Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

REDzi swoim wsparciem dla Wiedźmina zawstydzają innych (no może oprócz Blizzarda). Dawno nie widziałem by jakieś studio tak długo wspierało swoją grę. W ostatnich latach wsparcie kończy się po wydaniu 2-3 łatek w ciągu tygodnia od premiery i koniec, a CDPR ciągle działa i próbuje udoskonalać swoje dzieło. Miło z ich strony.

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zagrałem w Edycję Rozszerzoną 2 (w sensie nie grałem w te dodatkowe misje w III Akcie), ale zgodzę się z Deadroth'em - narzekanie na support Wiedźmina 2 jest głupie. Dla mnie już w dniu premiery gra była w pełni grywalny, ale co rusz pojawiały się i pojawiają patche, które dodają nowe rzeczy, poprawiają błędy. Można byłoby powiedzieć, że mogli poczekać z wydaniem gry, ale prawda jest taka, że na starcie już była (i jest teraz tym bardziej) świetna, ew. powody do zmartwienia dawał Dzień 0, ale nawet Blizzard nie podołał temu wyzwaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przygody z Wieśkiem 2 nie należały do udanych.

Najpierw, pierwsza wersja, działała jak po grudzie, zwiechy, zwolnienia. Po łatkach mogłem już w spokoju grać i ocenić merytoryczną część gry, ale okazało się, że fantasy w polskim wydaniu mi nie leży. ;P

Plusem, niewątpliwie, jest wysoka trudność gry - wreszcie gracza nie traktuje się jak debila (Mass Effecty dążą w tym kierunku, Wiesiek, odwrotnie - jest coraz trudniejszy).

A w ogóle znalazłem dzisiaj konkurs na wygranie Wieśka 2 za zebranie lajków i - sądząc po niskim zainteresowaniu - zgarnięcie nagrody jest dośc proste. :Dhttps://www.facebook.com/Desperopl

Ja mam, ale może ktoś spróbuje. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam malutkie pytanie do fanów Wiedźmina tongue_prosty.gif

Albowiem coś ostatnio kusi mnie na takiego RPG (a nie wiem czy pytanie nadaje się do pomocnej dłoni no bo w sumie tam się chyba zadaje pytania tylko z problemem) i myślę czy by nie zapoznać się z Wiedźminem więc co lepiej kupić, osobno Edycję Rozszerzoną Wiedźmina 1 i potem ER Wiedźmina 2 czy lepiej wszystko razem w pakiecie (bo taki jest) z audiobookami ale tam jest Wiedźmin 1 ER i Wiedźmin 2 Edycja raczej premierowa (przez opakowanie widziałem, że pisze tam coś o monecie, kopercie, patchach, dodatkowy poziom trudności i coś w tym stylu ale opakowanie jest z edycji zwykłej).

Czy w ER jest coś czego żałowałbym po kupnie paku Wiedźminskiego (który nie zawiera ER) oprócz lepszej okładki? wink_prosty.gif

Nie mogę się zdecydować więc mam nadzieję, że ktoś tu mi poradzi (oczywiście chodzi o wersję PC).

PS: Czy Wiedźmin 2 będzie działał płynnie na Pentium Dual Core E5200, Geforce 9600 GT, 4 GB RAM, Windows XP z Service Pack 3 karta dźwiękowa Realitek HD AUDIO?

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba, że chcesz pobierać jeszcze 10 GB patcha do W2, to bierz pakiet

Akurat pobieranie patcha (o ile będzie potrzebne bo jak pisałem coś tam o patchach pisało na okładce więc być może jest na płycie z grą) to nie problem bo ściągam patch do Wieśka 2 i gram sobie w jedynkę wink_prosty.gif

No ale skoro piszesz, że z moim prockiem już raczej nie będzie chodzić no to na cholerę mi Wiedźmin 2 tongue_prosty.gif Chyba trzeba będzie najpierw procesor wymienić a potem się za Wieśka brać.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki IV akt? Jaką drogę obrałeś? Pana R.? Bo podczas drogi pana I. nie było IV aktu

To się obudziłeś, kolego - napisał ten post 24 stycznia. W Wiedźminie 2 nie ma IV aktu, natomiast autorowi tamtejszego postu chodziło IV akt z Wiedźmina 1 i złocistą polanę, na której występowały południce itp.

@Darkmen: Mi z kolei wydaje się, że z tym procesorem na minimalnych odpaliłbyś W2, choć głowy bym nie dał.

Edytowano przez Dayux
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie chce go zabić, bo nic do niego nie ma. Nawet się dość dobrze znają i Letho nie uznaje go za wroga. Dla mnie to nie jest podejrzane, bo gdyby chciał zabić Geralta to by to zrobił wcześniej. Ponadto Geralt uratował mu raz życie. Celem Letho było tylko wywiązanie się ze swojej części umowy i odbudowa jego szkoły. Co więcej, jak dowiedziałem się o nim więcej to za wszelką cenę chciałem zostawić go przy życiu i nawet więcej - pomóc. Dlatego mam nadzieję, że w trójce będę mógł z nim współpracować i wykonać jakiś wątek poboczny ze Szkołą Żmii.

Edytowano przez Kuchar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając dzisiejszą Uwagę na TVN, na końcu został zapowiedziany, na jutrzejszy program, wywiad z członkami CD Project RED, gdzie zostanie powiedziane między innymi jak pracuje się w takiej firmie itd. Wydaje mi się, że już wcześniej o tym słyszałem, ale zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up: Nie sądzę, aby zdradzili coś z Cyberpunk czy nowego Wiedźmina, a to dlatego, że program ten emitowany jest na całą Polskę, a nie na świat. A do tego wszystkiego, nie wszyscy gejmerzy czy osoby śledzące kroki REDów ogląda ów program. Zapewne powiedzą to, co już wcześniej mówili w jakimś dev-diary itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie,która ścieżka w Wiedźminie 2 jest bardziej "biała"?

Według mnie pan R. to ktoś na stylu dresa,do tego jest prowokujący .

A pan I. Działa jakoś bardziej moralnie (np.pomaganie krasnoludom) Jego cele zmieniły się od pewnego faktu (jak ktoś grał to wie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...