Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

I kto tu kłamie? Zbroja dla konia to niechlubna przeszłość, poza tym nikt Cię nie zmuszał do jej kupna. Obecnie do New Vegas wychodzą DLC które w istocie są płatne, ale każdy z nich w pojedynkę bije na głowę wszystkie darmówki od CDPRed. Co dostaliśmy od Redów? Sam wymieniłeś - trochę ubranek, arenę i dwa questy. Mi tam osobiście DLC z trollem zajęło piętnaście minut grania. Gdyby ktoś próbował taką cieniznę sprzedawać za pieniądze, to nikt by tego nie kupił. Dla porównania DLC do NV Old World Blues zajęło mi ponad 10 godzin, a i tak nie udało mi się odkryć wszystkiego, co zostało w nim zaprezentowane. 15 minut za darmo czy 10 godzin za 10 euro? Chyba jednak wybiorę to drugie...

Od kiedy przeszłość = kłamstwo? W którym miejscu skłamałem?

A DLC od Bioware? Paczka ubranek, paczka itemków za wszystko $$, questy długości darmówek CDPR za $$. DLC chamsko wycinane z gry (Deus Ex, DA:O, praktycznie większość tzw. "day one DLC") lub ukryte w folderach gry (SW: Force Unleashed 2). To że istnieją DLC które są warte ceny nie zmienia faktu że to kropla w morzu, a nie standard.

A podane przez Ciebie przykłady są po prostu żenujące. Zarówno NWN 1 jak i 2 były bogato i darmowo upatchowione jeszcze przez wiele lat po premierze, chociaż bugów w tej grze nigdy nie widziałem żadnych, również w gołych wersjach. Ponadto producent udostępnił graczom doskonałe narzędzia do moddingu, co umożliwiło powstanie tysięcy wspaniałych, darmowych modów. Żadnego z KOTORów nigdy nie patchowałem i nie napotkałem nawet najmniejszego buga ani crasha. Za to grając w Wiedźmina co rusz zgrzytałem zębami i miotałem przekleństwami z powodu rozmaitych anomalii i problemów.

Że co? NWN został z dużą ilością bugów porzucony, support się skończył bugi zostały, podobnie DA:O. NWN2 też nie jest bug free, ale nie był robiony przez Bioware. KOTOR 2 był NIEDOKOŃCZONY co twórcy SAMI przyznali. Wydali 2 patche jako tako łatające grę, obecnie można ściągnąć zrobiony przez fanów Restoration Patch który mniej więcej pokazuje jak gra powinna działać. Żenująca to jest Twoja wiedza.

Edytowano przez Sharp_one
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co? NWN został z dużą ilością bugów porzucony, support się skończył bugi zostały, podobnie DA:O. NWN2 też nie jest bug free, ale nie był robiony przez Bioware. KOTOR 2 był NIEDOKOŃCZONY co twórcy SAMI przyznali. Wydali 2 patche jako tako łatające grę, obecnie można ściągnąć zrobiony przez fanów Restoration Patch który mniej więcej pokazuje jak gra powinna działać. Żenująca to jest Twoja wiedza.

Cóż, CDPRed jakoś nie przyznał się do tego, że Wiedźmin 2 był NIEDOKOŃCZONY. A dwa patche w przeciągu pierwszego tygodnia po premierze pokazują coś zupełnie innego...

Dla mnie EOT. Nie będę prowadził dyskusji na poziomie wycieczek osobistych i flejmu, kiedy jedna strona wyraźnie przymyka oko na fakty niekorzystne dla jej argumentacji. Poproszę o listę tych pozostawionych w NWN bugów, bo podczas setek godzin grania jakoś nie uświadczyłem ani jednego. Ciągle tylko czytamy jak to wszystkie gry świata oprócz W2 są zabugowane, a mimo to większość graczy młóci w nie równo bez instalowania żadnych patchów. Czego z Wiedźminem z powodzeniem zrobić nie można. Można nawet posilić się na żart sytuacyjny.

Jaki podtytuł miał Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w siedzibie CDPRed w dniu premiery?

- pre-alpha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sharp_one

Z grą jest wszystko ok. To z Twoim kompem jest coś nie tak. Ja grałem zarówno na mocnym jak i słabym kompie w W2 i wszystko było ok.

