Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Czy ktokolwiek z was zdobył może lv 40+ ? Są przedmioty do craftowania na ten poziom ale mając lv 38 i praktycznie gdy zostało mi kilka ? do oblukania nie wyobrażam sobie jak nabić te 4 wymagane poziomy...Może to pozostałość po contencie z dodatku, pewnie było coś wycięte

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawcio, dzięki :)

Skellige ma świetny klimat, ale całą zabawę psują beznadziejne znaki zapytania. Od groma i trochę pozbawionych wartości kontraband i o ile w Valen jeździłem po nieodkrytych miejscach z prawdziwą przyjemnością, tak tam robię to raz na jakiś czas, motywowany tylko i wyłącznie chęcią odkrycia wszystkiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jest to specjalnie zrobione pod płatne dodatki. Zapewne twórcy wykroili trochę z gry bo są chociażby duże statki na wyspach które są oznaczone jako łódki więc możliwe że w dodatkach będzie można nimi sterować, ewentualnie w jakiś zadaniach z tych 16 DLC. No chyba że przeoczyłem jakąś misję i tymi większymi statkami da się popływać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robiłem zadanie związane z Morwagem.

i gdy otworzyłem drzwi kapitularzu,po prawo od wejścia za kolejnymi drzwiami, znalazłem schemat na super miecz Banshi i Zerrikańskie klapy dla konia. Polecam tam się udać i zrobić zadanie związane z Morwwagiem, bo warto i same zadanie jest też ciekawe. Morwag chyba jest na 20 poziomie, ale walka jest trochę inna niż ze zwykłą bestią czy potworem.

To jest wyspa Larvik

Edytowano przez darkdarius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zdarzyło wam się że was koń z siodła zrzucił przez to że się czegoś przestraszył? Mi się to ani razu nie zdarzyło przez całą grę a mam zrobione ze 150 godzin(a może i nawet więcej) i ani razu nie spadłem z konia nawet jak miałem te najgorsze klapy dla konia to i tak jadąc przez stado wilków czy też gniazdo potworów koń się jakoś specjalnie nie przestraszył. Wiadomo nie walczyłem z konia bo jednak walka z konia jest zrobione dosyć marnie ale jednak widziałem sporo osób które potrafiły się wywalić na jakiś zapowiedzieć wcześniej a jakoś w samej grze tego nie doświadczyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma ekwipunku szkoły wilka?

Z jakichś przyczyn przestało mi działać zmienianie znaków za pomocą kółka myszy. Pytanie z jakich ?

W ogóle całe sterowanie się posypało, mniej więcej po zadaniu "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie".

Edytowano przez deZoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się z tym uporałem. Myślę że podczas którejś z walk nacisnąłem jakąś sekwencję klawiszy, która spowodowała problem.

Czy po zakończeniu głównego wątku można dalej grać i wykonywać niedokończone wcześniej zadania? Mam jedno, choć zapewne nie ostatnie, główne zadanie w zakładce i z 15 innych, które najpierw robić?

Edytowano przez deZoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy linia zadań z zabiciem Radowida jest w jakiś sposób powiązana z główną linią fabularną, czy to po prostu poboczne zadania? Pytam bo zrobiłem jakieś questy z tym związane (dla Dijkstry) i nie wiem czy mam szukać kolejnych zadań, czy to przyjdzie samo podczas grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do poziomu 40+....

Uważam, że da się na spokojnie wbić powyżej 40. Trzeba tylko w odpowiedniej kolejności robić zadanka.

Mój przykład:

- 234 zadania wykonane,

- 3 nieudane,

- 2 poboczne jeszcze wiszą,

- 1 "!" jeszcze na mapie, ale chyba zbugowany,

- wszystkie "?" zgolone,

- mam poziom prawie 36,

- ale niestety sporo zadań (na oko ze 40) zrobiłem z moim poziomem o 6 wyższym niż sugerowany (za marne PD).

Za drugim podejściem gram z tymi 16 darmowymi dlc (chyba jakieś questy tam będą) i wbijam leciutko 40+.

I na koniec: najwyższy poziom brzydala jakiego spotkałem to aerogryf - 48.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś szwendając się łódką po morzu Skielige, natrafiłem na kontrabandę i skrzynię z pancerzem bratobójcy. I mam wielki (no dobra, może nie wielki, ale spory) żal do CDP-R, że tak potraktowali jeden z legendarnych pancerzy W.2.Z.K. Ten pancerz, to kopiuj wklej pancerza redańskiego (ten czerwony długi, zapomniałem nazwy). No po prostu żenada, dno i wodorosty z utopcami.

Myślałem że jeśli by był w grze, to by wyglądał zarąbiście i strzegła by go, legendarna bestia czy coś. Ale w skrzyni, na środku morza i tak tandetnie zrobiony, no porażka. :(

Pierwszy i mam nadzieję że ostatni minus ode mnie dla Redów. - :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Mnie się wydaje że nie ma wpływu. Tak naprawdę w Gwincie chodzi bardzo dużo od szczęścia, jak karty nie podejdą to i można kilka razy męczyć się z jednym rywalem, a jak podejdą to bez problemu rozwali się tych niby trudniejszych.

No cóż, też mi się tak wydaje - chyba najlepiej będzie się przekonać na własnej skórze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po 70 godzinach stwierdziłem, że czas zrobić przerwę, bo gra staje się nużąca.

Dla osób narzekających na trudność walk i regenerację życia: odwar z Ekimmy. Zrobić, wypić przed każdą walką i można jaskółkę wyrzucić.

Regeneracja życia za używanie akcji, które pochłaniają wytrzymałość. Rzucamy znak - regeneruje życie, turlamy się - regeneracja.

Jesteśmy po walce ledwo żywi - wystarczy trochę poskakać i wracamy do pełni zdrowia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...