Skocz do zawartości

Wiedźmin/Witcher (seria)


Cardinal

Polecane posty

Duuże masz wymagania :)

Na stronie 306 masz post Mithrala z linkiem do z grubsza takiego właśnie save'a. Ja skorzystałem, bo mój save przepadł wraz z formatem, a jednak nie chciało mi się drugi raz przechodzić gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYmagania trochę większe od mojego save -

37lvl, zbroja kruka, triss, neutralność, zabity gon + 15k orenów

Nie wiem czy lvl się przyda, ale jeśli tak to będę potrzebować save właśnie

PS : Oczywiście przechodziłem na trudnym i jeśli nikt nie zuploaduje lepszego niż ja napisałem, to wyślijcie mi prośbę na PW - wyślę na spidiszara

@down, chyba link coś nie wyszedł

Ok już działa :D

Edytowano przez Karpaj
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol... Kto pisał tematen artykuł na gram.pl? Oni przewidują do do dziesiątka tysięcy sprzedaż gry, która jeszcze nie zaczęła być robiona...

I już dokładnie wiedzą np. że w 2013roku sprzeda się 770tys. Wiedźmina 2...

Geniusze... Nie ma co mówić... :P

Pewnie amerykańscy naukowcy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaż gry, która jeszcze nie zaczęła być robiona...

Niby mówili Redzi, że skupiają się na PC-towej wersji Wiedźmina 2, a potem biorą się za konsolowe. Nie wiadomo jednak, czy nie zaangażowali już kilku programistów pod pisanie silnika do części trzeciej :)

PS/ Od piątku nie ma Vetosa. Szkoda, całymi dniami udzielał się w tym temacie i wyrażał swoje fajne, fanatyczne opinie :)

Edytowano przez I3ig
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - czy ma ktoś save'a z początku piątego aktu z poparciem Wiewiórek i Zbroją Kruka? Mi się udało - dawno, dawno temu - skasować wszystkie save'y w momencie, kiedy już byłem w środku piątego aktu i teraz nie mam siły powtarzać całości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie przechodzę nie modowanego i z ukierunkowaniem na neutrala, zaś save taki, jak Karpaj prosi (a nawet lepszy trochę) to już wstawiam na serwer i na PMkę (save dzięki flash modowi zrobiony). Na flash modzie przeszedłem w 18 dni*. Zacząłem grać 10 kwietnia, skończyłem 28 kwietnia (*w zasadzie 17, ale Jakub i Król Gonu byli już za silni dla gracza, który walczył z nimi o 4 rano).

Ale, czy to nie jest niepotrzebne statsowanie tematu?

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale to jest inny poradnik. W końcu może ktoś zechce kupić sobie nie ogólny ale dokładny poradnik, więc takowy oferują. Inna sprawa, że potem w kioskach on też będzie.

SplaTt333 poniżej. Owy poradnik jest autorstwa Ringier Axel Springier Polska (redaktorzy Play i KŚ maczali w nim palce) a poradnik z EK to autorski poradnik twórców gry. Na dobrą sprawę, to Ringier mógłby sobie odpuścić, więc...

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde...

Ten poradnik za 3 dyszki jest bardziej rozbudowany. Zawiera mapę, opisuje wszystkie questy i jego konsekwencje.

4. Co znajduje się w poradniku wydawnictwa Axel?

To nie tylko poradnik, ale takze przewodnik po swiecie gry, a na dodatek tez takie kompedium o powstawaniu produkcji.

Jeśli chodzi o te liczby o sprzedanych kopiach itp. to tak wyprorokował jakiś bank.

