Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Kto jest tak genialny jak ja i nie używał innych znaków prócz podstawowego aż do zabicia kejrana? Dopiero wtedy się kapnąłem, że to trzeba kliknąć na znak, a nie jedynie najechać na ikonkę... Gdyby czarodziejka się nie darła, co mam zrobić, to bym przechodził grę używając jednego znaku.

Nie rozdałem też żadnego punktu umiejętności (kończę 2 akt), bo też nie wiem jak to zrobić. Huray...!

Ale gra przednia, już nie jest tak zabójczo trudno, jak było tylko z tym pierwszym znakiem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@opti

A ja powiem, że wg. mnie jest bardzo dobrze.

Przy sprzęcie z sygnatury, ustawieniu wszystkiego na full poza uberpróbkowaniem i SSAO gra zwalnia mi tylko gdy przechodzę przez drzwi/wrota do innej lokacji.

Nawet przy większej ilości wrogów (ze 20 nekkerów w jaskini) nie mogę narzekać na płynność gry.

Własne odczucia co do gry:

Grą jestem oczarowany. Grafa wygląda bajecznie, promienie słońca fajnie przechodzą przez drzewa. Najbardziej urzekły mnie jednak przerywniki filmowe na silniku gry - ostrość na tym co jest blisko gracza oraz rozmycie tego co jest w oddali. Żeby to zobrazować radzę udać się na sam początek gry gdy

Geralt ma być przesłuchiwany w locham i wchodzi Roche.

No dla mnie cud, miód i malinki.

Od oprawy dźwiękowej mogę mieć tylko za złe, że dosyć często powtarzają się rozmówki między NPCami oraz niektórzy aktorzy podkładający głosy ZUPEŁNIE nie pasują to swoich postaci ;/ (chodzi o postacie bardzo trzecioplanowe - główni bohaterzy są ok).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje zadań pobocznych, których praktycznie nie ma, zadania poboczne z prawdziwego zdarzenia są może 3, 4? Nie liczę zleceń i pokera, siłowania się na rękę oraz walk na pięści, bo tego nawet zadaniami nie można nazwać. Przez całą grę miałem wrażenie, że mam się zająć tylko głównym wątkiem fabuły, bo nic innego się nie liczy.

no way.

Ja od kilku ładnych godzin robię tylko zadania poboczne, jest ich całkiem sporo i fajnie, że nie są oczywiste, czasem trzeba coś podsłuchać, czasem wejść do odpowiedniej chaty o odpowiedniej porze lub z kimś pogadać. O mały włos w I akcie przegapiłbym dalszą część historii amuletu z prologu i misję z kacem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komus w jakikolwiek sposob rozwinal sie quest od dwoch kolesi w Flotsam?

Chodzilo o jakies dlugoterminowe testowanie elisksirow.

Ja kompletnie nic z tego nie zrozumialem. To w sumie, nie byl nawet quest, bo w dzienniku nie ma o tym ani slowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam negatywne opinie z Metacritic i bardzo podoba mi się opinia,że Wiedźmin2 jest słabym portem gry konsolowej. Chyba cześć ludzi zapomina,że wersja konsolowa aktualnie nie istnieje ale co zrobić. Część ludzi narzeka na głównego bohatera,jego wygląd itp. No cóż jeżeli jest to gra o wiedźminie na podstawie książki to ciężko by bohaterem był ktoś inny. No i jeszcze podobno tragiczna optymalizacja,jak na moim kompie chodzi na średnich to jakim cudem komuś może się ciąć?

---------

Teraz jestem w drugim akcie i wybieram się po

sztandar. Miecz i grot

już posiadam więc jeszcze tylko to i

medalion

. Aktualnie jestem zachwycony grą i czuję,że potem przejdę jeszcze raz tylko grając jako przyjaciel nieludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem, pograłem i na moim sprzęcie się niestety trochę tnie. Ale tak to gra super. Styl walki w porównaniu do jedynki jest świetny.

Podoba mi się bardziej niż ten z Mass Effecta. Fabuła również jest bardziej zachęcająca, przynajmniej mnie jedynka odtrąciła lekko.

P.S.

Na moim sprzęcie:

Intel Core 2x2.2 GHz

Nvidia GeForce 240 GT

2 GB ram

Win 7, instalacja sterowników Beta do karty graficznej i usunięcie 3D Vision, pozwoli mi płynnie grać na najniższych detalach w rozdzielczości

1280x720?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wypiszemy sobie wszystkie perki jakie można otrzymać w grze? :D Od teraz będę śledził gdzie się co dostaje. Na razie mam tyle:

Asasyn - 25% więcej obrażeń gdy atakujemy od tyłu. Miejsce zdobycia: Prolog.

