Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Zgadzam się, że najważniejsza w RPG jest fabuła, dopiero potem walka. Tyle, że Witcher na pierwszy rzut oka wygląda, jakby bardziej stawiano na walkę. Ale porzyjemy, zobaczymy, ostatecznie do Gothica też się z początku za bardzo nie paliłem, a teraz to moja najbardziej ulubiona gra, wiec może i tutaj tak będzie. Taką mam przynajmniej nadzieję.

Co do trailera, to powinien działać na Windows Media Player 10 (XP) albo na Quick Time Playerze. Jak nie działa na żadnym, a masz najnowsze wersje tych programów, to nie wiem czemu tak sie dzieje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt CD Projekt Red Studio zapowiada się bardzo ciekawie. W każdym razie Wiedźminie tkwi duży potencjał, a jak widać po screenach oprawy graficznej tytuł tyen niem usi się wstydzić przed innymi grami RPG. Mam nadzieję, że grywalność będzie stać na takim samym poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Wiedźmina na targach w Lipsku ( a dokladniej relacji w Hyperze ;] ) i imho zapowiada się bardzo ciekawie. Ciekawe jest to, ze zakonczenie gry będzie zależeć od naszych postępowań podczas gry, a nie tj. np w BG 2 ToB, że zakończenie wybieramy na końcu gry. Questy można rozwiązywać na różne sposoby, czyli gra nie będzie liniowa. Grafika jest cudna, będzie zmiana pogody, pory dnia itd, efekt upicia (hic!) lepszy niż w WoWie :P Gra zapowiada się przednio i wątpie, żeby ją spaprali. Trzymam kciuki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holy - nie wiem jak to wyglądało w tej grze, o której mówisz, ale tutaj widzisz zbyt wiele problemów;] A tak jak pisałem miało to wyglądac pierwotnie, kiedy to oglądałem pierwsze filmowe zapki na HYPERze, jakiś rok temu mniej więcej. Od tego czasu sporo się mogło zmienić. Cormac chyba grał trochę na targach, to niech się wypowie, bez paniki.

Zmiany pór roku są przewidziane IMO, skoro już zrobili taki system pogody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormac chyba grał trochę na targach, to niech się wypowie, bez paniki.

Nie, nie gralem. W Lipsku nie dawali w to pograc. Mozna bylo tylko obejrzec prezentacje, podczas ktorej pracownik CDP sam siedzial przy kompie i opowiadal/pokazywal. A co do walki, to kojarze tylko to, ze aby dodawac do kombosa kolejne ciosy trzeba bedzie klikac w odpowiednim momencie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem strasznie ciekaw ile ta gra będzie kosztować.Mam taką cichą nadziej że dla rodzimych ziomkówk gra będzie troche tańsza albo będzie promocja coś w stylu tej z Dongon Sige 2.Jak narazie większość wielkich gier polskich były tanie,Licze na coś ok 50zł to chyba rozsądna cena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żadną grę nie czekam tak , jak na tą ... (no , jest jescze homm 5 :D ). Obejrzałem filmik na Hyperze , i zapowiada się bardzo fajna gra . Ciekawi mnie tylko , jak wytłumaczą zmartwychwstanie Geralta...

Sam Sapkowski mowil, ze Geralt nie zginal, tylko zostal ciezko ranny i odszedl do swoistego Avalonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żadną grę nie czekam tak , jak na tą ... (no , jest jescze homm 5 :D ). Obejrzałem filmik na Hyperze , i zapowiada się bardzo fajna gra . Ciekawi mnie tylko , jak wytłumaczą zmartwychwstanie Geralta...

Chlip... chlip... :cry: A tak ładnie to wytłumaczyłem (pierwszy post na stronie 2 tego tematu)... A tu sie okazuje, że nikt tego nie czyta... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Na IGN pojawiły się nowe filmiki z witchera ukazujące m.in. zmianę pór dnia i walkę

http://media.pc.ign.com/media/682/682220/vids_1.html

Widzieliscie tego buga na filmie o walce. Koles dobijal swojego przeciwnika. Wbil miecz do ziemi zamiast do niego, a z typa zaczela pryskac strumieniem krew... Neutral Jak co 3 przeciwnika tak bedziemy dobijac to ja dziekuje. Bug jest maly, ale wkurzajacy.

Bug jest jeszcze do naprawienia, w końcu to co pokazywali na GC to nie jest jescze nawet pre alfa. Z tego co widziałem to podobne prezentacje co na E3 a więc te materjały pochodzą jeszcze z grudnia 2004.

Jeszcze powolę sobie umieścić cytat z komentarzy na stronie głównej

A co do walki, wydaje mi sie, ze zrobia cos innowacyjnego widzieliscie jak koles walczy ? Naprawde dobra robota...,ale mozliwe ze to zrezyserowane cut-scenki

Nie, to nie sa wyrezyserowane cut-scenki.

