Skocz do zawartości
Turambar

Zgłoszenia do forumowego Pod Obstrzałem & AMA i dyskusje o zabawie - reaktywacja

Polecane posty

Może nie przesadzajmy z ilością nominacji, bo teraz wystrzelamy wszystkich i później nie będzie do kogo strzelać.

Sam też nie mam nic przeciwko ostrzelaniu w przyszłości mej puchatej kity kroliczej :)

Czyli co? Sezon polowania na króliki na FA uważamy za otwarty? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo 6 5 30

Moderatorzy zgodzili się na reaktywację Forumowego pod Obstrzałem, jednak będzie to trochę inaczej wyglądać niż dotychczas. Zabawa będzie zbliżona do działu "Pytania do redaktorów" - wybrana osoba będzie przez określony okres czasu pytana o różne rzeczy przez innych forumowiczów. Jest to system Ask Me (Almost) Anything.

Zatem:

1. Okres czasu, przez który dana osoba będzie pytana jeszcze nie jest do końca ustalony, zedytuję ten post gdy będzie pewny.

2. Pytani forumowicze będą wybierani przez innych, tak jak to było do tej pory. Wszystkie zgłoszenia proszę wypisywać w tym temacie.

3. Wytypowana do odpowiadania osoba ma obowiązek dodania w odpowiednim temacie krótkiego opisu siebie, aby uniknąć głupich pytań w stylu "Jak masz na imię", "Ile masz zwierząt", "W co teraz grasz" itp.

4. Nie zadajemy pytań nader osobistych, głupich, bezsensownych. Nieodpowiednie pytania będą usuwane.

5. Każdy forumowicz może zadać tyle pytań, ile chce, jednak radzę robić to w jednym poście, aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania i bałaganu.

6. Oczywiście każdego uczestnika zabawy obowiązuje przestrzeganie regulaminu FA oraz netykiety.

7. Wszystkie pytania należy kierować do mnie, Hakkena lub ...AAA...

Pierwsza runda będzie zapewne po świętach, ale już teraz możecie zgłaszać osoby, które chcecie pytać. Miłej zabawy (która mam nadzieję zbyt szybko nie padnie)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...