Jump to content
Sign in to follow this  
miron1500100900

Top Gear

Recommended Posts

W brytyjskim BBC wyemitowane były już dwa odcinki. Trzymają poziom, ekipa filmowa coraz bardziej zachwyca poziomem technicznym, ale moim zdaniem zbyt wiele jest tam już show, wybuchów i rozwałki, a za mało programu motoryzacyjnego. Jakby zeszli trochę na ziemię (do poziomu z pierwszych sezonów) to sądzę, że widowni by nie stracili, a poziom by się podniósł :)

Ja akurat nigdy nie traktowałem tego programu jako stricte motoryzacyjnego. Chodzi głównie o dobrą zabawę i humor. A ta trójka doskonale się w tym sprawdza. Także taki styl jak w najnowszych odcinkach wcale mi nie przeszkadza. Inna sprawa, że za czasów pierwszych serii nie miałem do nich dostępu (brak odpowiedniego kanału w kablówce), także nie mam porównania.

NIIIIIIEEEEEEEE!!!!!

http://naekranie.pl/aktualnosci/jeremy-clarkson-zawieszony-co-dalej-z-programem-top-gear#comment-384690

No jak tak można? Program bez Clarksona traci ze 40% rozrywkowości. A przecież to najlepszy program rozrywkowy na świecie! Uwielbiam go. Wszystkie celebrity splashe i You can dance mogą się schować. Nawet obecne CDA się nie umywa do kolejnych odcinków Top Gear UK. Jak tak można? Poprawność polityczna i kneblowanie ust naprawdę wszystko psują. :(

Ostatni odcinek Top Gear był G-E-N-I-A-L-N-Y. Bezdyskusyjnie wersja UK była najlepszym programem rozrywkowym na świecie. W 22x8 May i Hammond pokazali dwa ostatnie w historii słynne zadania zrobione przez całą trojkę prowadzących. I zwijałem się ze śmiechu. Naprawdę. Ten klimat i atmosfera jest nie do powtórzenia w innym gronie prowadzących. Jeśli BBC się nie dogada z Clarksonem i resztą, to program umrze. Wielka szkoda. Ale pożegnali się godnie i w wielkim stylu. Gorąco polecam.

Ostatni odcinek Top Gear był G-E-N-I-A-L-N-Y. Bezdyskusyjnie wersja UK była najlepszym programem rozrywkowym na świecie. W 22x8 May i Hammond pokazali dwa ostatnie w historii słynne zadania zrobione przez całą trojkę prowadzących. I zwijałem się ze śmiechu. Naprawdę. Ten klimat i atmosfera jest nie do powtórzenia w innym gronie prowadzących. Jeśli BBC się nie dogada z Clarksonem i resztą, to program umrze. Wielka szkoda. Ale pożegnali się godnie i w wielkim stylu. Gorąco polecam.

Owszem, wersja brytyjska była najlepsza, ale... do mnie nie przemówił ten ostatni odcinek. Ta akcja z taplaniem się w błocie była moim zdaniem żenująca, i ukazująca jak bardzo program się ostatecznie stoczył. To tylko utwierdziło moje przekonanie, że jednak dobrze, że w końcu koniec, i już nic na siłę.

NO TO CO? RIP TOP GEAR, czekamy an chłopaków w AMAZON... Czy komuś podoba się show z Chrisem Evansem?

Ten nowy Top Gear wypada słabo dlatego że próbuje być trochę starym Top Gear i trochę nowym. Zamiast zerwać całkowicie ze starym i zacząć na nowo bo wtedy to ma sens. Brak też trzech prowadzących Chris Evans nie jest najgorszy (choć rozmowa z gwiazdami bardzo słaba) ale drugi Matt LeBlanc po prostu go nie za bardzo lubię. Ogólnie słabo brak jakiegoś charakteru w tym nowym Top Gear ale może później się to zmieni no i mam nadzieje że będą używane samochody.

@maksv6 racja. Twórcom zabrakło jaj na zmianę formuły programu, a w porównianiu ze starym TRIO nikt nie ma szans.. A nowi prezenterzy, cóż..Mattowi jakby ktoś kij wsadził.. A Chris cały czas drze jadakę. Nie lubię kolesia.. No kurde... Szkoda, szkoda. Czekam na Grand Tour.

Edited by pombywa