Bzdura. Skoro żaden inny tytuł poza Wieśkiem nie sprawiał mi takich problemów, to nie gadaj, że to wina mojej grajmaszynki.

Gdzie Ty tam widzisz jedynkę? "Pewnie jedyny" nie ma nic wspólnego z liczbą, język polski się kłania. Powtórz też sobie definicję przypuszczenia.

Pozdro. Po prostu ciekawi mnie, skąd zaczerpnąłeś te "przypuszczalne dane". Aaa, już wiem.

Z d**y

Pytam ponownie, jeżeli Risen nie miał bugów to czemu został za bugi zjechany w recenzjach i czemu gracze narzekali na zabugowanie tej gry i czemu w patchu jest lista bugów do poprawy?

Powtarzam po raz kolejny (argh) że miał bugi, ale nie przeszkadzające w grze tak, jak te z Wiedźmaka .

Btw, jacy gracze? Ty i twój sąsiad to nie jest reprezentatywna liczba graczy.

A co do patcha - nie rozumiem cię. Z jednej strony wychwalasz CDP:R za to, że wypuścili łatkę do Błędnego Wiedźmina, z drugiej gnoisz za to samo Piranie.

Kolejne kłamstwo. Popieraj swoje wypowiedzi w faktach bo nie chce mi się już Ciebie poprawiać. Wyszły dodatki itemkowe: zestaw alchemika, szermierza i maga. Questy: Kłopoty z trollem i Wór piór, tryb areny.

Powiedział koleś, który nabijał się z dodatkowych ubranek dla mojego Szarego Strażnika. W takim razie, dla przypomnienia - przy kupnie DA: O otrzymuję darmowe DLC (zbroja + Shale). Przy DA2 : pełniaka ME2. Nie wspominając o darmowych DLC nie dorzucanych do pudełek.

Poza tym CDPR powiedziało wprost że wszystkie DLC będą za free, a tylko za pełnoprawne rozszerzenia będą pobierać opłaty.

Donald T. twierdził kiedyś, że nie podniesie podatków, a teraz mamy VAT 23%. Tak samo może być z DLC od Redów.

Jak nie jest? Czy Ty wiesz co to jest community? Patche do G3 dzięki którym gra jest grywalna wyszły od fanów a nie od Piranii. Tak z czapy mogę wymienić Bioware (NWN, DA:O, DA2), Obsidian (KoToR 2, Alpha Protocol), EA (praktycznie każda gra sygnowana ich logo), Bethesda (większość ich gier opiera się na łatkach graczy i modach). Zarówno za płatne g... DLC pokroju zbroi dla konia i paczek ze strojami za $$ jak i za nie poprawianie błędów podawanych przez fanów.

Gwoli ścisłości, twórcy ww. gier również wydawali do nich patche, których nie raczyłeś zauważyć.

Jest to przykład na to, że jednak polityka wsparcia CDPR bardziej się podoba graczom niż polityka innych deweloperów.

I dowodem na to jest przytoczona wypowiedź losowego typa z jakiegoś forum (pewnie wcześniej starannie wyselekcjonowana z grona innych)? Genialne. Po prostu argument nie do zbicia. Przekonałeś mnie!

Kiedy wyszedł Risen a kiedy W2. W Risena mało kto gra. A o problemach patrz mój post wyżej, jakie są to problemy.

Yap, bo w końcu Risen to mała, nic nieznacząca gierka jakiegoś nieznanego studia, w którą nikt nie gra, taka jest zabugowana. Nie to, co nasz Wieśmak rodzimy!!

Przecież tak własnie robisz. Wystarczy poczytać Twoje powyższe posty.

Wybacz, Mistrzu. Nie wiedziałem, że masz wyłączność na moce nadprzyrodzone na terenie Polski. Chciałem naśladować twój sposób argumentowania - nie wyszło. Wybacz!! </ironia>

Tzn. za co Redzi mają swój produkt? Oświeć nas.

To, że mają swój produkt za zwykłą siekankę, okraszoną jakąś tam fabułą?? Czuj się oświecony.

Jeżeli patche i dodatkowe rzeczy do już wydanej gry to nie jest jakaś łaska, to czemu inni deweloperzy tego nie robią?

