Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Moja jest beżowa. Nawet bardzo. Ale wygląd na stronie sklepu moim zdaniem jest przekłamany i zretuszowany. Mojej daleko do takiej faktury. Jest bardzo gładka, ale generalnie to ładnie się prezentuje. Tylko małym defektem u mnie jest niewidoczna część Gwynbleidd. Litery N i B. Ale da się to przeżyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko jest w porządku ale gra nie chce się zainstalować :/ Instalacja zatrzymuje się przy pliku pack0 czy jakoś tak i w tym momencie komputer cichnie jakby nic nie robił. Mam nadzieję że naprawią to patchem i to jak najszybciej bo za tydzień wracam z wycieczki i chciałbym sobie zagrać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, toż nawet dzieci wiedzą, że na zdjęciach wszystko jest piękniejsze. :) Mimo wszystko nie ma na co narzekać, bo całość bije na głowę inne kolekcjonerki.

Aaa, i ponoć te problemy z instalacją powodują napędy, a nie same płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla ludzi takich, jak ja, czyli z preorederem zamówionym w empiku. Dziś spotkała mnie bardzo miła niepodzianka, gdyż otrzymałem maila informującego, że gra będzie gotowa do odbioru nie 20.05, a już pojutrze, a koszt nie wyniesie pierwotnych 104,50 zł, a 89,90, czyli tyle samo, za ile Wiesiek sprzedawany będzie w Tesco po dniu premiery.

Bardzo to miłe :)

...choć i tak jestem skłonny zastrzelić się za to, że nie kupiłem kolekcjonerki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla ludzi takich, jak ja, czyli z preorederem zamówionym w empiku. Dziś spotkała mnie bardzo miła niepodzianka, gdyż otrzymałem maila informującego, że gra będzie gotowa do odbioru nie 20.05, a już pojutrze, a koszt nie wyniesie pierwotnych 104,50 zł, a 89,90, czyli tyle samo, za ile Wiesiek sprzedawany będzie w Tesco po dniu premiery.

Bardzo to miłe :)

...choć i tak jestem skłonny zastrzelić się za to, że nie kupiłem kolekcjonerki...

Ja jeszcze nie dostałem maila, ale w empiku w zamówieniach widnieje napis, że gra jest na magazynie. Bardzo jestem zadowolony i z ceny i z dnia dostani gry. 90 zł za taki zestaw jest to naprawdę mało. No to zaczynamy grę już o północy w dniu premiery:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popiersie - szczerze mówiąc, trochę się zawiodłem. Miałem nadzieję, że będzie większe. Na tyle, by dało się na nim słuchawki powiesić. Takie coś, to nie wiem, do czego mi się przyda... Przycisk do papieru? : D

Kolejne zbieradełko kurzu w moim pokoju... : )

U mnie stoi na półce i podpiera pudełka dvd (gry, koncerty) które miały tendencje do przewracania się. :)

Szczerze liczyłem ze w artbooku będzie mniej obrazków lokacji a więcej rysunków, szkiców samych postaci.

Dwie strony A4 dla głównych postaci (Tris,Zoltan czy Iorweth to jednak, dla mnie, mało).

Wszystko jest jednak bardzo ładnie i starannie wykonane :)

głowa ma zatarcia, gdzie farba zeszła, takie drobne białe plamy, ale na głowie nigdy mi specjalnie nie zależało.

Największe wrażenie zrobiły na mnie kości, niczego nie oczekiwałem po nich a okazały się wyjątkowo dobrym dodatkiem.

Edytowano przez Evil Duo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psiajucha. Zamówiłem Wieśka dość szybko (numer 240 ileś), wybrałem odbiór osobisty w punkcie i mimo, że gra została wysłana 11.05 to jeszcze nie dostałem żadnego maila/smsa dotyczącego odbioru. Mój kuzyn, który zamówił W2 dość późno, już od wczoraj ma do odbioru i to w tym samym punkcie co mam ja. Powoli zaczynam się denerwować. :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to te dwa jakby okrągłe płotki (?), które są przed Draugiem, to do czego? :D

sam nie jestem pewien ale ja je wsadzilem na te 2 wystajace "kolki" po bokach Drauga, wczesniej myslalem ze to jakies oslonki na nogi ale nie dalo sie tego wcisnac tam xD

A co do samej kolekcjonerki, moje popiersie jest prawie idealne, wszystko co powinno byc jest, byly zdaje sie male bledy druku w papercrafcie Geralta ale tylko oznaczen i dalem sobie rade ze zlozeniem go, z artbookiem nie ma priblemow a plyty sprawdzilem wiec wszysko jest oki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Screen resolutions: various screen resolutions can be selected here. Please note that Windows XP doesn't support 720p resolution as native direct3d resolution, so set it to 4:3 resolution. On Windows Vista and 7, 16:9 resolutions (like 1280x720 or 1920x1080) provide the best gaming experience.

Wyciąg z pliku ReadMe z gry Wiedźmin 2. Jeśli używasz XP, masz panoramiczny monitor i chcesz pograć w Wieśka na natywnej rozdzielczości, to masz przechlapane.

BTW, grę można już zarejestrować na stronie CDP.

Edytowano przez Khasim
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając od tematu : Ten cały królobójca przypomina mi trochę Dijkstrę... W trailerze mówi, że nie zależy mu na pieniądzach ani sławie zabójcy, a gdy Iorweth pyta go, dlaczego życzy im śmierci odpowiada, że to długa historia...

Co o tym myślicie?

Na jakiej podstawie i kto przyznaje te napisy pod zdjęciem? Bo ja wcale nie chcę być hobbitem...

Edytowano przez Freak98
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Było mówione milion razy, że to nie jest Dijkstra. Imię królobójcy jest już znane -

Letho

.