Podczas odbijania balisty z rąk żołnierzy La Valletów idź na tyły placu. Znajdziesz tam zwłoki Altaira(jest to jednocześnie easter egg).

Iluzjonista - Obrażenia znaków +3 - Z tego co zaobserwowałem dostajemy go bez żadnych ceregieli w trakcie prologu.

Podczas ucieczki z więzienia już go miałem. Podejrzewam, że dostaje się go przy użyciu Axii na kapłanie w świątyni

Mocne plecy - +50 do maksymalnego udźwigu - Prolog.

Oszczędź Arjana. Perk dostaniesz tuż po wyjściu z więzienia

Na razie mam tyle. Będę aktualizował tą listę w kolejnych postach czy coś w ten deseń.

Jest mi też wiadome, że dostaje się perk dający 10% redukcji obrażeń, jeśli

na początku 1 aktu nie wyjdziemy z bariery ochronnej Triss

.

W poprzedniej grze dostałem perka "Fechmistrz" dający zwiększone obrażenia z walki mieczem. Prawdopodobnie za

zabicie Arjana

. Musiałbym to jednak jakoś potwierdzić. W ogóle trochę w poprzedniej grze tych perków miałem, ale nie pamiętam co dawały, ani jak je zdobyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś z was pomieszały się składniki vitriol z vermilionem? No i jeszcze gra mi gra dosyć często wywalała się na pulpit, ale pobrałem nowe sterowniki z http://pliki.onet.pl/plik573_NVIDIA.GeForc...75.27.Beta.html i jest dużo lepiej.

No i z tymi 24 godzinami to przesada, gram od wtorku po kilka godzin dziennie i jestem na początku drugiego aktu, enki

pewnie przechodził ją sprintem. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj opłacało się oglądać KSW 16. Czemu? Dowiedziałem się, że ulubioną grą Janka Błachowicze jest Wiedźmin 2(co jest dziwne skoro gra nie ma jeszcze nawet tygodnia :D). Akurat przechodziłem obok włączonego telewizora, gdy usłyszałem jakieś komentarze o W2, strzydze, potworach itp. Pierwsze co pomyślałem to "Cholera! Źle z tobą. Idziesz korytarzem szkolnym - słyszysz głosy mówiące o Wieśku. Oglądasz konfrontację sztuk walki - słyszysz o Wieśku". Na szczęście nie jest jeszcze ze mną tak źle. Oto fragment jednego z ostatnich wywiadów z Błachowiczem:

FN: Do Twojej walki zostały 4 dni, jak wygląda teraz Twój dzień? Trenujesz jeszcze czy już odpoczywasz?

Jan Błachowicz: Trenuję cały czas, ale już bardzo lajtowo, tylko luźna tarcza wieczorem. W ciągu dnia wyprowadzam psa, kupiłem sobie Wiedźmina dwójkę i zaczynam go przechodzić po mału. W ten właśnie sposób sobie spędzam dzień.

Jestem tylko ciekawy - czy to po prostu tak wyszło czy może to jakiś zaplanowany Viral ze strony CDP. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma przesady, ja wiekszosc q pobocznych robilem i ponizej 30 godzin na pewno calosc, zreszta nie ja jedyny :wink:

I tego właśnie nie rozumiem.

Co to za różnica, czy da się przejść całość w 24 czy 30 godzin? A że Portal 1 to na YT ktoś pokazał, że mozna przejść w 10 czy 20 minut... tylko co z tego?

cRPG to nie wyścigi rajdowe - tu właśnie liczy się, by zwiedzić jak najwięcej, przyjrzeć się każdemu krzakowi, każdemu drzewku, każdemu zakamarkowi - choćby i po 10 razy - a nie lecieć do finału na złamanie karku.

Pykam sobie średnio po 2 - 3 godzinki dziennie, od 17 maja, wciąż jestem w pierwszym akcie, wciąż mam Kejrana przed sobą, wiele pobocznych zadań mi pewnie już nie zostało, ale... moim zdaniem, smak gry wypracowuje się nie tempem rozgrywki w stylu, olać subquesty, gdzie wyjście z lokacji, chcę dalej... itp.

