Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Quetz

Program do losowania dwóch kart?

Polecane posty

Witam Was, Programiści.

Zwracam się do Was z małym pytaniem - czy ktokolwiek z Was jest w stanie zrobić (przekazać instrukcję do zrobienia) program do losowego wyświetlania określonej ilości (w serii) dwu kart na ekranie?

Koleżanka pisze pracę magisterską i jeden z eksperymentów wymaga od niej badania szybkości reakcji na różne bodźce. Potrzebny jej program w C++ (nie mam pojęcia dlaczego akurat w tym języku, ale tak mi powiedziała...), który by wyświetlał te bodźce i mierzył czas od wyświetlenia do wciśnięcia przycisku.

Może znalazłby się ktoś, kto by doradził gdzie czegoś takiego szukać?

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy moglbys moze troszke rozwinac temat zadania? Bo ja wogole nie zalapalem co ten program ma tak naprawde robic ;) O jakie bodzce chodzi? Czy ma pokazywac reakcje komputera na nacisniecie przycisku moze? Jak sie do tego maja te, wymienione na poczatku karty? Chyba ze ja jakis niekumaty jestem ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tłumaczę: mniej więcej chodzi o to, że osoba ma dopasowywać (wciskając jeden z dwóch przycisków) dwa elementy do siebie za pomocą jakiejś kategorii (kształt i kolor). Program ma:

1) pokazywać kategorię według której ten ktoś w danej sesji ma dopasowywać (czyli obrazek/napis u góry ekranu),

2) kartę, która ma zostać dopasowana (jedną z kilku możliwych, wylosowaną),

3) mierzyć czas dopasowania (czyli od wyświetlenia do wciśnięcia przycisku),

4) czy próba była udana, czy nie (czyli czy wciśnięto odpowiedni guzik).

Tak jak mówię, są to założenia "mniej więcej", ale generalnie do kilku operacji to się sprowadza, no i oczywiście losowego wyświetlania owych kart.

Mam nadzieję, że nieco jaśniej :-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...