Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

U mnie tyle jest że przy niektórych hitach nie ma dźwięku. Po prostu nic. Mob dostaje mieczem przez łeb, pasek HP mu spada ale gra nie odpala żadnego dźwięku trafienia, cięcia mięcha ani niczego takiego

• Upvote 1

@up

U mnie dosłownie tak samo jest, ciachnięcie jest, hp spada, ale nie ma żadnego dźwięku że coś było. Na szczęście mam to tylko czasami, więc tak nie wnerwia.

Ja, moi drodzy, mam tę nieprzyjemność, że gram z całkowicie wyłączonym HUDem, więc nawet nie wiem, czy wchodzą mi uderzenia czy nie, bo również miewałem sytuacje, że kolizja była niezaliczona albo brak było jej dźwięku. Także te... trochę bugów jest. Chętnie bym jakiś unofficial patch przytulił, ale pewnie zmieni mi część napisów na angielski albo co gorsza - dialogów. A mieszańców nienawidzę z całego serca.

Przyznam, że mnie to dziwi, bo na takie cuda się jeszcze nie natknąłem. Może włączcie gog galaxy, ustawcie automatyczną aktualizację i być może dociągnie jakieś brakujące pliki.

Przyznam, że mnie to dziwi, bo na takie cuda się jeszcze nie natknąłem. Może włączcie gog galaxy, ustawcie automatyczną aktualizację i być może dociągnie jakieś brakujące pliki.

Śmieszna sprawa, ale mój problem pojawił się pierwszy raz, jak właśnie mi coś tam gog pobrał. Tj pierwszy raz widziałem coś takiego. Wyświetliło mi się red engine3, coś tam dociągał, coś tam z plikami robił. Dzisiaj właśnie.

Chwalić Melitelle u mnie nic takiego nie występuję jeśli chodzi o ciosy zadawane przez Geralta przeciwnikom, lecz na razie daruję sobie odpalanie gog.galaxy, bo jeszcze coś dociągnie jakiś pliczek i wtedy będzie buba.

Problem ze sporadycznym nie wykrywaniem kolizji w czasie walki występuje też na PS4. Przynajmniej u mnie. Ale zanadto to nie przeszkadza.

Dziś postanowiłem popykać trochę w Wiedźmina 3 i jak udałem się do tego budynku w którym Geralt tańczy z Shani, znalazłem kartę krowy do gwinta. o_O

tu jest link do mojego screena.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=598624345

Jak dla mnie to odkryłem, bo nie spodziewałem się znaleźć taką kartę, skoro jak kończyłem grę za trzecim razem, to miałem zaliczone zadanie że mam wszystkie karty.

Witam, niedawno zakupiłem Wiedzmina 3 który jest zaktualizowany do patcha 1.6 i na najmniejszych ustawieniach gram bez problemu. natomiast po zaktualizowaniu do patcha 1.11 mam bardzo duże lagi mimo ,że ustawienia sa na minimalnych. miał ktoś podobne problemy i jakoś je rozwiązał? pozdrawiam

Masz pewnie dwurdzeniowy procesor ? Bo tam do 1.06 lub 1.08 była adnotacja, że do tego patcha gra działa lepiej na tych sprzętach, bo nowsze patche = nowszy sprzęt imo potrzebny jest.

tak dwurdzeniowy intel pentium g3220 3.0ghz, czyli w Dodatek sobie nie pogram bez kupienia nowego procka?

Edytowano przez Reigs91

Najnowsze patche odciążają karte graficzną, na rzecz procesora, ale polecam program riva tuner lub cos podobnego można znaleźć na nexusie, i tak pomaga to.

Link z nexusa http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/556/?

Edytowano przez Moris514
  • Upvote 1

Po nowym patchu ma ktoś problem z niemożliwością uruchomienia nakładki steam z Wiedźminem 3 czyli grą spoza steam, albo z niemożnością szybkiej podroży?

EDIT

Naprawiłem niemożność szybkiej podróży tym że usunąłem moda na kolorowe znaczniki na mapie. Nie wiem dlaczego raptem ten mod zaczął mi psuć grę, ale jak go odinstalowałem jest już ok.

Po za tym zauważyłem mod na followerke do gry i też muszę sobie wypróbowywać.

EDIT 2

Po usunięciu plików d3d11, d3d11.pdb, dxgi, dxgi.pdb z folderu x64 Wiedźmina 3, nakładka steam znowu działa. :D

Owe pliki powstały po wrzuceniu moda na konsole kodów, a ja po prostu zapomniałem je usunąć jak usuwałem tego moda.

Edytowano przez darkdarius

Mi kółko myszy przestało działać w grze ( np przy próbie rzutu petardą, czy strzałem kuszy ), to zamiast animacji tej czynności, następuje animacja powrotu do pulpitu. Interesujące.

Hmm a tam w pierwszej aukcji pisze że po zakupie jest możliwość ściągnięcia dla chętnych patcha 1.10 i wszystkich DLC? Ale chyba bez goga/uplay nie da rady ściągnąć tych dodatków. Chyba że sam sklep ma gdzieś na serwerze do ściągnięcia?

Patche da się ściągnąć chociażby z gry-online.pl, więc kod do GOGa nie jest do tego potrzebny, ale w Serca z Kamienia już chyba nie pograsz (aczkolwiek mogę się mylić).

Edytowano przez Joneleth

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.