta została zresetowana i zrównana do naszego poziomu. Niby fajnie że zrobili NG+ ale jednak człowiek nie czuje się jakby grał w grę którą już ukończył tylko jakby grał po prostu od nowa. Myślałem że może w jakimś stopniu będzie to zrobione jak w serii Dark Soul gdzie zabawa zaczyna się tak naprawdę od NG+, ale jednak się tak nie stało niestety. Dostaliśmy coś na co tak naprawdę nie ma sensu poświęcać czasu, drzewko gdzie możemy dopasowywać swoje umiejętności nie zostało rozbudowane, przeciwnicy nic nie zyskali oprócz lvla, walki z bossami są dalej nudne i za proste, na dodatek poznikały schematy a bronie po prostu po dostawały wyższe lvl by je nosić. Ogólnie kicha, nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie i po prostu marudzę czy ktoś jeszcze odczuł że ten NG+ jest tak naprawdę zbędny(już wolałbym jakąś dodatkową misję).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieram już swoich towarzyszy i mam mały problem z towarzyszami na skellige otóz

Po tym jak ktoś wpuscił niedzwiedzie na bal nie moge ani zwerbowac Cerys Ani Hajmala którzy mówia że musi się wyjaśnić sprawa tronu

wczesniej wybrałem opcje ze sami sobie poradza czy moge cos jeszcze zrobic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darkdarius

Nie, te misje są obowiązkowe. Potem jak masz uczte w zamku Cracha, co jest napad niedźwiedzi, to tam masz wybór komu pomóc: Cerys, Hjalmarowi, czy olać tą sprawe. Wtedy po tej misji ktoś z 3 osób zostaje królem.

Także początek dobrze zrobiłeś, a potem mogłeś odruchowo nie zauważyć "zwrotu akcji". :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galaxy pokazuje, ale weź mała poprawkę, jeśli najnowsze patche instalujesz z instalatora który mniej waży, to i tak Galaxy nie zaktualizuje(pokaże) ani DLC, ani wersji gry i woła o update gry.

Ja tak mam i widzę że DLC wydane po 1.7 patchu nie widzi w ten sposób, bo DLC tez instalowałem ręcznie, Galaxy bez update nie zainstaluje DLC automatycznie.

A nie będę ściągać 7GB jak szybciej mam 2GB, przecież to bezsens, jak będę mieć światłowody za jakiś czas, to mi wtedy będzie rybka, bo potrwa kilka minut, aktualnie to jest różnica na mobilnym.

Edytowano przez RedEvil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przeinstalowywałem całą grę. Zainstalowałem z plików, które pobrałem na komputer z serwisu gog ( wszystkie patche + DLC - bo po zaktualizowaniu galaxy na nową gre plus gra przestała się uruchamiać, więc wtedy postanowiłem od nowa zrobić wszystko ), gog u mnie wykrył że mam DLC, oraz zaczął własną aktualizację ... 30MB. I po tym miałem wg Galaxy full zaktualizowaną grę, w którą mogę grać.

PS: Też mam mobilny internet, z Play. Dlatego wszystkie aktualizacje do W3 pobieram ręcznie ( a w nocnym transferze przerabiam w Galaxy ).

Edytowano przez Hrabia93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...