Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Wiedźmin to wielka gra, poza tym wg. mnie najlepszy RPG jaki na razie powstał, jednak ma kilka denerwujących szczegółów (nie błędów).

Np. nieśmiertelni łowcy głów, miejsca bezpieczne i niebezpieczne i związana z tym niemożliwość wyciągnięcia miecza, czy użycia znaku, w dzień w bezpiecznym miejscu.

Brak skakania, rozumiem, że to RPG, a nie platformówka, ale to że nie można przeskoczyć małego płotka, czy nawet leżącego arbuza przez co trzeba biec naokoło wkurza jak nie wiem.

Dobrze jakby w drugiej części (która musi powstać, nie ma innej opcji) poprawiono to i dodano jeszcze jazdę na koniu, starej dobrej Płotce Geralta (choć Płotki dość często się zmieniały).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciri byłaby mile widziana, ale czy jako grywalna postać? Stanowczo wolę biegać samym Geraltem, a Ciri można by sprowadzić do roli NPC albo swoistego pomocnika, nad którym jednak nie mieli byśmy kontroli, a tylko można by wydawać konkretne polecenia, coś jak w pierwszym NWN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zagrał Vesemirem albo Eskelem(ewentualnie Lambertem).Co do konia ,to jeśli mapy będą tej wielkości co w jedynce to moge się obejść bez niego.Ciri i Yenefer lepiej ,żeby nie było.

Poza tym ciekawi mnie jak wyjaśnią ,że Geralt znów stracił umiejętności(przecież musi się tak stać:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie znał wszystkie znaki, tworzenie petard i olejów też, tylko trochę go osłabią, na początku, żeby nie był zbyt mocny na mocniejsze potwory. Coś podobnie jak Gothic 3.

A bronie może zgubić/stracić/sprzedać lub przepić :laugh: .

Co powiecie jakby było tak że:

Geralt powoli zacznie odzyskiwać pamięć po pokonaniu Króla (Z)Gonu? Mogłoby się to przejawiać we flashbackach.

Edytowano przez Hit477
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni gram w Wiedźmina i póki co (II rozdział czy jak się to tam zwie) jestem pod ogromnym wrażaniem :) Nie spodziewałem się aż tak dobrej gry. Moim zdaniem lepszej nawet od Gothica III. Bardzo fajna fabuła, bohaterowie, dialogi, muzka, grafika, dosłownie niemal wszystko mi się podoba. Zawsze uważałem, że polska muzyka, film i gry i prawie wszystko, co tyczy się branży rozrywkowej to jedno wielkie śmierdzące szambo, dlatego Wiedźmin sprawił mi tak miłą niespodziankę :) Nie wiem jak będzie dalej, ale mam nadzieję, że fabuła się nie spieprzy a zakończenie nie rozczaruje. Coś mi się wydaje, że Wiedźmin załatwi mi kilka egzaminów we wrześniu :P

Na razie jeden wielki babol, który zauważyłem: Wiedźmin nie potrafi pływać! :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż zbroje i miecze można wyrzucić, a Geralt i tak bardziej pływalny przez to się nie stanie. Spokojnie wiem o co ci chodzi, ale nie oszukujmy się takie zabiegi jak brak skakania czy pływania to najprostszy sposób by nasza postać nie opuściła terenu wyznaczonego przez twórców.

Moim zdanie gra nic nie traci z powodu "braku umiejętności" naszego wiedźmina. Problemy te (o ile w ogóle można je tak nazwać) całkowicie rekompensuje świetny klimat, dialogi, fabuła oraz questy.

Ciekawe czy twórcy Wiedźmina tak jak producenci Assassin's Creed zdecydują się w dwójce dać nam możliwość popluskania się w wodzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze gra musiała by stać na innym silniku ;p

Chyba kiedys tam była mowa, że kolejny Wiesiek nie będzie już stał na Aurorze (i kamien mi z serca spadł) -> "tobie kamień z serca a mi kupa w majty" xD nie mogłem się powstrzymać ;p Pierwsza przeróbka klanu FTW :F

Edytowano przez teken
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie znudził, choć przeszedłem 5 razy, i to zawsze tym samym zakończeniem i podobnymi wyborami (np. zawsze wybrałem

Triss

i

neutralność

.

Dziwak ze mnie :laugh:

Mi się nie znudził, choć przeszedłem 5 razy, i to zawsze tym samym zakończeniem i podobnymi wyborami (np. zawsze wybrałem Triss i neutralność.

Dziwak ze mnie :laugh:

Ja tak samo,tylko przeszedłem 3 razy :P

Ja przeszedłem go 5 razy. W poprzednim poście napisałem, że można go przejść 10 razy i się nie znudzi, by pokazać, że nawet za tym 10 gra się, nie nudząc się

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...