Spędzam przyjemnie czas na pykaniu sobie w kości (choć ograniczenie stawki trochę drażni), bo nie brak chętnych do zasilania mojego trzosa, w przeciwieństwie do szybkiej eksterminacji przeciwników w konkursach walk, plączę się po lesie, wybijając potworki, ucząc się tricków i kombinacji walki mieczem plus znaki oraz petardy czy bomby, opanowuję to do względnej dokładności, bo zakładam, że przyda się później.

A że gra jest słabo zoptymalizowana? Może i tak jest, ale kiedy planowałem zakup kompa, wiedziałem, że braknie mi kasy, którą dysponowałem "od ręki" więc uznałem, że lepiej dopożyczyć trochę, ale mieć coś, co będzie trzymało standard przez dwa, trzy lata bez podkręcania niż za rok płakać, że gry się tną, że muszę zjeżdżać z ustawieniami do minimum, żeby walka z pięcioma przeciwnikami miała chociaż ze 20 fpsów...

A że są błędy? A który program ich nie ma? To i tak w porównaniu do części pierwszej błędów jest znacznie mniej. A przynajmniej są mniej zauważalne.

Ale, jak to się mówi, że gdy baletnica nie umie tańczyć, to mówi, że ma buciki za ciasne. Narzekania, że błędy, że wywala do pulpitu... ale gdyby tak przygotować się programowo do gry? Wysprzątać rejestr, zdefragmentować partycje, odświeżyć sterowniki (jeśli to konieczne), to nagle okazuje się, czy część postów z tymi utyskiwaniami w ogóle by nie zaistniała na forum CD-A, bo po wykonaniu paru z tych czynności - nagle! wszystko zaczyna działać czy płynniej pracować.

Uznaję tę produkcję za bardzo udaną, zauważam, że wyciągnięto kilka wniosków z poprzedniej części unikając tych błędów teraz, że o paru sprawach zapomniano lub nie przemyślano ich może dość dokładnie, co zaowocowało niedociągnięciami lub obniżeniem nawet nieco jakości w samej strukturze gry, miałbym może kilka sugestii odnośnie następnej części, o ile taka będzie w planach.

Dosyć tego. Czas już popykać trochę (:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komus w jakikolwiek sposob rozwinal sie quest od dwoch kolesi w Flotsam? (..)w dzienniku nie ma o tym ani slowa.

jestem dopiero w I akcie, ale od nich dostaje się po prostu mutagen. Możliwe że 'zamontowanie go później ma jakieś skutki. Lub coś nie zaskoczyło.

Napotkałem już dwa błędy w grze, dość poważne, bo fabularne. Niby nic wielkiego, ale nie mogłem zrobić czegoś co bym zrobić chciał.

Np. w zadaniu z kadzidłami.

Nie dałem sobie zasłonić oczu, przez co koleś dał mi namiar na laboratorium. I na miejscu nie miałem żadnego wyboru - jak okazało się, że to oszust współpracujący ze wiewiórami chcący robić legalny fistech - nie mogłem z tym nic zrobić jeśli dałem mu prawdziwą recepturę. Musiałem z nim współpracować. Żeby tego nie robić, trzeba było albo dać podróbę, albo dać sobie zasłonić oczy.

bez sensu trochę, bo końcowa opcja dialogowa była podobna, tyle że Wiedźmin nie zareagował tak, jakby mógł zareagować w momencie gdy

nie poszedł do laboratorium sam, tylko został tam zaprowadzony z opaską.

Edytowano przez dekameron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bliski zmiażdżenia papierowej figurki Drauga. Właśnie jestem w końcówce II Aktu, na walce z

Draugiem

. Masakra. Pierwszy trudny element w grze, jak na razie nie miałem większych problemów. Biorę go z tej, i z tej, i z tamtej. Nic :D Ale dobrze, że jest taki wymagający element? A jak Wy go pokonaliście? Ja jak na razie stosuję taktykę:

Quen+uniki+bieganie. Biję co jakiś czas, ale to na oślep. Jak podbiega, to takie trzęsienie wywołuje, że nic nie widzę

. Jakieś rady?

A co do optymalizacji. Zmieniłem szczegółowośc na średnią i teraz zalicza zwiechy, tylko przy doładowywaniu lokacji, np. po przejściu przez drzwi. Da się znieść ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tego właśnie nie rozumiem.