Nowa stronka bardzo fajna, mam tylko nadzieję, że nie padnie gdy będę pobierał 50 mb potrzebnych do odpalenia.

Lol a podpisy zależą od ilości postów. To Twoja ranga. Powinieneś poczytać regulamin itd. tam masz hierarchię. :)

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Ja ta samo, mam drobne otarcia, ale to nie jest jakieś bardzo widoczne i nie zamierzam zawracać sobie i im gitary. Poza tym nie mogę się już doczekać odpalenia Wiedźmina.

Mam pytanie: dopiero po premierze będzie można aktywować kody na kurtkę, kupca i dodatki z CDA ? Chciałbym dzisiaj zakończyć instalację wszystkich plików i pościągać DLC, a w poniedziałek o północy tylko odblokować zabezpieczenia Securom.

Edytowano przez I3ig
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artbook już zaliczyłem cały nie licząc części z lokacjami-nie chcę sobie psuć radości z samodzielnego odkrywania co dalej;p

Figurki złożone

Książeczka autorstwa Jaskra przeczytana...Monety,list i mapa pooglądane dość dokładnie...Instrukcja to samo...

Teraz kilka pasjansów i jakoś czas zleci do poniedziałku:P ale ciężko jest

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Screen resolutions: various screen resolutions can be selected here. Please note that Windows XP doesn't support 720p resolution as native direct3d resolution, so set it to 4:3 resolution. On Windows Vista and 7, 16:9 resolutions (like 1280x720 or 1920x1080) provide the best gaming experience.

Wyciąg z pliku ReadMe z gry Wiedźmin 2. Jeśli używasz XP, masz panoramiczny monitor i chcesz pograć w Wieśka na natywnej rozdzielczości, to masz przechlapane.

Oho, czyli już kupiłem grę. Nie będę się na monitorze 1920x1080 21,5'' męczyć w jakichś beznadziejnych rozdzielczościach. Takiego wała, wydam 100 zł na Wieśka, a szkoda bo miałem nawet 16 maja do Złotych Tarasów iść na oficjalną premierę i tam zakupić swoją sztukę. Szkoda, że kolejna gra z tak głupiego powodu w moim przypadku odpada... Teraz z RPG czekam już tylko na Skyrim i Deux Ex oraz na ewentualnego patcha, który naprawi ten niedostatek z rozdzielczością FullHD w przypadku Windows XP, bo bez możliwości gry w pełnej rozdzielczości zakupu nawet nie rozważam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila dodal ktos tu trailer z wiedzmina. Nie wiem czemu zostal usuniety ale musze powiedziec, ze trailer byl naprawde niezly. Bardzo fajnie wykonany i swietna muzyka w tle. Jakby co to zamieszczam link http://www.gametrailers.com/video/exclusiv...-witcher/713860. Przepraszam za brak polskich znakow ale cos mi sie z klawiatora popsulo:(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko jeden ;) Aż się łezka w oku kręci i ciary przechodzą, że to nasi rodacy stworzyli...

Taak...zwłaszcza kiedy czyta się te pełne ekscytacji komentarze pod zalinkowanymi przez Ciebie trailerami.

Szczerze powiedziawszy ten z IGN dał mi lepszy ogląd tego, jak świetna jest animacja w tej grze, niż wszystkie fragmenty gameplayu dotychczas. To jest po prostu oszałamiające. We wtorek odbiorę swojego preordera, w piątek zainstaluję grę...a do zrobienia tyle projektów na studiach...maaaamo!...

Btw. Czy prócz recenzji w CD-A i fińskim Pelit (93/100) pojawiły się już jakieś inne oceny?

DOWN

niczego nie wycinałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdym dniem coraz bardziej mi smutno, że musiałem zrezygnować z pre-ordera z powodów finansowych. Bywa...

BTW odpalam dziś steama i ci, którzy kupią Wieśka 2 na tej platformie dostaną miecz do TF2, takie to marne w porównaniu choćby do edycji specjalnej, czy jak jej tam było :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Screen resolutions: various screen resolutions can be selected here. Please note that Windows XP doesn't support 720p resolution as native direct3d resolution, so set it to 4:3 resolution. On Windows Vista and 7, 16:9 resolutions (like 1280x720 or 1920x1080) provide the best gaming experience.

DAMMIT!

Nieźle mnie urządzili, ledwo co mam forsę na Wiedźmina, to jeszcze muszę wydać kasę na Windowsa 7 jeśli chcę grać bez czarnych pasków po bokach ekranu. Dzięki RED!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, czyli już kupiłem grę. Nie będę się na monitorze 1920x1080 21,5'' męczyć w jakichś beznadziejnych rozdzielczościach. Takiego wała, wydam 100 zł na Wieśka, a szkoda bo miałem nawet 16 maja do Złotych Tarasów iść na oficjalną premierę i tam zakupić swoją sztukę. Szkoda, że kolejna gra z tak głupiego powodu w moim przypadku odpada... Teraz z RPG czekam już tylko na Skyrim i Deux Ex oraz na ewentualnego patcha, który naprawi ten niedostatek z rozdzielczością FullHD w przypadku Windows XP, bo bez możliwości gry w pełnej rozdzielczości zakupu nawet nie rozważam.

Ale przecież tam jest napisane że na XP nie działa tylko 720p (HD Ready) i nic nie mówi złego o Full HD (1080p)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie się przyzwyczaić bo teraz coraz więcej gier będzie miało ograniczenia na XP. To się nazywa postęp. XP ogranicza twórców więc albo dalej robią gry które korzystają ze starych technologii albo idą naprzód tworząc bardziej zaawansowane gry kosztem ludzi którzy dalej działają na starych systemach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...