Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dr.Agon

Ograniczenie lub brak połączenia- problem po zaniku prądu.

Polecane posty

Od pewnego czasu korzystam z internetu neostrady przez router właściciela mojego mieszkania. Internet ściągam bezprzewodowo, zabezpieczenia WPA2-Personal szyfrowanie AES. Wczoraj, podczas korzystania z internetu wysiadł prąd. Gdy uruchomiłem komputer, okazało się, że połączenie mój komputer nawiązuje połączenie, lecz pojawia się żółty trójkąt oraz podpis "połączenie ograniczone lub brak połączenia". Żadne ustawienia nie zostały zmienione, dla pewności jednak ustawiłem ponownie ustawienia zabezpieczeń i hasła. Niestety, dalej nie mogę się połączyć z internetem. Właściciel restartował router, ale dalej nic. Próbowałem również reinstalować sterowniki, ale dalej nic.

Płyta główna Asus P5B-MX/WIFI-AP z wbudowanym adapterem wifi

Windows XP SP3

EDIT:

Współlokator mam laptopa ASUSa, Win 7 i on od razu się połączył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. nawiązując do tematu wifi i plyty glownej asus P5B-MX WIFI-AP chcialbym prosic o porade w pewnej sprawie. od dlugiego czasu mam problemy z internetem - najpierw z kablowym, a teraz z bezprzewodowym. mianowicie, gdy mialem internet przewodowy od czasu do czasu zdarzalo sie, ze pojawial sie bluescreen i restartowalo kompa. raz w ulamku sekundy, innym razem najpierw sie komp wieszal, a za chwile bluescreen. teraz jak mam bezprzewodowy (w innej miejscowosci) jest jeszcze gorzej - po podlaczeniu bezprzewodowki praktycznie wszystko od razu siada nic sie nie da zrobic i ciagle wyskakuja bluescreeny. jak jest odlaczony wifi, komputer chodzi stabilnie (a przynajmniej nie ma bluescreenow). dzis jak dzwonilem do firmy, w ktorej kupilem kompa i przedstawilem problem, gosc mi mowi, ze przyczyna tego moze byc niekompatybilnosc zintegrowanej karty wifi z ruterem (czy cos w tym stylu), z ktorego ciagne neta. i ze musze kupic jakas kompatybilna karte do tej plyty glownej. czy to prawda, ze moze byc taka niekompatybilnosc czy gosc klamie? dodatkowo jak mialem wczesniej siec LAN to dzialo sie podobnie jak juz wspomnialem, ale rzadziej. a gosc na to, ze karta wifi sama sie laczyla/czy szukala sieci bezprzewodowych i dlatego wywalalo bluescreena. czy to moze jeszcze jakis inny problem jest np. z pl. glowna lub moze zasilaczem cos? memtest poszedl ok i dysk tez jest ok. system to winda 7 x64. prosze o pomoc i pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...