Ależ robią. Tylko ty, kiedy ktoś ci to wypomina, zamykasz oczy i głośno powtarzasz "CDP:R, CDP:R".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że mają swój produkt za zwykłą siekankę, okraszoną jakąś tam fabułą?? Czuj się oświecony.

Oho, zaczyna się. Jeśli gra ma walkę w systemie zręcznościowym to nie jest rpgiem? W takim razie Risen też niezbyt pasuje, tak samo Gothic i DE...

Powtarzam po raz kolejny (argh) że miał bugi, ale nie przeszkadzające w grze tak, jak te z Wiedźmaka .

Tu akurat to ty nie masz racji. We wczesnej wersji Risena postacie wręcz uwielbiały się w kretyński sposób bugować, a ze strachem podchodziłem do każdego questa gdzie musiałeś iść za jakimś NPC, przez co wiele questów było nie do wykonania. We wczesnej wersji Wiedźmina natomiast skopana była optymalizacja i problemy z walką, ale z żadnym questem nie było problemów. Pewnie zaraz napiszesz, że ty tego nie odnotowałeś, ale sam też nie jesteś reprezentatywną liczbą graczy.

A gdybyś chciał się przyczepić właśnie do problemów z walką - idź w Risenie pokonać zgraje jaszczurów, którą twórcy ustawili tak zmyślnie że nawet najzdolniejszy szermierz nie da jej rady na czysto, przez co trzeba uciekać się do kombinowania.

Do reszty nie chcę mi się ustosunkowywać - wasza wojna.

Edytowano przez Abyss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, zaczyna się. Jeśli gra ma walkę w systemie zręcznościowym to nie jest rpgiem? W takim razie Risen też niezbyt pasuje, tak samo Gothic i DE...

Chodzi o to, że twórcy dodali do gry tryb opierający się tylko i wyłącznie na siekaniu kolejnych hord wrogów. To chyba nie jest RPG, prawda?

Tu akurat to ty nie masz racji. We wczesnej wersji Risena postacie wręcz uwielbiały się w kretyński sposób bugować, a ze strachem podchodziłem do każdego questa gdzie musiałeś iść za jakimś NPC, przez co wiele questów było nie do wykonania. We wczesnej wersji Wiedźmina natomiast skopana była optymalizacja i problemy z walką, ale z żadnym questem nie było problemów. Pewnie zaraz napiszesz, że ty tego nie odnotowałeś, ale sam też nie jesteś reprezentatywną liczbą graczy.

Nie zawiodę cię i napiszę: ja tego nie odnotowałem. Serio. Tu możemy stawiać mój głos przeciwko twojemu, ale fakt faktem, że w Risenie nie miałem do czynienia z błędami utrudniającymi rozgrywkę.

A gdybyś chciał się przyczepić właśnie do problemów z walką - idź w Risenie pokonać zgraje jaszczurów, którą twórcy ustawili tak zmyślnie że nawet najzdolniejszy szermierz nie da jej rady na czysto, przez co trzeba uciekać się do kombinowania.

Ja właśnie zaliczyłbym trudność walk w Risenie jako zaletę. Nie wiem, czy był to zabieg zamierzony, ale dzięki temu nie miało się tam poczucia, że jest się super-uber herosem ratującym świat. Każdą walkę trzeba było planować, dbać o obronę i wyprowadzać kontrataki. Nie to, co w Wieśku, w którym wystarczyło zaklikiwać przeciwnika na śmierć, od czasu do czasu aktywując Quen. :lol2:

@DOWN

Jako, że moja odpowiedź została wymoderowana i nie chce mi się pisać jej po raz drugi (tym bardziej, że pewnie znowu skończyłoby się tak samo), tu nasza dyskusja się zakończy, chyba, że chce ci się ciągnąć to gdzie indziej. Tak czy inaczej, pozdrawiam (dawno nie miałem okazji prowadzić tu dyskusji w tak złośliwym tonie - brakowało mi tego ;] )

Edytowano przez Mish
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sharp_one

Z grą jest wszystko ok. To z Twoim kompem jest coś nie tak. Ja grałem zarówno na mocnym jak i słabym kompie w W2 i wszystko było ok.