Co to za różnica, czy da się przejść całość w 24 czy 30 godzin? A że Portal 1 to na YT ktoś pokazał, że mozna przejść w 10 czy 20 minut... tylko co z tego?

cRPG to nie wyścigi rajdowe - tu właśnie liczy się, by zwiedzić jak najwięcej, przyjrzeć się każdemu krzakowi, każdemu drzewku, każdemu zakamarkowi - choćby i po 10 razy - a nie lecieć do finału na złamanie karku.

nie zrozum mnie zle, ale dla mnie, W2 nie jest taka gra o czym ktos tu juz wspomnial, W2 mocno naciska na ciagniecie glownego watku a poboczne zadania sa bo sa, taki smaczek, ale w porownaniu do np. W1 - jest ich naprawde malo, ja nie gralem na wyscigi, po prostu gralem, robilem poboczne zadania ale widze tutaj zadnego absorbujacego zajecia na dluzej, a szkoda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaliczyłem pierwszy raz Wiedźmina, a z tego co widze nie skończy się to 'jedna nocą' ;). Króciutkie podsumowanie z mojej perspektywy? Piękna grafika (przy raczej słabej optymalizacji - 4 giga ramu, 4 rdzenie 3.4 ghz i gf 275 gtx nie starczaja na wygodne high), wspaniała opowieść i dobra mechanika. Gra ma swoje wady i bugi. W pewnej misji nie zaliczało mi zabicia pewnej osoby ( 4 wczytywania aż się udało dalej dojść), są też rozwiązania irytujące (zapalanie pochodni zamiast otwierania drzwi czy też brak możliwośći przejśćia przez drzwi zaraz za osobą nam towarzyszącą). Nie zmienia to jednak faktu, że gra jest po prostu świetna. Oceny mogą być tylko dwie - dla fana uniwersum 10, dla zwykłego gracza 9.

Edytowano przez Czajus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komus w jakikolwiek sposob rozwinal sie quest od dwoch kolesi w Flotsam?

Chodzilo o jakies dlugoterminowe testowanie elisksirow.

Ja kompletnie nic z tego nie zrozumialem. To w sumie, nie byl nawet quest, bo w dzienniku nie ma o tym ani slowa.

Też wydało mi się to dziwne, to pewnie nie do końca wycięte dlc.

Grę skończyłem dzisiaj i trochę zawiodło mnie zakończenie. Pytanie do ludzi którzy przeczytali sagę Spakowskiego i skończyli W2:

Czy w książkach był jakiś motyw związany z biedronką? Czytałem dawno temu i coś mi świta, ale głowy nie dam.

Moje spostrzeżenia na minus:

- Geralt gdy coś mówi ma mimikę ryby

- niewygodny ekwipunek zrobiony pod konsolę, dużo błędów w opisach składników alchemicznych, eliksirów

- słabe zakończenie (chciałoby by się by było tak efektowne jak w mass effectach) brakowało mi

plansz z dalszymi losami bohaterów z którymi zetkną się Biały Wilk

- NCP powtarzające swój tekst jak mantrę

Poza tym cud i miód, a szczególnie:

- modeli postać tak szczegółowych nie widziałem w żadnej innej grze i do tego ostre jak brzytwa tekstury

- cutscenki wyglądają niesamowicie

- mistrzowski prolog

Pytanie do was: Jakie nawiązania do swoich czynów z pierwszej części zauważyliście w Zabójcach Królów? Ja znalazłem ich strasznie mało:

Adda małżonką Radowida, rycerz Płonącej Róży w obozie Henselta chcący pomścić Zygfryda i posłaniec Talara we Flotsam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bliski zmiażdżenia papierowej figurki Drauga. Właśnie jestem w końcówce II Aktu, na walce z

Draugiem

. Masakra. Pierwszy trudny element w grze, jak na razie nie miałem większych problemów. Biorę go z tej, i z tej, i z tamtej. Nic :D Ale dobrze, że jest taki wymagający element? A jak Wy go pokonaliście? Ja jak na razie stosuję taktykę:

Quen+uniki+bieganie. Biję co jakiś czas, ale to na oślep. Jak podbiega, to takie trzęsienie wywołuje, że nic nie widzę

. Jakieś rady?

