Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Kurdę, byłem przekonany że nowy Wiedźmin mi nie pójdzie, ale z tego co widzę w sieci to ludzie grają na sprzęcie zbliżonym do mojego w stałych 30fps, co byłoby dla mnie opcją całkiem zadowalającą. Phenom X4, 8GB RAM i GTX 650 Ti Boost, może ruszy w średnich. Jak tylko uda mi się opchnąć niepotrzebne gierki na PS3 to pomyślę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi gra dziala bardzo plynnie a gram na srednich ustawieniach w rozdzialce 1600x900 (laptop Lenovo Y50-70) i gra wyglada bardzo ladnie, na razie 2h za mna wiec ciezko cos wiecej napisac, w koncu to sandbox na wieeele godzin wiec fabule ocenie pozniej.

Sama walka mi sie podoba, gram na 3 poziomie trudnosci (z 4) i moj pierwszo poziomowy Geralt ma klopoty z grupka trzecio poziomowych utopcow, ale to moze wina tego, ze kiepski jestem :P Zachwyca mnie roznorodnosc postaci jak na razie.

Co do instalacji to musialem pobrac (paczka do domu przyszla, a ja na studiach) i pobieralem cala gre ok 2h bez najmiejszych klopotow - ok, po wlaczeniu gry mialem rozne kwiatki, ale aktualizacja sterownikow pomogla. Na razie zaczynam ta przygode, ale cos czuje, ze bede zachwycony jak fan Sapkowskiego i Geralta ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam na PS4 śmiga jak ta lala. tongue_prosty.gif Owszem są spadki przy cut scenkach, ale tylko chwilowe i całkowicie nie przeszkadzają. Narazie jakieś 40 min pograłem i cud, miód, malina. Ale też jest ten problem z bardzo wrażliwym sterowanie i tymi drabinami... wink_prosty.gif

I jeszcze odnośnie pytania, które zadał kolega wyżej:

Super, ale powiedzcie: odznaczaliście opcję odnośnie "symulacji wyborów W2" ?

Nie grałem w W2. W jedynkę tylko chwilę. Wiem, przepraszam, obiecuję nadrobienie zaległości. Ale zaznaczyłem aby decyzje podjęte w W2 miały wpływ na dalszą grę, jakoś tak się klikło, a nie chciało mi się zaczynać jeszcze raz. wink_prosty.gif Ma to sens? Czy zacząć od początku, bo coś się zmieni?

edyta: czy poziom trudności można zmienić w trakcie gry?

Edytowano przez Outsid3r
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawych: Gra działa nieźle na sprzęcie w mojej sygnaturce w Full HD. Tak jak myślałem- jak przystało na RPG, gra nie jest bardzo zależna od procesora. To nie GTA gdzie dookoła są przechodnie, ruch uliczny itp. A więc Wiedźmin 3 działa lepiej od GTA V mimo że GTA miało podane niższe minimalne wymagania.

Gra sama ustawiła detale średnio-wysokie, bardziej w stronę wysokich. I tak się da grać, ale i tak obniżę do średnich dla lepszej płynności.

Mam pytanie, w którym momencie wybiera się swoje wybory z poprzedniej części? Nie wiem czy coś źle zaznaczyłem przy rozpoczęciu gry czy może muszę jeszcze trochę pograć. Rozumiem że zaczynając grę trzeba wybrać symulację wyborów, tak?

Edytowano przez Pewker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o optymalizacje to jest świetnie. Na i7 4770 @3.8 Ghz, gtx 770 msi gaming 4 Gb VRAM i 8 Gb RAM, na wysokich i bardzo wysokich mam stałe 60 fps bez spadków. Musze zaznaczyć, iż efekty post mam niektóre wyłączone, gdyż ich nie lubię. Włączony jest antyaliasing, smugi światła, i pare innych bajerów, a wyłączone są wszelkie rozmycia czy efekt bloom. Jeśli chodzi o mnie to od strony technicznej śmiga wszystko bardzo fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak będzie chodziło u mnie (Geforce 760 GTX i procesor i5 4590), choć słyszałem, że będzie dobrze, Śledzę forum na Steam i opisują różne przypadki. Ale z MK X też ponoć było dużo problemów, ale mi chodził płynnie i bez problemów. Liczę na co najmniej średnie.