Widzialem walke na zamku i w knajpie... myslalem, ze to prawdziwa walka, spytalem z ciekawosci na forum Wiedzmina czy w grze bedzie taka mozliwosc walki na zamku. Jednak okazalo sie, ze to cut-scenka jak i walka w karczmie. A wszystkiego dowiedzialem sie od programisty 3D. Czekam na trailer z prawdziwego gameplaya wtedy dowiemy sie co jest prawda, a co przekretem. Ale naprawde wierze w CDPr, ze zrobia dobra gre, ale nie w 100 %

Jeśli mówimy o tym (The Witcher GC trailer 2005)

Walka w karczmie to nie jest cut-scenka, chodźby dlatego że widać kursor (sztylet zielonylub czerwony) cut-scenką jest natomiast momęt kiedy wbijamy miecz w jednego gostka, odwracamy się i uderzamy sierpowym drógiego który stał z tyłu.

Tak apropo to nie jest zamek tylko stary młyn ;)

Jak na razie nic nie wskazuje na to by Witcher miałby być grą kiepską, powiem nawet że wszystko wskazuje na to że będzie wprost przeciwnie :D

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie tego buga na filmie o walce. Koles dobijal swojego przeciwnika. Wbil miecz do ziemi zamiast do niego' date=' a z typa zaczela pryskac strumieniem krew... Neutral Jak co 3 przeciwnika tak bedziemy dobijac to ja dziekuje. Bug jest maly, ale wkurzajacy.[/quote']

Bug jest jeszcze do naprawienia, w końcu to co pokazywali na GC to nie jest jescze nawet pre alfa. Z tego co widziałem to podobne prezentacje co na E3 a więc te materjały pochodzą jeszcze z grudnia 2004.

>>>>Ale bug jest widoczny i wydaje mi sie ze odpycha graczy ktorzy widza gre pierwszy raz. Nie powini tego dawac do traileru. No, ale to szczegol.

A co do walki' date=' wydaje mi sie, ze zrobia cos innowacyjnego widzieliscie jak koles walczy ? Naprawde dobra robota...,ale mozliwe ze to zrezyserowane cut-scenki[/quote']

Nie, to nie sa wyrezyserowane cut-scenki.

Widzialem walke na zamku i w knajpie... myslalem, ze to prawdziwa walka, spytalem z ciekawosci na forum Wiedzmina czy w grze bedzie taka mozliwosc walki na zamku. Jednak okazalo sie, ze to cut-scenka jak i walka w karczmie. A wszystkiego dowiedzialem sie od programisty 3D. Czekam na trailer z prawdziwego gameplaya wtedy dowiemy sie co jest prawda, a co przekretem. Ale naprawde wierze w CDPr, ze zrobia dobra gre, ale nie w 100 %

Jeśli mówimy o tym (The Witcher GC trailer 2005)

Walka w karczmie to nie jest cut-scenka, chodźby dlatego że widać kursor (sztylet zielonylub czerwony) cut-scenką jest natomiast momęt kiedy wbijamy miecz w jednego gostka, odwracamy się i uderzamy sierpowym drógiego który stał z tyłu.

Tak apropo to nie jest zamek tylko stary młyn ;)

>>> Co za roznica ?Co za roznica ?

Jak na razie nic nie wskazuje na to by Witcher miałby być grą kiepską, powiem nawet że wszystko wskazuje na to że będzie wprost przeciwnie :D

Pozdrawiam

>>>Zgadzam sie, ze gra bedzie dobra. Oby jej tylko nie szkaszanili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że "The Witcher" będzie świetną grą. No, ale jestem niepoprawnym optymistą, a poza tym uwielbiam "Wiedzmina" (co chyba widać po moim avatarze). Mam nadzieje, że sie nie zawiodę, bo juz całkowicie stracę wiarę w to, że mogą powstawać bardzo dobre, polskie gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli The Witcher będzie taki jak się zapowiada to powinien odbić się echem na zachodzie. Może wtedy ktoś dokładniej zainteresuje się książką i zrobi porządny film na podstawie sagi o wiedźminie. Gdyby tak ktoś z Worner Br. się nią zainteresował na serio byłoby super. Niestety obawiam się że to tylko moje optymistyczne mażenia ;(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na tą gierke z utęsknieniem, czy ktoś wie kiedy jest przybliżona data premiery?

Mówi się o lipcu 2006 ale jest to nieoficjalna data i wszystko jeszcze może się zmienić (np na gwiazdkę 2006 ;) ).

A swoją drogą to ciekawy zbieg okoliczności, bo w lipcu AD 2006 ma zostać wydany pierwszy tom opowiadań ASa w języku angielskim. Przez wydawnictwo Gollencz (To samo co wydaje książki Prachetta na zachodzie).

BTW jeśli ktoś jest zainteresowany artykułami na temat Witchera, a nie zna języka angielskiego to na tej stronie są ich tłumaczenia: http://www.tlumacze.thewitcher.prv.pl ;)

EDIT: Gra na pewno będzie jeszcze pokazywana na E3 2006.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...