Bzdura. Skoro żaden inny tytuł poza Wieśkiem nie sprawiał mi takich problemów, to nie gadaj, że to wina mojej grajmaszynki.

>> Wiedźmin ma bardzo duże wymagania sprzętowe. Dlatego tnie się na słabych kompach. Tyle w temacie

Gdzie Ty tam widzisz jedynkę? "Pewnie jedyny" nie ma nic wspólnego z liczbą, język polski się kłania. Powtórz też sobie definicję przypuszczenia.

Pozdro. Po prostu ciekawi mnie, skąd zaczerpnąłeś te "przypuszczalne dane". Aaa, już wiem.

Z d**y

>> Powtarzam, ale pewnie i tak nie dotrze. Z recencji, opinii graczy na forach, serwisów o grach (czyli tak z d***, bo się nie zgadza z Twoim kłamstwem). Jesteś jedyną znaną mi osobą która stwierdziła że Risen nie miał bugów, ergo moje przypuszczenie że jesteś jedyny

Pytam ponownie, jeżeli Risen nie miał bugów to czemu został za bugi zjechany w recenzjach i czemu gracze narzekali na zabugowanie tej gry i czemu w patchu jest lista bugów do poprawy?

Powtarzam po raz kolejny (argh) że miał bugi, ale nie przeszkadzające w grze tak, jak te z Wiedźmaka .

Btw, jacy gracze? Ty i twój sąsiad to nie jest reprezentatywna liczba graczy.

A co do patcha - nie rozumiem cię. Z jednej strony wychwalasz CDP:R za to, że wypuścili łatkę do Błędnego Wiedźmina, z drugiej gnoisz za to samo Piranie.

>> Mówisz to po raz pierwszy, wcześniej twierdziłeś że ich nie ma. I widzę że już sam się gubisz w swoich kłamstwach. Piranii dostało się za zabugowanego G3 którego muszą naprawiać fani bo Piranie G3 olali, a wydawca nie omieszkał przyciąć kasiorki na jeszcze gorszym dodatku.

Kolejne kłamstwo. Popieraj swoje wypowiedzi w faktach bo nie chce mi się już Ciebie poprawiać. Wyszły dodatki itemkowe: zestaw alchemika, szermierza i maga. Questy: Kłopoty z trollem i Wór piór, tryb areny.

Powiedział koleś, który nabijał się z dodatkowych ubranek dla mojego Szarego Strażnika. W takim razie, dla przypomnienia - przy kupnie DA: O otrzymuję darmowe DLC (zbroja + Shale). Przy DA2 : pełniaka ME2. Nie wspominając o darmowych DLC nie dorzucanych do pudełek.

>> A za resztę $$$$$$$. Gdzie ja się nabijałem z ubranek dla Szarego strażnika? Nabijałem się z ubranek do ME2 które nie są przedmiotami w grze a tylko nową teksturką, bo nic innego nie wnoszą. Oczywiści za $$$$. Ale to CDPR jest złe.

Poza tym CDPR powiedziało wprost że wszystkie DLC będą za free, a tylko za pełnoprawne rozszerzenia będą pobierać opłaty.

Donald T. twierdził kiedyś, że nie podniesie podatków, a teraz mamy VAT 23%. Tak samo może być z DLC od Redów.

>> Ach, nienawiść do premiera, chyba już wszyscy wiemy z jakich środowisk pan się wywodzi :happy: To wiele wyjaśnia. Jak na razie CDPR dotrzymuje tego słowa, jeżeli się to zmieni pierwszy rzucę kamień, ale jak na razie sytuacja jest klarowna.

Jak nie jest? Czy Ty wiesz co to jest community? Patche do G3 dzięki którym gra jest grywalna wyszły od fanów a nie od Piranii. Tak z czapy mogę wymienić Bioware (NWN, DA:O, DA2), Obsidian (KoToR 2, Alpha Protocol), EA (praktycznie każda gra sygnowana ich logo), Bethesda (większość ich gier opiera się na łatkach graczy i modach). Zarówno za płatne g... DLC pokroju zbroi dla konia i paczek ze strojami za $$ jak i za nie poprawianie błędów podawanych przez fanów.

Gwoli ścisłości, twórcy ww. gier również wydawali do nich patche, których nie raczyłeś zauważyć.