Niestety nie dowiem się teraz, bo dostałem nauczkę.

POCZTA POLSKA to najgorszy dostawca w historii tego kraju. Zgubić paczkę z grą, o której mówi cały świat to chyba tylko oni potrafią. Jeśli ktoś ma jakieś porady co z tym zrobić to niech napisze. Na razie wysłałem list do sklepu cdp.pl, gdzie zamówiłem grę (nadawca jest osobą poszkodowaną). Po prostu parodia, zgubić coś na co jest tracking.

Edytowano przez Scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia z gry? Ze współlokatorem zastanawiamy się, czy i jak pójdzie nam na naszych lapkach- jeden to Asus G551JM (Intel Core i7-4710HQ, NVIDIA GeForce GTX 860M, 8 GB RAM), drugi to Lenowo Y510P (Intel I5-4200, 4 GB RAM, GeForce 755GT). Może ktoś odpalił na takich modelach? smile_prosty.gif

Ja odpaliłem na ASUS N551JM i troszkę się musiałem poboksować z ustawieniami i wypracowałem taki kompromis: 1920x1080, postprocessing off, cienie i teren średnie, tekstury wysokie, reszta low lub off. efekt: 35-40 fps, podczas nagrywania ShadowPlayem od nvidii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale znów dali ciała z premierą confused_prosty.gif masa ludzi zgłasza błędy odczytu płyt przy instalacji. Ja też należę do tego grona.

Ja również się załapałem do grona szczęśliwców. wink_prosty.gif

Na szczęście dodali klucz na GOGa i instalacja z GOGa wydaje się iść szybciej niż z płyt (u mnie instalator odpadł na końcu drugiej płyty).

Tylko wymagania są dziwne. Z jednej strony gra poprawnie działa na starych kartach, a miewa problemy na kartach z poprzedniej generacji. Kumpel na GTX 750M musiał bardzo mocno ściąć ustawienia graficzne i rozdzielczość, żeby gra mu w ogóle ruszyła (a i tak klatkuje), a sporo ludzi na GeForce'ach z serii 6xx, czy nawet Radeonach HD 5xxx nie ma najmniejszych problemów w FullHD. W ogóle gra wydaje się mieć dziwne problemy z GTXami 7xx i diabli wiedzą dlaczego.

Mam to samo we Wrocku.Powoli ciśnienie rosnie.

Do mnie we Wrocku EK doszła wczoraj późnym wieczorem. Odebrałem dzisiaj, bo po 23 do paczkomatu mi się iść nie chciało.

Znacie jakiś sklep, który sprzedaje klucz na steama z wiedźminem 3 i będzie tańszy niż na steam?

Musi być Steam? GOG wychodzi zdecydowanie taniej. Na Steama z pewnych źródeł jest w sumie tylko Steam.

Tak swoją drogą, to jeśli ktoś ma mało FPSów, to Windows 10 daje całkiem niezłego kopa na Radeonach i starszych kartach nVidii.

Edytowano przez Sevard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich co się pytają o podejmowanie wyborów z dwójki. Jak gra wykryje sejva z dwójki to po prostu modyfikuje odpowiednie rzeczy na bazie zapisu. Jak nie macie sejva i zaznaczycie, że chcecie decydować to ma to wpływ na grę. Pojawi się w niej dodatkowy dialog, w którym odtwarza się wybory z dwójki wybierając odpowiednie opcje dialogowe. Ale spokojnie, trzeba ukończyć questy fabularne w białym sadzie - wybory podejmuje się w kolejnej lokacji (zamek). Dialog tak zrobiony, że nie da się go przegapić.

Edytowano przez Otton
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęły 24 godziny od releasu Wiedźmina 3. A mi nadal nie udało się pograć w tę grę. Pobrałem ją na dobrych kilka dni przed premierą. Użyłem do pobrania instalki GOG Galaxy, a później już bez tego (bo po co mi kolejny launcher?) zainstalowałem samą grę. Wszystko miało pójść z płatka, bo tylko brakowało jakiegoś małego pliczku. Prawda? PRAWDA?!

