Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Jadąc do roboty przeleciałem parę sklepów w nadziei że ktoś wystawi wcześniej ( nie raz tak się zdarzało ), ale embargo twarde. Wieśka ani widu. Teraz siedzę na robocie, mam teoretycznie(na maluśkim ryzyku) możliwość wykonania krótkiego sprintu tam i z powrotem( dwa przystanki tramwajowe) do nocnej sprzedaży w empiku, i ... chyba to nastąpilol.gif.

I tak do rana siedzę w pracy, lap czeka w plecaku, może chociaż da się odpalić do końca szychty?

Fajnie czytać że gra nie jest z tych cpu intensive i że 2gb vram styka do przyzwoitego wyglądu. Szanse na przyjemną rozgrywkę rosną;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tym importem? Sam save z dwójki wystarczy czy potrzeba też tego z jedynki? No i czy wystarczy ten zapis przed ostatnią rozmową? On jest ostatnim jaki mam, a grę skończyłem i napisy i filmik po nich widziałem. Potem gra wyszła do menu. No chyba, że te napisy, które pominąłem były jakoś wyjątkowo ważne, bo akurat je przeklikałem, ale wątpię :P

Edytowano przez Kiro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien Ci zrobić się autosave dokładnie przed wyświetleniem finalnego filmiku, już z podsumowaniem gry.

Co do dzisiejszego trailera: Super, że powrócą postacie z poprzednich części. Widzę, iż twórcy nie pokpili sprawy jak z dwójką, gdzie import zapisu nie mniał praktycznie żadnego wpływu na świat. Teraz będzie inaczej i to mnie cieszy. smile_prosty.gif

Edytowano przez Kirrin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sterownik, że już wstępne wyniki testów pokazują że gtx 960= 770 a nawet wyprzedza 780. . Czyli lepiej nie instalować, wpierw spr czy i jak działa na starszych, bo wygląda jakby sterownik był pod wersje 9xx, a reszta dostała kopniaka w tyłek.

To jest ciekawsza historia i nie dotyczy tylko Wiedźmina, ale również innych gier, w których wykorzystywany jest GameWorks, najlepiej widać to w Project CARS. Odsyłam tu..

Pierwsze testy finalnej wersji pokazują, że w Wiedźminie 3 GTX 780 jest na poziomie GTXa 960.

Na szczęście wydajnościowo nie wygląda to tragicznie, ale testy to jedno, a prawdziwa gra to coś nieco innego.

Edytowano przez Sevard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Nie wiem czy lepiej było założyć temat w Pomocnej Dłoni, czy napisać tutaj, ale ostatecznie zdecydowałem się, że zapytam tutaj.

Mam Wiedźmina 1 z UK. Taka okładka:

http://ecx.images-amazon.com/images/I/514M2ZoCeAL.jpg

Teraz pytanie. Da rade jakoś legalnie, normalnie spolszczyć to?

I jakbym chciał tą całą edycje rozszerzoną, to musze coś kupować, czy wystarczą patche?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, kolekcjonerka odebrana. Jakbyście widzieli w internetach filmik z Gdańska spod paczkomatu i wywiad z kolesiem, który na pytanie "Dlaczego kolekcjonerka?" odpowiada "Bo czemu nie", to jestem ja i prosiłbym o podesłanie linka przez PW xD

Gra zainstalowana, patch pobrany, jest pierwsza. Odpalamy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wstępnych opinii na forach wnioskuję że optymalizacja stoi na wysokim poziomie więc Redzi dobrze się spisali co cieszy. Mam nadzieje że jutro z rana mnie już kurier odwiedzi.

Edytowano przez NieMy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie parę osób to zainteresuje a nawet mocno ucieszy:

Sprzęt:

proc i3 540 3, 07 ghz,

karta Radeon HD 5750 1GB

8GB ram

win7

Rozdzielczość 1920x1080. Gra płynnie (okolice 30 klatek) chodzi na wysokich ustawieniach (cienie na średnie), antaliasingi itd wyłączone, generalnie wyłączone postprocesy (włączone promienie światła i wyostrzenie). Nie jest to zdecydowanie 60fps ale spokojnie trzyma przyjemną i komfortową płynność (biorąc pod uwagę, że wątpiłem czy w ogóle uda mi się zagrac na moim złomku jestem bardzo zadowolony). Mowa powyżej o pierwszych lokacjach po 2h gry, nie wiem jeszcze jak bedzie w dużych miastach. Płynność filmików (rozmów) nieco słabiej ale da się przeżyć. Nie jest źle szanowni państwo.

Edytowano przez 1982ja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I5 4460

12 GB Ram

Radeon R9 270 2 gb

Full HD i wysokie detale, uber nie próbowałem. Na wysokich chodzi płynnie, nie ma ścin. Zobaczymy jak w Novigradzie jak tam dojdę ale ogólnie w białym sadzie poezja optymalizacji . Istalacja tylko trochę długa, 4 płyty prawie 2h instalacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w3 w wersji pudełkowej ma jakieś DRMy w końcu, czy tak jak było mówione - miała nie mieć? Jak jest ostatecznie? Pytam, bo mam HD7770 i gdyby nie miała, to bym kupił, a w najgorszym wypadku sprzedał :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up^^

Istalacja tylko trochę długa, 4 płyty prawie 2h instalacji

Czyli rozumiem że nie trzeba pobierać jakiś plików? Wystarczy instalacja z płytek?

Z poziomu Launchera wszystko istaluje się samo. Dodałem tylko kod na GOGu podczas instalacji ale nie, że instalator prosił tylko z nudów oczekując na zainstalowanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie, a jakże, najnowszego Wieśka. Moja sytuacja wygląda tak, że w jedynkę nie grałem, w dwójkę zacząłem ale kompletnie mi się nie spodobała. Teraz jest oczywiście ogólny szał na trójkę, jaka to ona nie jest świetna. Wydaje się być bardzo dobrym erpegiem, których jestem ogromnym zwolennikiem. Czy opłaca się kupować trójkę można powiedzieć bez grania w poprzednie częściej czy raczej sobie odpuścić? Pod jakimś postem na fb Playstation Polska odpisało komuś z podobnym zapytaniem do mojego, że można spokojnie grać bo nowa część nie jest powiązana z poprzednimi fabularnie.

Edytowano przez Morphine
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się kupować trójkę można powiedzieć bez grania w poprzednie częściej czy raczej sobie odpuścić? Pod jakimś postem na fb Playstation Polska odpisało komuś z podobnym zapytaniem do mojego, że można spokojnie grać bo nowa część nie jest powiązana z poprzednimi fabularnie.

Oczywiście, że Wiedźmin 3 jest powiązany fabularnie z poprzednimi częściami - i to bardzo mocno, zwłaszcza z dwójką. Ale wszystko jest objaśnione, tak, że nowi grace nie będą mieli z tym problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie instaluje smile_prosty.gif

Ciekawe to szaleństwo - w końcu to tylko zabawka, bzdet, gadżet a jednak się wkręciłem.

Jedynką byłem zafascynowany, ona sprawiła że w ogóle grami sie zainteresowałem już w podeszłym wieku będąc smile_prosty.gif, dwójka kompletnie rozczarowała, ledwo ją skończyłem - koszmar. Ciekawe jakie wrażenia wywoła ta część?

Dobrze że ten tydzień mam prawie wolny. Do zajęc musze sie udać o 12 (mam nadzieję że skończy instalować do tego czasu) wracam na 18 i następne dwa dni mam na wiedźmina.

Fajnnie że nie tylko ja mam odbicie na tym punkcie smile_prosty.gif

Pozdrawiam

Edytowano przez deZoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...