Ja robiłem Geralta szermierzem, ale wymaksowałem Quen i wymaksowałem odbijanie ciosów przez Quen. W walce z Draugiem włączałem tez znak i go atakowałem, jak się znak skończył, odbiegałem włączałem i znowu go biłem : ) Generalnie dobrze jest wymaksować sobie Quena, bo to jest bardzo przydatny znak : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wypiszemy sobie wszystkie perki jakie można otrzymać w grze? :D Od teraz będę śledził gdzie się co dostaje. Na razie mam tyle:

Asasyn - 25% więcej obrażeń gdy atakujemy od tyłu. Miejsce zdobycia: Prolog.

Podczas odbijania balisty z rąk żołnierzy La Valletów idź na tyły placu. Znajdziesz tam zwłoki Altaira(jest to jednocześnie easter egg).

Iluzjonista - Obrażenia znaków +3 - Z tego co zaobserwowałem dostajemy go bez żadnych ceregieli w trakcie prologu.

Podczas ucieczki z więzienia już go miałem. Podejrzewam, że dostaje się go przy użyciu Axii na kapłanie w świątyni

Mocne plecy - +50 do maksymalnego udźwigu - Prolog.

Oszczędź Arjana. Perk dostaniesz tuż po wyjściu z więzienia

Na razie mam tyle. Będę aktualizował tą listę w kolejnych postach czy coś w ten deseń.

Jest mi też wiadome, że dostaje się perk dający 10% redukcji obrażeń, jeśli

na początku 1 aktu nie wyjdziemy z bariery ochronnej Triss

.

W poprzedniej grze dostałem perka "Fechmistrz" dający zwiększone obrażenia z walki mieczem. Prawdopodobnie za

zabicie Arjana

. Musiałbym to jednak jakoś potwierdzić. W ogóle trochę w poprzedniej grze tych perków miałem, ale nie pamiętam co dawały, ani jak je zdobyć.

W akcie numer 2, niemal w samej końcówce[OSTRY SPOILER],

po stronie Roche już po prześledzeniu losów zmarłego zabójcy, udałem się na miejsce gdzie mieli być wiedźmini. Był tam konający Serrit (czy jakoś tak) i Golem. Po zabiciu golema taki perk

Dawid - zadajesz o 10% większe obrażenia w walce z większymi przeciwnikami

A oprócz tego znalazłem w Wiedźminie fajną książkę :)

1306026157_by_Kotekwielki_500.jpg

:trollface: :trollface: :trollface:

Jak się podoba to nie pogardzę plusem

dobre.png

Edytowano przez Enough
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że powiedzieliście o tych perkach bo w sumie nie wiedziałem do końca jak one działają ^^ Perk ''Assasyn'' już przepadł, no trudno, ale będę starał się zdobywać resztę:)

Czy faktycznie po imporcie zapisu z ''jedynki'' widać odwołania do naszych wcześniejszych wyborów ? Sam jestem na początku 2 aktu i jeszcze się z tym nie spotkałem. Jest to w późniejszych etapach gry ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak. Jak zasiadłem do gry tuż po premierze byłem zachwycony. Fajna grafika, świetna historia, postacie, rozgrywka...to wszystko bardzo mi się podobało. Zwłaszcza II akt uważam za genialny, choć momentami za bardzo wydłużony. Natomiast akt III to jakaś kpina...nie dosyć, że krótki to jeszcze rozwiązanie historii + epilog...ręce mi opadły. Cały zachwyt grą uleciał momentalnie. Szkoda, wielka szkoda...bo gdyby nie III akt i zakończenie Wiesiek 2 byłby moją grą roku...a tak zdecydowanie spał w statystyce. Normalnie znając zakończenie nawet nie mam już ochoty przechodzić II aktu po drugiej stronie...emocje opadły niespodziewanie szybko. Mogło być tak pięknie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 ukończony ;p

Strasznie żałuje, że w tej grze wszystko nastawione jest na fabułę, prawie brak zadań pobocznych. No bo nie oszukujmy się, ile jest tych zadań nie licząc siłowania sie na rękę, lania po gębie i kościanego pokera.

Zawiedziony jestem też przez to, że nie ma intra i outra - czyżby brak pomysłów? Zakończenie też było takie sobie.

Kolejną rzeczą jest tak wielka reklama seksualności w grze - a ile było intymnych kontaktów z głównymi bohaterkami? Kilka (nie liczę "panienek" z bur... z zamtuzów).

W W1 wiele było konsekwencji naszych czynów w W2 nie zauważyłem dużej ich liczby.

Do tego te "okno statutu walki" ni to przydatne, ni to wygodne, ni to czytelne.