Koło 1 w nocy, godzinę po premierze okazało się, że trzeba pobrać Day 1 Patch i dodatkowo... polską wersję językową. -,- Która zajmuje grubo ponad dwa giga. Serio, CD Projekt RED? Nie dało się tego wcześniej udostępnić?

Potem próbuję uruchomić - lipa. Aplikacja wykrzacza się przy uruchamianiu. Aktualizuję sterowniki, uruchamiam ponownie kompa. Nadal lipa. Postanowiłem się z tym przespać. Po tym jak wstałem, na wszelki wypadek instaluję GOG Galaxy, uznając że kłopoty mogą wynikać z tego, że tej appki brak. A Galaxy co robi po zainstalowaniu? Pobiera od nowa prawie 30gb gry...

Oto więc co robię - wywalam zainstalowaną grę, wywalam zawartość katalogu tymczasowego Galaxy i samą aplikację. Instaluję od nowa - na czysto. GOG Galaxy, a stamtąd grę. Po ściągnięciu i zainstalowaniu szukam polskiej wersji. Pierwsze co przychodzi mi na myśl - wybranie "Get backup & extras". Wchodzę i patrzę - dopiero po zmianie języka z english na polish pojawiły się paczki z lokalizacją gry. Łącznie ponad 2,5 giga.

Pobieram, instaluję, odpalam... A tu nadal po angielsku. Jeszcze raz wchodzę do GOG Galaxy i odkrywam... że powinienem był wejść w "configure" i tam wybrać wersję polską. Wybrałem. Ponownie pobiera ponad 2,5 giga. Przy okazji się reflektuję, że brakuje darmowych DLC. Nie, nie są automatycznie przypisywane. Trzeba je odnaleźć w sklepie GOG i wrzucić do koszyka, a następnie sfinalizować transakcję za 0 ?.

OK, mam już wsio zainstalowane, czas na rekonfigurację. Najpierw ustawienia graficzne. Odpalam grę, i zaraz wychodzę by w GeForce Experience wybrało mi najlepsze ustawienia do posiadanego sprzętu (i7 4770k + GeForce GTX 770 + 16 gb ramu). Wchodzę do gry, a tu komunikat o zainstalowanym patchu i zresetowaniu ustawień. Wychodzę, ustawiam ponownie w GE opcje, wchodzę do gry - znowu reset ustawień graficznych. ARGH! Musiałem ręcznie wszystko ustawiać w grze, jak GE mi zalecał.

Potem przez parę godzin walczę z systemem sterowania. Kto u licha wpadł na "pomysł", by nie dało się zrekonfigurować WSADu?! Przecież to jest jakaś paranoja!

Od lat gram w gry w taki sposób, że używam SAD plus prawy przycisk myszy do chodzenia (zamiast W). Za nic nie daje się tego zmienić. Szukałem pomocy na forach Steam, reddicie, na forum Wiedźmina... Próbowałem edytować pliki input.settings oraz input.xml - bez rezultatu.

Dlaczego tak PODSTAWOWA rzecz jak poruszanie się, nie jest w ogóle dostępna w opcjach do skonfigurowania? Pominę już milczeniem blokady (kłódeczki) przy niektórych klawiszach.

Olałem to. Próbuję rozpocząć rozgrywkę poprzez wczytanie stanu gry z Wiedźmina 2. Oczywiście nie da się. Próbuję raz za razem, nadal się nie da. Szybki research - trójka cierpi na tę samą przypadłość co Rockstar Social Club i GTA V. Gdy w Windowsie 7/8 nazwa użytkownika zawiera znaki specjalne (jak ą, ę, ć, ł, ń, etc.) to nie da się wczytać save'a z Wiedźmina 2. Pomimo, że same te pliki widzi w katalogu docelowym bez problemu. Musiałem specjalnie wyjść z gry, stworzyć w Windows nowy profil użytkownika o nazwie postaci bez polskich znaków specjalnych, spod tego profilu uruchomić W3 i zrobić pierwszy zapis, a następnie przekopiować go do folderu właściwego. Paranoja!

Jestem póki co mocno rozczarowany. Kupiłem pre-order w pierwszym dniu, gdy tylko była taka możliwość. A chyba mogłem poczekać na edycję rozszerzoną, przynajmniej dopracowaną...