Edytowano przez Elesshar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moim daiem trochę nieporozumienie chyba, że ten lepszy poradnik się nie znalazł w wersji EK... Ja raczej i tak go nie kupię, bo używając go za pierwszym podejściem zniszczył by całkowicie zabawę, a za kolejnymi podejściami raczej już nie będzie potrzebny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy startowanie z wczytanego save z Wiedźmina jedynki nie będzie swego rodzaju ułatwieniem w grze ? Sam mam bardzo dobry zapis z końca rozgrywki, ale czy po wczytaniu go nie będzie nam za łatwo ? Szczerze rozmyślam nad tym, czy nie pominąć tego wczytywani i zacząć normalnie, a już na pewno za drugim razem zobaczę jak gra wygląda bez zapisu z jedynki. A wy co myślicie ? : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tak nie będzie. Sami REDzi mówią, że na początku łatwo nie będzie, bo będzie na co wydawać oreny, a miecze będzie się często zmieniać, tak jak i inne rzeczy typu kurtka itp. Nie ma się co martwić o ułatwienie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy startowanie z wczytanego save z Wiedźmina jedynki nie będzie swego rodzaju ułatwieniem w grze ? Sam mam bardzo dobry zapis z końca rozgrywki, ale czy po wczytaniu go nie będzie nam za łatwo ? Szczerze rozmyślam nad tym, czy nie pominąć tego wczytywani i zacząć normalnie, a już na pewno za drugim razem zobaczę jak gra wygląda bez zapisu z jedynki. A wy co myślicie ? : )

Hmm, wtedy rzeczywiście może być zbyt łatwo, mam teraz save'a neutralnego i 12.000 (prawie 13) orenów, Aerondighta i Sihilla.

Ale REDzi mówili, że będzie tylko część kasy, głównie broń, Zbroja Kruka i wybory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten zapis to musi być z jakiegoś konkretnego momentu czy raczej ogólnie z ostatniego etapu gry ? Sam mam save z Zakonu Płonącej Róży, przy ciele

Mistrza Zakonu

i jakoś nie widzi mi się specjalnie instalować Wiedźmina, aby wczytać zapis, przejść minutę dalej i móc zapisać np przed ostatnią cut scenką ^^ Nawet znalazłem screeny z ostatnich momentów gry, nie jest chyba aż tak źle :

http://screenshot.xfire.com/s/40581207-4.jpg

http://screenshot.xfire.com/s/40581199-4.jpg

Księżycowe ostrze i Sihill na plecach :_

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aard dla mnie był nudny. Ignite oczywiście rozwijałem jak tylko się dało, bo był to bardzo silny, obszarowy znak pozwalający mi potem z łatwością pokonać chociażby końcowe bossy. Natomiast Yyrdenem fajnie się bawiło, czy to podczas walki ze Strzygą czy z potworami na bagnie ^^ Reszty znaków nie używałem w ogóle lub bardzo rzadko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przejrzałem "sesję" Triss w nowym Playboy'u. Bardzo stylowa, schludna, nie-wulgarna sesja o zabarwieniu erotycznym. Praca grafików może się bardzo podobać, muszę oddać im to, że Triss wypadła pięknie "całościowo", ale do tego szczegóły są bardzo dopracowane (np. zmarszczki na łokciach i piętach etc.). Za to sam wywiad z Triss mnie rozczarował - parę mało wybrednych aluzji do penisa odrzuciło mnie od rozmowy. Ale same grafiki - rewelacja.

Ogólnie polecam kupić, bo to całkiem ciekawy magazyn jak się okazało.

Edytowano przez Boobr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zabieram się za ponowne przejście W1, po raz pierwszy z zakończeniem neutralnym aby mieć save do W2. Pytanie - czy nasze umiejętności (bądź jakaś ich część) z W1 też będą przeniesione do W2?

BTW nie uważacie za trochę zabawne to, że najlepsze itemy jedynki ( legendarna super-wspaniala zbroja kruka i 2 potężne miecze) w dwójce będą robić za początkowy ekwipunek? Skoro te miecze mialy bodajże +100% do ataku, to jak będą wyglądać staty broni w W2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW nie uważacie za trochę zabawne to, że najlepsze itemy jedynki ( legendarna super-wspaniala zbroja kruka i 2 potężne miecze) w dwójce będą robić za początkowy ekwipunek? Skoro te miecze mialy bodajże +100% do ataku, to jak będą wyglądać staty broni w W2...

Właśnie mnie też to dziwi. Można mieć najlepsze miecze oraz najlepszą zbroję jaka są dostępne w "jedynce", na początku gry w "dwójce".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...