Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Dnia 19.01.2020 o 18:36, naprawapsp napisał:

Jak ja nie lubię wytykania innym błędów ortograficznych itp. o ile da się wszystko zrozumieć to po co to wytykać. Skoro wszyscy zrozumieli co jest napisane to w czym problem?

Nie wiem po co cytujesz i pytasz, skoro w tymże cytacie masz odpowiedź na pytanie:

Dnia 19.01.2020 o 18:36, naprawapsp napisał:

Poprawna pisownia to część tzw. Netykiety i - ponoć - jest oznaką szacunku dla innych, którzy są zmuszeni czytać taką "tfurczość".

[...]

Pomijam już fakt, że czasem muszę się domyślać, co autor miał na myśli, bo zdanie jest tak okaleczone, że pozbawione jest sensu.

Za moich czasów wytykanie błędów ortograficznych zachęcało do dbania o poprawność językową. Ładnie napisany post sprawiał, że czytanie było przyjemną (lub przynajmniej neutralną) czynnością. Miało to też dodatkowy atut - nie trzeba było się domyślać, co twórca miał na myśli. Jak nie chcesz wytykania błędów, to jest na to bardzo prosta recepta. Wystarczy tych błędów nie robić. No ale lepiej narzekać, że ktoś je wytyka (nawiasem mówiąc, też nie wytknąłem tego już w pierwszym poście. Z perspektywy czasu widzę, że to był błąd. Należało zrobić to od razu).

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cali piszesz o tym jak o pewniaku a na razie to tylko plotki. Osobiście bardziej skłaniam się ku wersji, że tym razem będzie to zupełnie nowa, wykreowana przez gracza postać. Akurat REDzi teraz próbują swoich sił w takim rozwiązaniu w Cyberpunku więc tym łatwiej będzie im je wprowadzić do kolejnego Wiedźmina. Mimo, że darzę Ciri zarówno książkową jak i grową (o serialowej na razie nie mam zdania) dużą sympatią to wolałbym by była ważną postacią dla fabuły a nie głównym bohaterem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2020 o 18:55, Arlekin napisał:

piszesz o tym jak o pewniaku a na razie to tylko plotki. Osobiście bardziej skłaniam się ku wersji, że tym razem będzie to zupełnie nowa, wykreowana przez gracza postać. Akurat REDzi teraz próbują swoich sił w takim rozwiązaniu w Cyberpunku więc tym łatwiej będzie im je wprowadzić do kolejnego Wiedźmina. Mimo, że darzę Ciri zarówno książkową jak i grową (o serialowej na razie nie mam zdania) dużą sympatią to wolałbym by była ważną postacią dla fabuły a nie głównym bohaterem.

Tylko że w CDP RED powstają pewne zarysy odnośnie nowej części Wiedźmina i nie musi to być czwarta część. Jedną ze ścieżek którą mogą iść to identycznie jak z Half-Life Alyx (przed premierą wspominałem żeby nie liczyć na Gordona Freemana) poboczna gra z bohaterką (Ciri) i nawiązująca do serii. Historia Geralta była trylogią i na tym została zakończona.  Wiele pomysłów powstaje, ale najważniejsza jest premiera Cyberpunka 2077 to drugie IP wydawcy i jest obecnie priorytetowe. Cybepunk 2077 po sukcesie będzie rozwijany dalej jako seria a Wiedźmin jest na bocznych torach wydawniczych. Zakładając że Cyberpunk 2077 odniesie globalny sukces to Wiedźmin ukaże się na rynku dopiero po drugiej odsłonie serii. Nie licz na kreacje postaci (dot. wyboru płci) w nowej grze z serii Wiedźmina to jest pewnik.

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cali napisał:

Tylko że w CDP RED powstają pewne zarysy odnośnie nowej części Wiedźmina i nie musi to być czwarta część. Jedną ze ścieżek którą mogą iść to identycznie jak z Half-Life Alyx (przed premierą wspominałem żeby nie liczyć na Gordona Freemana) poboczna gra z bohaterką (Ciri) i nawiązująca do serii. Historia Geralta była trylogią i na tym została zakończona.  Wiele pomysłów powstaje, ale najważniejsza jest premiera Cyberpunka 2077 to drugie IP wydawcy i jest obecnie priorytetowe. Cybepunk 2077 po sukcesie będzie rozwijany dalej jako seria a Wiedźmin jest na bocznych torach wydawniczych. Zakładając że Cyberpunk 2077 odniesie globalny sukces to Wiedźmin ukaże się na rynku dopiero po drugiej odsłonie serii. Nie licz na kreacje postaci (dot. wyboru płci) w nowej grze z serii Wiedźmina to jest pewnik.

Z tego co słyszałem z wywiadów z twórcami to Cyberpunk nie jest planowany jako seria a jedynie jakiś czas po jego wydaniu ma ukazać się odnoga w postaci wersji multiplayer. Bardziej prawdopodobnym scenariuszem niż kontynuacja wydaje się więc wydanie dodatków do Cyberpunka 2077 na przestrzeni około dwóch lat i stałe rozwijanie rozgrywki multi a w tym czasie główne siły zostaną rzucone do produkcji kolejnego Wieśka. Zresztą Kiciński sypnął, że coś już przy nim kombinują więc nie wydaje się to tak odległa produkcja jak sugerujesz.  No i skąd taka pewność, że nie będzie kreatora postaci? Nikt nic nie mówił na ten temat więc jeśli pod Twoim profilem nie kryje się żadna szycha z REDów to nie masz żadnych podstaw by mówić tu o pewnikach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie, że pompowany balon cyberpunka pęknie.

Niestety ale gry w takich klimatach słabo się sprzedają. Większość kupi, bo grę robią twórcy wiedźmina.

Sprzedaż może nie będzie tragiczna ale też nie będzie żadnych rekordów. Jestem wręcz pewny, że wtedy Redzi sięgną po W4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram od około 2 tygodni w trójkę Wieśka (tak mam to szczęście, że dopiero po tylu latach od premiery  -  czytaj życie zawodowe). Jaram się jak za dzieciaka w Święta Bożego Narodzenia i jednocześnie wiem, że jak ukończę ją za kilka miesięcy, któryś raz, to coś we mnie wraz z zakończeniem przygody Geralta umrze. Wrażenie zbliżone do tego z ......

Pierwszy raz mam dylemat czy dalej grać wiedząc, że coś tak epickiego i głębokiego pozostawi po sobie tak wielką pustkę w moim gamerskim (i nie tylko) sercu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też niestety żałuję, że przeszedłem trójkę ale jako, że to było jakiś czas temu (rok temu konkretnie) to już troszkę zapominam, czytam powoli książki i niedługo wracam do 1, 2 (zamierzam przejść na najwyższych poziomach trudności uważnie) + trójkę na wysokim poziomie to myślę, że akurat po 2-3 latach przerwy od przejścia będzie jak znalazł :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...