PS. Z GTA V w 90% takich problemów nie miałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czas się wypowiedzieć po 13h przegranych w W3.

1. Klimat - dużo lepszy niż w W2, bardzo słowiański, podobny do klimatu z Podgrodzia i Aktu 4 W1. Tu redzi odwalili kawał dobrej roboty

2. Grafika - gram na sprzęcie który był lepszy niż minimalne ale znacznie gorszy niż zalecane na ustawieniach Wysokie z post procesami pod AMD i rozdzielczością full HD i choć graficznie nie jest to może fotorealizm ze zwiastunów ale wygląda zacnie. Jak ktoś grał w W2 na uber to może sobie grafikę z W3 porównać do niej tyle że z lepszymi efektami graficznymi.

3. Optymalizacja - bardzo dobra, grafika z 2 GB VRAM styka do gry na wysokich, nie odnotowałem żadnych crashy czy spadków FPS ale mam 12 GB RAM więc może coś z tej pamięci trzyma mi stałe FPSy

4. Gameplay - na początku ciężko się przyzwyczaić do nowego sterowania klawiaturą ale kiedy już się wgramy jest fajnie, praktycznie nie korzystam z uników chyba że atakuje mnie chmara wrogów lub walczę z bossami (są trudni ale bez przesady). Na normalnym poziomie trudności nie zginąłem, fajnie że wystarczy zrobić raz eliksir czy petardę by odnawiała się co medytację, na początku myślałem, że to minus ale później doceniłem ten model.

5. Świat - duży ale nie monstrualny jak to zapowiadali twórcy. Dziś poza Kaer Morhen zaliczyłem wszystkie questy w Białym sadzie i zrobiłem każdy znak ? oraz szwendałem się po Velen dochodząc może do 9 % tego co mi oferuje gra (grałem ze 13 h). Trzeba jednak przyznać, że w grze jest co robić i zaliczając każdy q oraz każdy nieodkryty punkt te 100 h nie wydaja się przesadzone

6. Fabuła - główny wątek wciąga jak bagno i nie można się doczekać co dalej. Zlecenia wiedzmińskie też są fajnie przemyślane, misje poboczne raz lepiej raz gorzej choć zdecydowanie nie ma mowy by przeważało to drugie i cieszy wiele odniesień do naszej kultury i mitologii. Dużo radości będą mieli fani maksowania mapy - choć dużo jest powtarzających się zdarzeń jak gniazda potworów, obozy bandytów czy ukryte skarby to nie są one zmuszające za to często gęsto dają kozacki sprzęt

7. Crating i przedmioty - idzie się pogubić w interfejsie, tworzenie przedmiotów jest podobne do tego z W2 tym że przedmiotów do tworzenia jest zatrzęsienie a a loot to poprostu kalka Diablo co jest akurat dla mnie zaletą:D

Ogólnie jestem grą zachwycony, nie jest to może ideał ale zasługuje na mocne 9/10.

Ps. A i loadingi trwają chwilę, nie czekałem na załadowanie się mapy dłużej niż kilka sekund

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja solidna, trochę bawiłem się opcjami i tylko Nvidia hairworks zżera mi okropnie fpsy, więc dałem sobie z tym spokój. Reszta opcji prawie na maks i nie spada poniżej 58 klatek - miłe zaskoczenie.

Mam lekkie zastrzeżenia do sterowania, ale nie jest źle. Klawisz uników koniecznie zmienić z lewego ALT, bo w nowym Wieśku turlanie się jest mniej użyteczne i opanowaniu uników to podstawa skutecznej walki.

Mam nadzieję, że to nie spoiler: na południce używajcie znaku Yrden. Gdy wejdą w krąg, dostają z 10x więcej obrażeń, więc olej na upiory (+10%) może się schować.

Dodam jeszcze moje "przygody" z instalacją, bo widzę, że sporo osób narzeka na płytki i GOGa.

Aktywacja kodu w GOGu - kilka chwil roboty.

Pobrałem GOG Galaxy - bo czemu nie?

Wstępne pobieranie - ok. 27 giga, szybko i bez problemów.

W dniu premiery - patch 300 mega, pobrany ekspresowo. Następnie zmiana języka gry - 3 giga do pobrania. Poszedłem zrobić herbatę, jak wróciłem, gra była gotowa.