>> A gdzie ja napisałem że nie wydawali? Ja napisałem, że nie poprawiali błędów zgłaszanych przez fanów. Że w przeciwieństwie do CDPR mają gdzieś ich zdanie.

Jest to przykład na to, że jednak polityka wsparcia CDPR bardziej się podoba graczom niż polityka innych deweloperów.

I dowodem na to jest przytoczona wypowiedź losowego typa z jakiegoś forum (pewnie wcześniej starannie wyselekcjonowana z grona innych)? Genialne. Po prostu argument nie do zbicia. Przekonałeś mnie!

>> Przytocz przykład (różnica między przykładem a dowodem jest dla Ciebie widzę czarną magią) przeciwnej opinii. Nie będę wklejał tu dziesiątek czy setek podobnych opinii, bo będzie to zwykły spam. Poczytaj troszkę więcej niż forum CDA to się może przekonasz czy ta opinia jest wyznacznikiem ogólnej opinii.

Kiedy wyszedł Risen a kiedy W2. W Risena mało kto gra. A o problemach patrz mój post wyżej, jakie są to problemy.

Yap, bo w końcu Risen to mała, nic nieznacząca gierka jakiegoś nieznanego studia, w którą nikt nie gra, taka jest zabugowana. Nie to, co nasz Wieśmak rodzimy!!

>> A co, może nie wyszedł w 2009? Może nie został zjechany w recenzjach? Może podbił zachód i sprzedał się w milionie egzemplarzy? No słucham może mówimy o innych grach?

Przecież tak własnie robisz. Wystarczy poczytać Twoje powyższe posty.

Wybacz, Mistrzu. Nie wiedziałem, że masz wyłączność na moce nadprzyrodzone na terenie Polski. Chciałem naśladować twój sposób argumentowania - nie wyszło. Wybacz!! </ironia>

>> Ja podaje fakty, Ty już sam się gubisz w tym co piszesz. Wnioski można wyciągnąć samemu

Tzn. za co Redzi mają swój produkt? Oświeć nas.

To, że mają swój produkt za zwykłą siekankę, okraszoną jakąś tam fabułą?? Czuj się oświecony.

>> Hahahaha. Jedna z najbardziej nastawionych na fabułę gier. Gra w której system wyborów stawiany jest za wzór. Siekanka. Żart? Groteska? Jeżeli W2 jest siekanką to co nią nie jest? DA2 z falami wychodzącymi z d*** wrogów? Rozbawiłeś mnie setnie.

Jeżeli patche i dodatkowe rzeczy do już wydanej gry to nie jest jakaś łaska, to czemu inni deweloperzy tego nie robią?

Ależ robią. Tylko ty, kiedy ktoś ci to wypomina, zamykasz oczy i głośno powtarzasz "CDP:R, CDP:R".

>> Kto to robi? Nazwiska, kontakty! :wink: Deweloperów majacych taka politykę jak CDPR można policzyć na palcach i to bez ściągania butów.

Edytowano przez Sharp_one
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że twórcy dodali do gry tryb opierający się tylko i wyłącznie na siekaniu kolejnych hord wrogów. To chyba nie jest RPG, prawda?

A więc o to chodziło... Tryb został stworzony głównie dla casuali, na wzór tych wszystkich kretyńskich autologów, żebyś mógł sobie wklejać na fejsbuczka wyniki z walk na arenie i patrzeć jak twoje znajome z wrażenia ściągają majtki przez głowę :happy:. Czy jednak ujmuje on coś z rozgrywki singlowej? Wydaje mi się, że jeśli nie jest integralną i wymaganą do ukończenia częścią gry to raczej zwykły dodatek - nikt nie każe go nawet uruchamiać.

Nie zawiodę cię i napiszę: ja tego nie odnotowałem. Serio.

Grałeś zaraz po premierze? Bo odnoszę wrażenie, że nie, albo miałeś niesamowitego farta. ;)

Jeśli chodzi o trudność walki i jaszczury to trochę źle się sprecyzowałem. Nie myślałem o tej walce jako o trudnej, po prostu skubańcy byli tak chamsko ustawieni, że walka dla postaci korzystającej głównie z broni białej była niemal niemożliwa do wykonania, a przez "kombinowanie" nie miałem na myśli taktycznego podejścia do walki tylko chamskie wyciąganie ''po jednym" żeby cała armia nie pożarła mnie na kolacje. W Wieśku walki gdy już się przyzwyczaić do systemu, były zawsze do wykonania bez nieuczciwych kombinacji wykorzystujących bugi.