Spartolona została całkowicie walka z Draugiem, do którego kilka razy musiałem podchodzić aż mi ciśnienie skakało... wiem co mówię bo mam co kilka godzin sprawdzane ciśnienie. Walka jest masakrycznie trudno i dopiero jak zagnałem bydlaka tam gdzie walczyliśmy Seltkirkiem z kedweńczykami udało mi się zlać mu tyłek. To była najgorsza walka w W2, ale da sie przeżyć xd

Kilka drobnych błędów w poradniku i masakrycznie zrobiony system mutagenów. W całej grze użyjemy ich może kilka a mamy ich od c... groma.

To takie moje żale.

Plusów jest natomiast więcej:

Grafika nawet na mojej GeForce 8600M GT wygląda obłędnie.

Fabuła jest zaje***** nie mogę tego inaczej określić. Zaskakuje możliwość wyboru, która jest na każdym kroku.

Brak ekranów ładowania bo te ładowanie podczas przechodzenia przez drzwi to nie ładowanie ;D.

wspaniały dubbing. I głosy postaci drugo- i trzecio- planowych mimo czestych powtarzanych kwestii.

Uzbrojenie i zbroje w tej grze jest ich od GROMA. Można przejśc gre wykuwając sobie tylko miecze lub kupować je do wyboru do koloru.

Bardzo fajny pomysł umieszczenia broni po jednej stronie Geralta ;d

Finishery ;p i adrenalina.

No to tylko troszkę wymienionych plusów, ale to z tych ważniejszych. gra oczywiście posiada troszkę błędów, ale da sie jej to wybaczyć. Najlepsza Polska, gra jaka powstała.

Faktycznie troszkę rozwiązań konsolowych, ale REDzi nie chcieli sie później bawić w trudne konwersje i zmiany i to można im wybaczyć.

Cud, miód tylko orzeszków brakuje bo nie jest to gra idealna - ale czy takowa istnieje? xD

Dobra lecę grać od nowa tym razem po stronie Iorwetha ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy opłaca się robić nowy temat więc zapodam linki tutaj.

Przeglądając różne fora o Wieśku 2 natknąłem się na pierwsze i o dziwo bardzo przydatne mody.

Przywraca włosy z wiedźmina 1

http://www.gog.com/upload/forum/2011/05/a9...e3c255c1bcf.jpg

http://adf.ly/1Zagu

Savegame cleanup utility

http://www.adnx.net/w2_save_cleanup/preview.png

http://adf.ly/1Zb2i

Unlimited carry weight mod

(Może zbierać co chcemy nie martwiąc się o miejsce w sakiewkach.)

The Witcher 2\CookedPC.

http://adf.ly/1Zb74

Czy wszystkie działają to nie wiem gdyż linki znalazłem w sieci, ale mogę potwierdzić działanie savegame cleanup :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra może byłaby i dobra, ale co z tego, skoro bez patcha nie da się grać? CD Projekt wypuściło na rynek kompletny bubel, ilość drobnych błędów i fatalna optymalizacja (pamiętam, że jak grałem kiedyś u siebie w Crysisa, to chodził bardzo płynnie w wysokich detalach, a tu taki Wiedźmin mi się niemiłosiernie zacina?) skutecznie odbierają radość z gry. Ocena, jaką wystawiła redakcja, powinna być zatem przynajmniej trzy stopnie niższa. W ogóle patrząc na ostatnie działania CD Action nieporozumieniem wydaje się pisanie recenzji; magazyn tak mocno zaanagażował się w promowanie gry, że ta recenzja jest tak jakby pisana przez wydawcę, co odbiera jej resztki obiektywizmu. Tak jak pismo do bólu forsowało Fifę 11 na PC kosztem PESa, twierdząc że to rewolucja (twierdzenie oczywiście wyssane z palca, próby polemiki spotkały się z odpowiedzią w stylu "nikt nam nie wmówi, że..."), tak tutaj sięgnęło to absolutnego zenitu. Atakowanie Wiedźminem pięcioma newsami dziennie, to już gruba przesada, powodująca niesmak. Nie zapominajcie Panowie, że jesteście redaktorami, i na przyszłość życzę trochę mniej nieuzasadnionej euforii (zapewne przy premierze kolejnego Wieśka). przy premierze kolejnego Wieśka).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Irongoat, grając w Wiedźmina 2 czułem się jakbym brał udział w betatestach za które w dodatku to JA musiałem zapłacić. Zastanawia mnie za co brali pieniądze betatesterzy, chyba za obijanie się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...