Dziwię się, że komuś chce się w dzisiejszych czasach jeszcze bawić z płytkami i wersjami pudełkowymi.

Edytowano przez SniperV
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zachwycony optymalizacją ale niestety u mnie wypada to trochę słabiej. Grafika owszem ładna, nawet bardzo ładna ale nie jest to absolutnie żaden przełom, wyznaczający standardy. Biorąc pod uwagę fakt, że lokacje są podzielone na mniejsze i gra działa mi na wysokich/bardzo wysokich w 30 klatkach jest raczej średnio. Co do gameplayu to bardzo przyjemnie i widzę, że twórcy uczą się na błędach bo świat gry jest wreszcie otwarty, nie jesteśmy już więzieni w korytarzach ;] Walka również przyjemna i łatwa do opanowania. Fabularnie początek dość lekki i małymi kroczkami wprowadza w historię, co jest fajne ale zobaczymy jak będzie dalej. Tak czy inaczej jest to pierwszy grywalny Wiedźmin ;] Żałuję tylko że nie wybrałem wersji steam tylko gog..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na PS4. Wczoraj ok. 3 godzin. Jedyne co mogę napisać to: KUPUJTA! Gra jest naprawdę niesamowita. Klimat książkowej sagi i pierwszej części wylewa się wręcz z ekranu. Nigdy bym nie powiedział, że tak świetnie to RED-zi zrobią. System walki w końcu jest porządny, animacje ruchu Geralta podczas walki genialne. Gram na najwyższym poziomie trudności i lekko nie ma. Fabuła zapowiada się bardzo ciekawie. Świat żyje własnym życiem. Po prostu bomba. Grafika też robi wrażenie. Jestem absolutnie zachwycony i oczarowany, W3 jest tym wszystkim, czym nie był W2 i dodaje chyba wszystkie zalety W1 - powstał wiedźmiński majstersztyk!

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest juz gdzies temat o problemie z plyta nr2 w wersji na pc ?Coraz wiecej osob o tym pisze i ja sam mam "przyjemnosc" miec wadliwa sztuke i zamiast grac moge sie bawic w niekonczace sie instalacje.

Testowalem na 5 napedach i wszedzie to samo blad "-10".

Z tego co pisza na forum cdprojektred jest to jakis "globalny" problem z wadliwymi plytami.

Polecam wszystkim wstrzymac sie z kupnem pudelkowej wersji gry na PC.

Edytowano przez dune2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dune2 @Attack2K

http://forums.cdproj...-błąd-10/page38

Tutaj na oficjalnym forum, temat dotyczący płytki.

Widzę że dune już o tym pisał, ząb mnie boli i nie doczytałem przepraszam.

@SniperV

Akurat przy tym wypadku jest dosyć bogate pudełko, nie to co np przy grze Mass Effect 3, gdzie był świstek papieru z kodem.

Do tego w moim przypadku internet mobilny... tu nie chodzi o prędkość ściągania, a o limit który uniemożliwi mi ściąganie.

Więc się nie dziw, czemu nie którzy mogą się męczyć z płytami.

Edytowano przez RedEvil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak wygląda skala downgrade'u. Jak ktoś ma wątpliwości czy to w ogóle istotne:

http://forums.guru3d...postcount=2003

Post pochodzi z tej strony wątku: http://forums.guru3d...=373417&page=81

No i te efekty Nvidii,

których połowę ponoć brak biggrin_prosty.gif

Więcej ich widać także tutaj:

Najbardziej szkoda tej palety kolorów z pierwszego trailera z 2013, pomijając ilość NPC, LOD itp. itd.

Oczywiście pojawiło się już wiele screenów, które po tweakach w configu i SweetFX prezentują grę znacznie lepiej niż te kontrowersyjne filmiki z wersji na PS4 także kwestia tylko czy wersja premierowa po np. filtrach zmieniających barwy jak w SweetFX może się zbliżyć do materiału z 2013.

Edytowano przez krisu22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybory dokonuje się

po zabiciu gryfa i ukończeniu prologu w Białym Sadzie, przed audiencją u cysorza.

