Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Co do zakończeń. Zdecydowanie najbardziej klimatyczne jest to złe. Szkoda też, ze po 150 kilku godzinach zakończenia są tak krótkie i ogólnikowe, brakowało mi jakiegoś szerszego podsumowania.

Spokojnie, zapewne i to " podrasują ". Zwłaszcza, że w Zabójcach Królów na początku były inne zakończenia, a po "wypaczowaniu" całej gry już inaczej wyglądały. O to bym się nie martwił. Ja to samo miałem w drugiej części, pierwsze 3 przejścia gry były inne, a potem kolejne 4 też wyglądały inaczej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie - te procenty to stopień ukończenia gry? Wydawało mi się, że to tyczy się zdobytych osiągnięć. To by było interesujące - u mnie po 80 godzinach gry 44%.

A mój ranking:

1. Zabójcy Królów

2. Dłuuuuuuugo nic (z gier ogólnie też)

3. W1 i W3 ex equo

Edytowano przez Draagnipur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie znaleźć albedo? Albo co rozłożyć, żeby go uzyskać? Główny wątek skończyłem i chcę sobie nabić parę brakujących aczików no i robię ten, co wymaga złożenia całego setu i brakuje mi jednego miecza tylko, ale żeby go zrobić wpierw muszę zaopatrzyć się w albedo, ale nie wiem skąd go wziąć. Wie ktoś może?

Nie wiem, czy pytanie jeszcze aktualne, ale można kupić recepturę u Guślarza w Velen.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem zbroje wilka i jestem pod wrażeniem jej wyglądu. Miałem co prawda cały ekwipunek niedźwiedzia, ale jednak co zbroja wilka, to zbroja wilka.

Polecam wszystkim by sobie ją zrobili, bo warto. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem robić zbroje wilka ale jak ją zobaczyłem to mi się odechciało, jakoś nie specjalnie mi się podoba. Przy obronie w w zamku KM myślałem że więcej osób może zginąć jeśli zbierzemy mniej sojuszników ale z tego co zauważyłem to na nic to nie wpływa. A szkoda bo myślałem że bardziej negatywne podejście wpłynie jakoś na ilość osób które umrą podczas oblężenia. Całkiem fajnie prezentuje się to nowe zadanie z DLC co jest na wyspach ale też nie mamy w nim zbyt dużego wyboru bo nawet jeśli pomożemy wystarczająco dużej liczbie potworów to i tak wilkołak się na nas rzuci a szkoda bo myślałem że da sie to rozwiązać bez walki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc dziś

Zrobiłem jak wyżej pisałem zbroję wilka i pomogłem w zabójstwie, najgroźniejszego, najniebezpieczniejszego, potwora jaki chodził po ziemiach północnych. A owym potworem był Radowid V Srogi. A raczej Radowid V Po....... aż strach. Po słowach jakie wypowiedział na statku do Geralta, o ludziach co chcieli go oszukać w kwestii Fillipy, to aż strach pomyśleć, co ten s........ zrobił, lub zrobiłby z Addą. Ale na szczęście, Fil załatwiła gnojka i będzie spokój. Dodatkowo, ukróciłem też Dikstre o głowę, bo nie mogłem pozwolić, na zabójstwo Vess, Talara i Roscha, przez tego "złego pana'. Dodatkowo, pomogłem Yenn w wyrwaniu tej czarodziejki z więzienia i dowiedziałem się z glosariusza, że Sheala de Tancarville żyje. Chociaż w W.2.Z.K. ją wybuchłem.

Mały szok.

Znajdowała się w więzieniu razem z tą czarodziejką. I tak myślę, że skoro ją dali pomimo wyborów gracza, to powinni z nią dać jakieś mini zadanie, rozmowę lub kiedy Yenn przybywa po tą czarodziejkę, powinna zabrać także Shelę.

No to tyle dziś, jutro z Avallac'h-em ruszam w podróż.

Tak na wszelki wypadek, dałem mój post w podwójny spoiler i ten spoiler in-line, by nikt nie mówił i nie narzekał (choć miał do tego prawo), że wyjawiam fabułę i spoileruję. Tamto, było czystym przypadkiem i po prostu, nie zaznaczył mi się cały post, jak zaznaczałem go, by wrzucić go w spoilera. Oczywiście, przepraszam wszystkich, którym mogłem i tu zaznaczam, że przez przypadek, coś zaspoilerować. Sorry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaką platforme jest cyfrowa wersja wieśka trzeciego? Na goga, steama czy na oba?

