Jump to content
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Recommended Posts

W paczkomatach paczkę będzie można odebrać już o 23 dzisiaj o ile się nie mylę. Do mnie kurier przyjedzie zapewne dopiero jutro, a miał być wcześniej niby ;/ a kilku znajomych już gra na konsolach. Nasi sąsiedzi porobili trochę testów nowego Wiedźmina http://www.pcgameshardware.de/The-Witcher-3-PC-237266/Specials/Grafikkarten-Benchmarks-1159196/

Edited by NieMy

Trochę to dziwne że o import save`ów z poprzednich części kłopoczą się osoby które w poprzednie części gry grały - " kiedyś dosyć dawno temu i nigdy nie skończyłem"

Pzdr..

Przepraszam kolego, ale ja napisałem wyraźnie, że nie skończyłem części pierwszej Wiedźmina. Dwójkę skończyłem i miałem pytanie dotyczące zapisu, a jego część zadałem w spoilerze.

Guest michaszenko

Dzisiaj właśnie w drodze na uczelnie widziałem, jak kurier pakuje takie duże kwadratowe paczki do paczkomatu i zastanawiałem się, czy to może nie kolekcjonerki.

Sporo opcji. Jest szansa że na niskich zagram :D

To tak dokładnie, kiedy będzie dostępny do pobrania ten patch? Do Wiedźmina 3

Taki sterownik, że już wstępne wyniki testów pokazują że gtx 960= 770 a nawet wyprzedza 780. . Czyli lepiej nie instalować, wpierw spr czy i jak działa na starszych, bo wygląda jakby sterownik był pod wersje 9xx, a reszta dostała kopniaka w tyłek.

Tutaj porównanie graficzne low-ultra

http://www.pcgamesha...gleich-1159205/

Tutaj ten test z amd i geforcami

http://www.pcgamesha...hmarks-1159196/

Na GOGu już można ściągać paczki językowe- wiem to z forum, sam czekam na boxa z cdp.

Edited by RedEvil

Jadąc do roboty przeleciałem parę sklepów w nadziei że ktoś wystawi wcześniej ( nie raz tak się zdarzało ), ale embargo twarde. Wieśka ani widu. Teraz siedzę na robocie, mam teoretycznie(na maluśkim ryzyku) możliwość wykonania krótkiego sprintu tam i z powrotem( dwa przystanki tramwajowe) do nocnej sprzedaży w empiku, i ... chyba to nastąpilol.gif.

I tak do rana siedzę w pracy, lap czeka w plecaku, może chociaż da się odpalić do końca szychty?

Fajnie czytać że gra nie jest z tych cpu intensive i że 2gb vram styka do przyzwoitego wyglądu. Szanse na przyjemną rozgrywkę rosną;).

Mój znajomy mieszka zaraz przy granicy z Niemcami poszedł do sklepu w piątek o ile się nie mylę i sprzedawca mu normalnie grę sprzedał, od piątku sobie pyka w Wiedźmina na konsoli MS. Na różnych forach pojawia się coś takiego http://i.imgur.com/jbLP6ZK.jpg ale nie wiadomo ile w tym prawdy.

• Upvote 3

Radeon 7750 1GB nie pozwoli zagrać, ale tak czy inaczej jutro jadę na zakupy. W planach jest upgrade komputera także jak tylko zamontuję nowe części to bede grał w gre! ;)

A jak to jest z tym importem? Sam save z dwójki wystarczy czy potrzeba też tego z jedynki? No i czy wystarczy ten zapis przed ostatnią rozmową? On jest ostatnim jaki mam, a grę skończyłem i napisy i filmik po nich widziałem. Potem gra wyszła do menu. No chyba, że te napisy, które pominąłem były jakoś wyjątkowo ważne, bo akurat je przeklikałem, ale wątpię :P

Edited by Kiro

Powinien Ci zrobić się autosave dokładnie przed wyświetleniem finalnego filmiku, już z podsumowaniem gry.

Co do dzisiejszego trailera: Super, że powrócą postacie z poprzednich części. Widzę, iż twórcy nie pokpili sprawy jak z dwójką, gdzie import zapisu nie mniał praktycznie żadnego wpływu na świat. Teraz będzie inaczej i to mnie cieszy. smile_prosty.gif

Edited by Kirrin

Już instaluję ale 4 płyty trochę się będą kopiować. Licznik szacunkowego czasu skacze od 70 minut do 280... Potem trzeba będzie pobrać patcha, zobaczymy jak to będzie z zagraniem dzisiejszej nocy.

Taki sterownik, że już wstępne wyniki testów pokazują że gtx 960= 770 a nawet wyprzedza 780. . Czyli lepiej nie instalować, wpierw spr czy i jak działa na starszych, bo wygląda jakby sterownik był pod wersje 9xx, a reszta dostała kopniaka w tyłek.

To jest ciekawsza historia i nie dotyczy tylko Wiedźmina, ale również innych gier, w których wykorzystywany jest GameWorks, najlepiej widać to w Project CARS. Odsyłam tu..

Pierwsze testy finalnej wersji pokazują, że w Wiedźminie 3 GTX 780 jest na poziomie GTXa 960.

Na szczęście wydajnościowo nie wygląda to tragicznie, ale testy to jedno, a prawdziwa gra to coś nieco innego.

Edited by Sevard

No mam sztukę. Oraz smyczkę i plakat w prezencie za bohaterski zakup nocny.Zaraz się biorę za anboksing i instaling. Jedna z niewielu nocy kiedy się cieszę że jestem w pracy:)

Witajcie. Nie wiem czy lepiej było założyć temat w Pomocnej Dłoni, czy napisać tutaj, ale ostatecznie zdecydowałem się, że zapytam tutaj.

Mam Wiedźmina 1 z UK. Taka okładka:

http://ecx.images-amazon.com/images/I/514M2ZoCeAL.jpg

Teraz pytanie. Da rade jakoś legalnie, normalnie spolszczyć to?

I jakbym chciał tą całą edycje rozszerzoną, to musze coś kupować, czy wystarczą patche?

No dobra, kolekcjonerka odebrana. Jakbyście widzieli w internetach filmik z Gdańska spod paczkomatu i wywiad z kolesiem, który na pytanie "Dlaczego kolekcjonerka?" odpowiada "Bo czemu nie", to jestem ja i prosiłbym o podesłanie linka przez PW xD

Gra zainstalowana, patch pobrany, jest pierwsza. Odpalamy ^^

Z wstępnych opinii na forach wnioskuję że optymalizacja stoi na wysokim poziomie więc Redzi dobrze się spisali co cieszy. Mam nadzieje że jutro z rana mnie już kurier odwiedzi.

Edited by NieMy