>> Wiedźmin ma bardzo duże wymagania sprzętowe. Dlatego tnie się na słabych kompach. Tyle w temacie

Z tej wypowiedzi wynika jakoby Wiedźmin nie miał problemów z optymalizacją, co jest kompletną bzdurą i nie wiem jak nawet najbardziej zagorzały fanboj może się posunąć do wysuwania takich wniosków. Jeśli śledziłeś fora gry od dnia premiery powinieneś zauważyć, że gra miała bardzo dużo problemów z optymalizacją, które występowały zarówno na nowych sprzętach jak i tych spełniających wymagania. Mówiąc prosto działanie gry było często loterią i to, że koledze gra kiepsko działała nie musi być wynikiem jego konfiguracji sprzętowej.

Edytowano przez Abyss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1 z serwisów pokazywali Wiedźmina 2 w pudełku podstawowym z nalepką 2.0, to było przy okazji premiery na XBOXa. Stąd moje zaciekawienie.

"CD Projekt wymienił pełną listę zmian jakie weszły do wersji 2.0 Wiedźmina 2. Wersja ta dostępna będzie od 29 września jako bezpłatna aktualizacja, oraz w postaci nowego, rozszerzonego wydania zawierającego wszystkie dotychczasowe dodatki DLC. Otrzymamy nowy tryb rozgrywki (Arena), samouczek (osobna krótka przygoda), mroczny poziom trudności (Dark Mode) oraz kilkanaście poprawek dotyczących walki. Wyeliminowanych zostanie także sporo innych nieudogodnień. "

http://gry.polter.pl/W-czwartek-Wiedzmin-2...ersji-20-w52199

Edytowano przez mystic8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryb Arena jest świetny - wymagający i wciągający :). Jeśli nie wiecie, z czym to się je, to coś a la tryb wyzwań w Batmanie. Z tym, że Batman od początku ma przewagę nad przeciwnikami, a my startujemy Geraltem całkowicie gołym (w sensie zdolności) i powoli levelujemy i zdobywamy lepsze itemy wraz z kolejnymi falami przeciwników. Wynikami można się pochwalić na forum gry lub facebooku.

Co do wersji 2.0: Jest dostępna tylko w formie patcha do pobrania, do sklepów trafiły zaś zestawy Wiedźmin: Edycja Rozszerzona z Platynowej kolekcji + Wiedźmin 2 z folią i nalepką przypominającą o wersji 2.0 w cenie 100 zł.

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy coś źle zrozumiałem, ale wydawało mi się, że gdzieś przeczytałem zapowiedź alternatywnej wersji kolorystycznej wiedźmina w wersji 2.0 - ciemniejszej. Czy może pokiełbasiło mi się tylko z Dark Mode? Bo nie mogę znaleźć takiej opcji, a mam nadzieję że on nie występuje tylko w tym najwyższym poziomie trudności? (Bo z bugami które doświadczam na swoim kompie, granie na łatwym stanowi wyzwanie) Nie podoba mi się ta pierwotna, kolorkowa wersja z pomarańczowo-czerwonym ogniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co do tej pory zaobserwowałem, to filtr uruchamia się tylko podczas używania, któregoś z przeklętych mieczy, które są dostępne tylko na mrocznym poziomie trudności.(chyba) BTW: Ten filtr strasznie męczy oczy, chyba wolałbym grać bez niego, a ekwipunek strasznie ułatwia rozgrywkę choć kosztuje całkiem sporo.

Edytowano przez Cambrinus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc za ten cały mroczny ekwipunek na dodatek trzeba zapłacić orenami? Ja liczyłem bardziej na jakiś mały queścik, bądź zwykły drop z silniejszych wrogów. Chyba jednak nie będę przechodził po raz kolejny Wiedźmina specjalnie dla takich pierdółek, poczekam, może jeszcze coś wydadzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...