Na to i na to ;] Ale polecam steama, bo wygoda i większa społeczność.

A zastanawia mnie co dalej z serią z tego co pamiętam twórcy już jakiś czas temu powiedzieli że seria dalej będzie kontynuowana. Było by miło zwłaszcza, że zakończenie choć miażdżące to daje spore pole do popisu na przyszłość i mówię tu o tym 'najgorszym' zakończeniu które prawdopodobnie jest jedynym słusznym zakończeniem bo te dwa 'lepsze' kończą się questem 'coś się kończy coś zaczyna' a jak wiadomo było takie opowiadanie które jest tylko alternatywną wersją dalszych losów bohaterów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakieś 20 minut temu ukończyłem Wiedźmina 3.

I mam niedosyt, jakoś mi tak smutno że to już koniec tej opowieści.

Choć moje poczynania w grze, są dla mnie zadowalające i ukończyłem grę tak jak chciałem. smile_prosty.gif

To jakąś taka pustkę czuję. sad_prosty.gif

Moje ukończenie Wiedźmina 3 Dziki Gon

Oczywistością jest że Zabiłem Eridinai i Imlerita oraz tego ich maga.

Wcześniej, dokonałem (na szczęście) dobrych wyborów co do Ciri i przeżyła, po zniszczeniu białego zimna. Chociaż, naprawdę myślałem że Avallac'h zdradził Ciri i chciał przenieść swoje elfy do świata Geralta. Do wierzy pędziłem z wściekłą miną i zamiarem, poczęstowania Avallac'ha Geraltowym mieczem. Gdyby Ciri się nie pojawiła, a była by taka możliwość, przyciął bym uszy Avallac'howi.

Po powrocie do Wyzimy, podczas rozmowy z Emhyrem, powiedziałem mu że Ciri chciała by się z nim pogodzić. A potem ruszyłem do Białego Sadu. Gdy ten kupiec dał Geraltowi miecz, wiedziałem że Ciri przeżyła i wszystko będzie dobrze. Po ukończeniu scenki, w której Geralt i Ciri siedzą w karczmie w Białym Sadzie, pojawiło się podsumowanie.

Geralt i Ciri ruszyli na szlak.

Emhyr zawładnął północą ale oszczędził Wyzimę.

Dikstra dołączył do swojego wychowanka Radowida w świecie przodków.

Yenn i Geralt żyli długo i szczęśliwie.

KONIEC

Ale czy na pewno?

Gra zajęła mi około pięć tygodni.

Teraz czekam na kolejne DLC i za chwilę, rozpocznę nową przygodę, bo jednorazowe przejście tej wspaniałej gry, to świętokradztwo. A jak Wiedźmina pierwszego (11 razy) i Wiedźmina 2 Zabójcy Królów (14 razy) się ukończyło, to Wiedźmina 3 powinienem ukończyć co najmniej z 7-8 razy. Nie wiem czy podołam temu zadaniu, ale jedno jest pewne.

Nie skończy się na trzech. biggrin_prosty.gif

Edit

Siedziałem i patrzyłem się w ekran i nie mogłem wytrzymać.

Znowu jestem z Geraltem na szlaku. :D

Edytowano przez darkdarius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deZoo

Rzeczywiście sprawdziłem i masz rację. Ciekawe, ale może to nawet lepiej, że jest kilka prawdziwych zakończeń i nasze wybory mają jakieś znaczenie. Ale ciekawe jak to twórcy rozwiążą w przyszłości bo ciężko mi uwierzyć, że będziemy w następnej części serii mieli kilka wariantów świata gry w zależności od dokonanych wyborów. A przy tym złym zakończeniu sugerowałem się też tymi trzema wiedźmami które znają przyszłość i powiedziały że Gelart nie wyjdzie z tego cało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem Wiedzmina raz i mi starczy. Na razie nie ciągnie mnie nic do ponownego przechodzenia. Zakończenie satysfakcjonujące, a jak czytam spojlery dotyczące innych zadań to nie ma nic aż tak znaczącego/innego by chciało mi się grać jeszcze raz. Czekam na dodatki, ale mam nadzieje ze będzie można grać w nie po zakończeniu fabuły. Wzdryga mną na myśl ponownego odkrywania mapy, przy 1 razie po pewnym czasie było nudno...

Jedyne co by mnie zachęcilo to jakis nowy, wyzszy poziom trudności, pozwalający zacząć grę z poziomem i ekwipunkiem jaki się uzbieralo przy pierwszym przejściu, z nowym sprzętem, poziomami wiedzminsiego wyposażenia itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...