Mam pytanie odnoszące się do jednej sceny z trailera:

czy scena w stylu krwawego 2 girls 1 cup jest w misji głównej czy jakiejś pobocznej, tylko proszę bez szczegółów jakby co :D

i w jaki sposób korzystać z juków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to że zostaje 4mb do skopiowania pliku bin3 i tu przerywa jak by celowo ktoś to zrobił

bin4 skopiował się bez problemu.

Część (całkiem spora) płyt jest walnięta. Najprostsze obejście do ściągnięcie gry z GOGa. Można również wymienić płytę na sprawną. Niestety tu CDP się nie popisało.

I kolejna sztuczka, która powinna poprawić wydajność na kartach AMD przy włączonym HairWorks - wystarczy za pomocą CCC zmniejszyć poziom tesselacji do x8 lub x4. Procedura jest opisana np. tu[.

Niewykluczone, że podobny motyw można zrobić na kartach nVidii, ale dawno nie bawiłem się ustawieniami dla ich kart, więc nie jestem tego pewien.

Jeszcze trochę się pobawię i mi się uda wyciągnąć ustawienia Ultra na FullHD z sensownymi FPSami na moim Radeonie R9 280X. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna wymiec plyte na sprawna ? U mnie wyglada na to ze walnieta jest tylko plyta nr 2 i udalo mi sie ja zgrac tylko na jednym napedzie z szesciu na ktorych probowalem.Wolalbym jednak ja wymienic by posiadac taka ktora normalnie dziala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja instalowałem z płytek kolekcjonerki, bez żadnych problemów, od razu w języku polskim, bez żadnego pobierania dodatkowych polskich paczek, które owszem są na gog galaxy. Samo gogg łyknęło kod kolekcjonerki i gra się bez problemu aktywowała na moim koncie. Z tego co zrozumiałem to na tę chwilę tylko 2 DLC z darmowych 16tu są dostępne, kolejne będą się pojawiać z czasem...

Gram na lapku MSI GT70, z i5 4200M oraz gtx 770M na pokładzie. Ustawienia średnio wysokie, postprocess włączony, tekstury wysoko, hairworks wyłączony, cienie średnie, roślinność średnia, LOD wysoki. Około 30 - 40 klatek spokojnie trzyma na FullHD więc generalnie jestem zadowolony. Komp się grzeje mniej niż na WoT... Trochę nie chce mi się grzebać w ustawieniach bo wolę grać...

Faktycznie gra jak na razie jest bliżej klimatem do W1, moich ulubionych aktów "wiejskich". W Białym Sadzie zrobiłem już wszystko, poza jednym sidequestem, którego triggera nie zauważyłem. Gram na najwyższym poziomie trudności, jak dla mnie jest w sam raz, trzeba trochę uważać, ale generalnie da się żyć...wink_prosty.gif Niestety ciągle cierpię na brak kasy;) ale to z uwagi na chomikowanie wszystkiego po kieszeniach;)

Edytowano przez komandor_Tarkin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zachwycony optymalizacją ale niestety u mnie wypada to trochę słabiej. Grafika owszem ładna, nawet bardzo ładna ale nie jest to absolutnie żaden przełom, wyznaczający standardy. Biorąc pod uwagę fakt, że lokacje są podzielone na mniejsze i gra działa mi na wysokich/bardzo wysokich w 30 klatkach jest raczej średnio. Co do gameplayu to bardzo przyjemnie i widzę, że twórcy uczą się na błędach bo świat gry jest wreszcie otwarty, nie jesteśmy już więzieni w korytarzach ;] Walka również przyjemna i łatwa do opanowania. Fabularnie początek dość lekki i małymi kroczkami wprowadza w historię, co jest fajne ale zobaczymy jak będzie dalej. Tak czy inaczej jest to pierwszy grywalny Wiedźmin ;] Żałuję tylko że nie wybrałem wersji steam tylko gog..

Nie wiem, czego się spodziewałes po grafice, jeśli ledwo spełniasz minimalne wymagania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czego się spodziewałes po grafice, jeśli ledwo spełniasz minimalne wymagania.

Ten komputer z profilu nieaktualny jest już. Zresztą nie tylko ja mam problemy z optymalizacją, znajomi również narzekają zwłaszcza posiadacze wersji gry na ps4.

Edytowano przez ElTabasco
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...